úvod rozpis soutěže týmy hráči pravidla kontakt vybrat sezónu:  

HBC Dakota Ostrava

Soutěž:2015 - 16 1. Ostravská Hokejbalová Liga
Bilance týmu:20 (7-0-0-2-11) 49:91 23

Soutěže

Týmové foto

Kontakty

vedoucí týmu email telefon
Zaydlar Martinm.zaydlar@gmail.com606 654 327

Výsledky týmu v soutěži

číslo datum, čas místo domácí hosté
004 13.09.2015, 15:00 ZAB HBC Dakota Ostrava Young Blood Ostrava 2:5
008 20.09.2015, 10:00 TRI HBK Frýdek-Místek HBC Dakota Ostrava 10:2
023 04.10.2015, 13:00 POR HBC Dakota Ostrava HBC Dragons Havířov 9:4
026 28.10.2015, 16:00 POR Dukla Hrabyň HBC Dakota Ostrava 6:1
036 18.10.2015, 17:00 ZAB HBC Dakota Ostrava HBC Falcon Ostrava 3:1
041 25.10.2015, 13:00 OPA Sanitrans Opava HBC Dakota Ostrava 2:3
048 31.10.2015, 14:30 POR Young Blood Ostrava HBC Dakota Ostrava 0:3
050 01.11.2015, 10:30 POR HBC Dakota Ostrava HBK Frýdek-Místek 1:2 sn
064 15.11.2015, 11:30 POR HBC Dragons Havířov HBC Dakota Ostrava 2:4
069 22.11.2015, 11:00 POR HBC Dakota Ostrava Dukla Hrabyň 4:8
077 29.11.2015, 17:00 POR HBC Falcon Ostrava HBC Dakota Ostrava 7:4
081 05.12.2015, 14:00 POR HBC Dakota Ostrava Sanitrans Opava 3:2
088 06.03.2016, 10:00 VSE HBK Vsetín HBC Dakota Ostrava 9:0
091 13.03.2016, 15:00 POR HBC Dakota Ostrava HC Warrioti Havířov 0:7
095 20.03.2016, 12:00 POR HBC Dakota Ostrava HBC Gladiators Olomouc 0:5
097 27.03.2016, 15:30 POR HBC Martinov HBC Dakota Ostrava 2:1 p
104 10.04.2016, 13:00 POR HBC Dakota Ostrava HBK Vsetín 5:3
107 17.04.2016, 15:00 POR HC Warrioti Havířov HBC Dakota Ostrava 6:2
109 01.05.2016, 17:00 OLO HBC Gladiators Olomouc HBC Dakota Ostrava 5:0 K
115 08.05.2016, 18:00 POR HBC Dakota Ostrava HBC Martinov 2:5

Statistika

  • 2015 - 16 1. Ostravská Hokejbalová Liga
  • Historická produktivita
brankáři z og zás min pr % so v vn r pn p
1.Dohnal Dominik000000000000
2.Staněk Pavel18784666534.385.66170029
3.Plocar Tomáš162536680.65000001
hráči z g a b tm ppg shg vg rg
1.Pijáček Tomáš1412341010
2.Štefaňák Petr1101140000
3.Látal Tomáš12044180000
4.Frndák Petr1000000000
5.Frndák Zdeněk1405560000
6.Přibyl Jakub188513341001
7.Jareš Jiří1426882000
8.Vlašic Jiří198614161010
9.Zaydlar Martin1926820000
10.Opekar Karel1601100000
11.Trulík Petr1217421222221
12.Csomor Martin925700010
13.Berg Tomáš700000000
14.Marunič René311200000
15.Sysala Jakub514541000
16.Polášek Daniel10681462110
17.Wlodyka Jiří210100010
18.Raab Vítězslav400080000
19.Včíslák Jan101100000
brankáři z og zás min pr % so v vn r pn p
1.Dohnal Dominik000000000000
2.Frndák Jan12352744322.9288.67141016
3.Berg Tomáš132945390.63000001
4.Staněk Pavel63233152723973.586.7632130435
5.Plocar Tomáš422621017.8673.81000004
hráči z g a b tm ppg shg vg rg
1.Trulík Petr42351853445552
2.Přibyl Jakub741932511234021
3.Vlašic Jiří75172239402130
4.Sysala Jakub3117825223030
5.Zaydlar Martin498162460000
6.Hrabal Filip129152461200
7.Pijáček Tomáš5741822243021
8.Elbl Matěj17101121162010
9.Polášek Daniel278132182120
10.Csomor Martin265152000010
11.Štefaňák Petr596131963010
12.Látal Tomáš5551318520020
13.Jareš Jiří295914122010
14.Mišurec Petr197613483010
15.Bogumský Rostislav159312652021
16.Kubesa Jiří184812282000
17.Štross Jan17561100000
18.Woznica Martin29358281000
19.Frndák Zdeněk45077140000
20.Míček Jakub1325740000
21.Opekar Karel5624600010
22.Lembard Radim642600010
23.Hájek Viktor25066120000
24.Marunič René722400000
25.Borovička Pavel303320000
26.Frančík Tomáš530340000
27.Lípový Marek720200000
28.Frndák Petr31112201000
29.Wlodyka Jiří210100010
30.Včíslák Jan301100000
31.Berg Tomáš22000100000
32.Michel Miroslav300020000
33.Raab Vítězslav400080000
34.Blažej Jiří100000000
35.Siwek David700060000
36.Gajdoš Daniel100000000
37.Marunič Petr300000000
vytvořeno ZK