úvod rozpis soutěže týmy hráči pravidla kontakt vybrat sezónu:  

HBC Gladiators Olomouc

Soutěž:2015 - 16 1. Ostravská Hokejbalová Liga
Bilance týmu:20 (10-0-0-2-8) 60:45 32

Soutěže

2017 - 18 MSHbL   |   2017 - 18 PLAY-OFF   |   2016 - 17 OHbL   |   2016 - 17 PLAY - OFF   |   2015 - 16 1. OHBL PLAY - OFF   |   2015 - 16 1. OHbL   |   2014 - 15 OHbL   |   2014 - 15 EPEUS PLAY - OFF    |   2013 - 14 BAIL OHbL   |   2013 - 14 PLAY OFF

Týmové foto

Kontakty

vedoucí týmu email telefon
Pelíšek TomášpelisekT@seznam.cz775750068

Výsledky týmu v soutěži

číslo datum, čas místo domácí hosté
001 12.09.2015, 13:30 VSE HBK Vsetín HBC Gladiators Olomouc 4:1
018 27.09.2015, 15:15 OLO HBC Gladiators Olomouc HC Warrioti Havířov 2:3 sn
022 04.10.2015, 13:15 OLO HBC Gladiators Olomouc TJ Sokol Poruba "B" 11:0
027 11.10.2015, 13:00 OLO HBC Gladiators Olomouc HBC Martinov 0:1
034 18.10.2015, 12:30 POR HBC Tygr Poruba HBC Gladiators Olomouc 2:3
037 24.10.2015, 09:30 OLO Red Skins Přerov HBC Gladiators Olomouc 0:3
043 31.10.2015, 10:00 OLO HBC Gladiators Olomouc HBC Tygr Poruba 5:0
053 01.11.2015, 15:15 POR HC Warrioti Havířov HBC Gladiators Olomouc 1:0
061 14.11.2015, 10:00 OLO HBC Gladiators Olomouc Red Skins Přerov 1:2 p
067 02.11.2015, TJ Sokol Poruba "B" HBC Gladiators Olomouc 0:5 K
075 29.11.2015, 11:00 OLO HBC Gladiators Olomouc HBK Vsetín 3:2
080 06.12.2015, 11:00 POR HBC Martinov HBC Gladiators Olomouc 6:3
085 06.03.2016, 09:00 TRI HBK Frýdek-Místek HBC Gladiators Olomouc 3:1
090 12.03.2016, 13:30 OLO HBC Gladiators Olomouc Sanitrans Opava 0:3
095 20.03.2016, 12:00 POR HBC Dakota Ostrava HBC Gladiators Olomouc 0:5
098 01.05.2016, 15:00 OLO HBC Gladiators Olomouc Dukla Hrabyň 5:0 K
101 10.04.2016, 08:30 OLO HBC Gladiators Olomouc HBK Frýdek-Místek 4:3
106 17.04.2016, 16:00 OPA Sanitrans Opava HBC Gladiators Olomouc 3:2
109 01.05.2016, 17:00 OLO HBC Gladiators Olomouc HBC Dakota Ostrava 5:0 K
116 07.05.2016, 12:00 POR Dukla Hrabyň HBC Gladiators Olomouc 12:1

Statistika

  • 2015 - 16 1. Ostravská Hokejbalová Liga
  • Historická produktivita
brankáři z og zás min pr % so v vn r pn p
1.Surma Michal17443446192.5688.66470028
hráči z g a b tm ppg shg vg rg
1.Pelíšek Tomáš1612380000
2.Dokoupil Daniel17336240100
3.Sikora Jakub II.8000220000
4.Tinkl Michal165111682000
5.Vičík Daniel7011140000
6.Šurkal Martin3011250000
7.Spěvák Michal311200010
8.Přecechtěl Pavel732541001
9.Rulla Robert12527411110
10.Nazad Marcel127512490220
11.Mezuláník Jan1421113380000
12.Hrbáček Dušan1335880000
13.Rašťák Jakub643721010
14.Horák Václav601120000
15.Mariánek Jiří500000000
16.Zapletal Patrik700040000
17.Čep Jaroslav503300000
18.Vlček Jaromír1214581000
19.Švestka Lukáš11347121010
20.Brumar Jakub430300000
21.Fiala Michal14022120000
22.Pelíšek Lukáš100000000
23.Okleštěk Tomáš1234741110
24.Tomášek Petr200000000
25.Kordula Michal503320000
26.Látal Jakub3011120000
27.Valinčič Roman300000000
28.Jašek Filip300000000
29.Kovařík Richard7112100000
30.Jirák Adam7022160000
31.Skokánek Michal100000000
32.Fibrich Josef101100000
brankáři z og zás min pr % so v vn r pn p
1.Palánek Stanislav000000000000
2.Surma Michal83193195130692.2691163430739
3.Volný Martin7201693162.8589.42131003
4.Doseděl Martin6191602542.6989.39011013
5.Binar Martin21139725.578001001
hráči z g a b tm ppg shg vg rg
1.Švestka Lukáš732424486210040
2.Okleštěk Tomáš64232346203350
3.Tinkl Michal53113041246020
4.Přecechtěl Pavel29132639124111
5.Nazad Marcel551621371693460
6.Hrbáček Dušan62102232552020
7.Rašťák Jakub34141630562130
8.Kordula Michal4451823423010
9.Dokoupil Daniel7851722801100
10.Šurkal Martin2512921981230
11.Mezuláník Jan2341721970010
12.Pelíšek Tomáš8751520981010
13.Brumar Jakub4381119341010
14.Vlček Jaromír5721618442000
15.Rulla Robert3011516611121
16.Mikulík Jan307714101000
17.Pelíšek Lukáš293101381100
18.Musil Pavel8831121010
19.Fiala Michal3211011280000
20.Studený Adam9921101110
21.Havránek Vojtěch256410302021
22.Schejbal Adam1735821000
23.Valinčič Roman20347441010
24.Frýda Petr9347140000
25.Minařík Jaroslav742620001
26.Smutný Petr824600000
27.Jirák Adam31235380010
28.Popelka Adam823500010
29.Spěvák Michal732500010
30.Kozák Ondřej9325101101
31.Mariánek Jiří1123500110
32.Horák Václav14145180001
33.Látal Jakub10235241000
34.Grossmann Zdeněk1123500010
35.Pěnčík Martin913400000
36.Zapletal Patrik16404100210
37.Vičík Daniel291231060000
38.Wind Adam703340000
39.Čep Jaroslav703300000
40.Kovařík Richard8112120000
41.Fibrich Josef202200000
42.Nedorostek Michal720220011
43.Řehulka Patrik611240000
44.Sikora Jakub II.15022240000
45.Krejčiřík Vojtěch110120100
46.Antoníček Petr501140000
47.Rygl Tadeáš301100000
48.Vrba Petr1201120000
49.Minařík František101100000
50.Černý Jakub110100000
51.Žolcer Michael401140000
52.Duša Jiří401100000
53.Říha Matěj101100000
54.Havlíček Roman110100000
55.Schejbal Michal801100000
56.Hladiš Jakub110121000
57.Ludvík Jan601100000
58.Vlček Ondřej101120000
59.Matuška Jan101100000
60.Haniška Jan20101100000
61.Otáhal Miloslav300020000
62.Jašek Filip300000000
63.Wolf Daniel200020000
64.Tomášek Petr200000000
65.Skařupa Jaromír200000000
66.Polišenský Daniel200000000
67.Husák Stanislav100000000
68.Skokánek Michal300000000
vytvořeno ZK