úvod rozpis soutěže týmy hráči pravidla kontakt vybrat sezónu:  

HBC Gladiators Olomouc

Soutěž:2015 - 16 1. Ostravská Hokejbalová Liga
Bilance týmu:20 (10-0-0-2-8) 60:45 32

Soutěže

2017 - 18 MSHbL   |   2016 - 17 OHbL   |   2016 - 17 PLAY - OFF   |   2015 - 16 1. OHbL   |   2015 - 16 1. OHBL PLAY - OFF   |   2014 - 15 OHbL   |   2014 - 15 EPEUS PLAY - OFF    |   2013 - 14 BAIL OHbL   |   2013 - 14 PLAY OFF

Týmové foto

Kontakty

vedoucí týmu email telefon
Pelíšek TomášpelisekT@seznam.cz775750068

Výsledky týmu v soutěži

číslo datum, čas místo domácí hosté
001 12.09.2015, 13:30 VSE HBK Vsetín HBC Gladiators Olomouc 4:1
018 27.09.2015, 15:15 OLO HBC Gladiators Olomouc HC Warrioti Havířov 2:3 sn
022 04.10.2015, 13:15 OLO HBC Gladiators Olomouc TJ Sokol Poruba "B" 11:0
027 11.10.2015, 13:00 OLO HBC Gladiators Olomouc HBC Martinov 0:1
034 18.10.2015, 12:30 POR HBC Tygr Poruba HBC Gladiators Olomouc 2:3
037 24.10.2015, 09:30 OLO Red Skins Přerov HBC Gladiators Olomouc 0:3
043 31.10.2015, 10:00 OLO HBC Gladiators Olomouc HBC Tygr Poruba 5:0
053 01.11.2015, 15:15 POR HC Warrioti Havířov HBC Gladiators Olomouc 1:0
061 14.11.2015, 10:00 OLO HBC Gladiators Olomouc Red Skins Přerov 1:2 p
067 02.11.2015, TJ Sokol Poruba "B" HBC Gladiators Olomouc 0:5 K
075 29.11.2015, 11:00 OLO HBC Gladiators Olomouc HBK Vsetín 3:2
080 06.12.2015, 11:00 POR HBC Martinov HBC Gladiators Olomouc 6:3
085 06.03.2016, 09:00 TRI HBK Frýdek-Místek HBC Gladiators Olomouc 3:1
090 12.03.2016, 13:30 OLO HBC Gladiators Olomouc Sanitrans Opava 0:3
095 20.03.2016, 12:00 POR HBC Dakota Ostrava HBC Gladiators Olomouc 0:5
098 01.05.2016, 15:00 OLO HBC Gladiators Olomouc Dukla Hrabyň 5:0 K
101 10.04.2016, 08:30 OLO HBC Gladiators Olomouc HBK Frýdek-Místek 4:3
106 17.04.2016, 16:00 OPA Sanitrans Opava HBC Gladiators Olomouc 3:2
109 01.05.2016, 17:00 OLO HBC Gladiators Olomouc HBC Dakota Ostrava 5:0 K
116 07.05.2016, 12:00 POR Dukla Hrabyň HBC Gladiators Olomouc 12:1

Statistika

  • 2015 - 16 1. Ostravská Hokejbalová Liga
  • Historická produktivita
brankáři z og zás min pr % so v vn r pn p
1.Surma Michal17443446192.5688.66470028
hráči z g a b tm ppg shg vg rg
1.Pelíšek Tomáš1612380000
2.Dokoupil Daniel17336240100
3.Sikora Jakub II.8000220000
4.Tinkl Michal165111682000
5.Vičík Daniel7011140000
6.Šurkal Martin3011250000
7.Spěvák Michal311200010
8.Přecechtěl Pavel732541001
9.Rulla Robert12527411110
10.Nazad Marcel127512490220
11.Mezuláník Jan1421113380000
12.Hrbáček Dušan1335880000
13.Rašťák Jakub643721010
14.Horák Václav601120000
15.Mariánek Jiří500000000
16.Zapletal Patrik700040000
17.Čep Jaroslav503300000
18.Vlček Jaromír1214581000
19.Švestka Lukáš11347121010
20.Brumar Jakub430300000
21.Fiala Michal14022120000
22.Pelíšek Lukáš100000000
23.Okleštěk Tomáš1234741110
24.Tomášek Petr200000000
25.Kordula Michal503320000
26.Látal Jakub3011120000
27.Valinčič Roman300000000
28.Jašek Filip300000000
29.Kovařík Richard7112100000
30.Jirák Adam7022160000
31.Skokánek Michal100000000
32.Fibrich Josef101100000
brankáři z og zás min pr % so v vn r pn p
1.Palánek Stanislav000000000000
2.Surma Michal80184188529342.2691.11163430736
3.Doseděl Martin6191602542.6989.39011013
4.Binar Martin21139725.578001001
hráči z g a b tm ppg shg vg rg
1.Švestka Lukáš722424486210040
2.Okleštěk Tomáš61222345203350
3.Tinkl Michal53113041246020
4.Přecechtěl Pavel29132639124111
5.Nazad Marcel461615311633460
6.Rašťák Jakub34141630562130
7.Hrbáček Dušan5291827511020
8.Dokoupil Daniel7851722801100
9.Kordula Michal3851722403010
10.Šurkal Martin2412921981230
11.Mezuláník Jan2341721970010
12.Pelíšek Tomáš8351419981010
13.Vlček Jaromír5321618422000
14.Brumar Jakub398816341010
15.Rulla Robert3011516611121
16.Mikulík Jan307714101000
17.Pelíšek Lukáš293101381100
18.Fiala Michal3211011280000
19.Havránek Vojtěch236410282021
20.Schejbal Adam1325721000
21.Valinčič Roman20347441010
22.Musil Pavel552721000
23.Smutný Petr824600000
24.Jirák Adam29235380010
25.Spěvák Michal732500010
26.Kozák Ondřej9325101101
27.Minařík Jaroslav532520001
28.Mariánek Jiří1123500110
29.Horák Václav14145180001
30.Látal Jakub10235241000
31.Zapletal Patrik16404100210
32.Vičík Daniel281231060000
33.Čep Jaroslav703300000
34.Řehulka Patrik311220000
35.Sikora Jakub II.15022240000
36.Grossmann Zdeněk402200000
37.Kovařík Richard8112120000
38.Fibrich Josef202200000
39.Nedorostek Michal720220011
40.Schejbal Michal801100000
41.Hladiš Jakub110121000
42.Haniška Jan20101100000
43.Rygl Tadeáš201100000
44.Vrba Petr1201120000
45.Černý Jakub110100000
46.Žolcer Michael401140000
47.Havlíček Roman110100000
48.Skařupa Jaromír200000000
49.Polišenský Daniel200000000
50.Husák Stanislav100000000
51.Skokánek Michal300000000
52.Otáhal Miloslav300020000
53.Jašek Filip300000000
54.Wolf Daniel200020000
55.Tomášek Petr200000000
vytvořeno ZK