úvod rozpis soutěže týmy hráči pravidla kontakt vybrat sezónu:  

Sanitrans Opava

Soutěž:2015 - 16 1. Ostravská Hokejbalová Liga
Bilance týmu:20 (16-0-0-0-4) 93:30 48

Soutěže

Týmové foto

Kontakty

vedoucí týmu email telefon
Steinwirth Liborsteinwirth1@seznam.cz737728558

Výsledky týmu v soutěži

číslo datum, čas místo domácí hosté
003 13.09.2015, 13:00 POR HBC Dragons Havířov Sanitrans Opava 1:10
010 20.09.2015, 12:30 POR Dukla Hrabyň Sanitrans Opava 1:5
017 27.09.2015, 15:00 OPA Sanitrans Opava HBC Falcon Ostrava 5:0
021 04.10.2015, 17:15 TRI HBK Frýdek-Místek Sanitrans Opava 3:1
032 18.10.2015, 11:00 OPA Sanitrans Opava Young Blood Ostrava 1:0
041 25.10.2015, 13:00 OPA Sanitrans Opava HBC Dakota Ostrava 2:3
047 31.10.2015, 15:00 OPA Sanitrans Opava HBC Dragons Havířov 16:1
054 01.11.2015, 16:00 OPA Sanitrans Opava Dukla Hrabyň 5:1
060 08.11.2015, 15:00 ZAB HBC Falcon Ostrava Sanitrans Opava 0:9
063 13.12.2015, 11:00 OPA Sanitrans Opava HBK Frýdek-Místek 2:1
076 29.11.2015, 13:00 POR Young Blood Ostrava Sanitrans Opava 1:3
081 05.12.2015, 14:00 POR HBC Dakota Ostrava Sanitrans Opava 3:2
087 06.03.2016, 15:30 OPA Sanitrans Opava HBC Martinov 1:3
090 12.03.2016, 13:30 OLO HBC Gladiators Olomouc Sanitrans Opava 0:3
094 20.03.2016, 16:00 POR HC Warrioti Havířov Sanitrans Opava 5:6
100 03.04.2016, 11:00 OPA Sanitrans Opava HBK Vsetín 3:2
103 10.04.2016, 17:00 POR HBC Martinov Sanitrans Opava 1:6
106 17.04.2016, 16:00 OPA Sanitrans Opava HBC Gladiators Olomouc 3:2
112 01.05.2016, 16:30 OPA Sanitrans Opava HC Warrioti Havířov 6:1
114 08.05.2016, 11:00 VSE HBK Vsetín Sanitrans Opava 1:4

Statistika

  • 2015 - 16 1. Ostravská Hokejbalová Liga
  • Historická produktivita
brankáři z og zás min pr % so v vn r pn p
1.Okruhlica David12132324321.0894.694100002
2.Schreier Jan71496252287.27060001
3.Lerch Ondřej13736370000001
hráči z g a b tm ppg shg vg rg
1.Raab David1711819121010
2.Lerch Ondřej1623541000
3.Matěják Aleš131192062020
4.Žůrek Petr20281081000
5.Římský Jindřich8951420010
6.Vlašánek Radek18192140160060
7.Holeš Daniel1913152821110
8.Kovalčík Pavel1041014691000
9.Steinwirth Libor195111621000
10.Říha Jan1953880000
11.Kavan Aleš145712141010
12.Kala Lukáš194711160010
13.Kučera Přemysl1436922010
14.Anděl Jakub732520000
15.Okruhlica Matěj12257331000
16.Říha Miroslav912320000
17.Kříž David100000000
18.Okruhlica David201100000
19.Mlýnek Michal545960120
20.Mičola Martin101120000
21.Málik Pavel102200000
brankáři z og zás min pr % so v vn r pn p
1.Okruhlica David101150197036471.4892.92267780511
2.Schreier Jan64126105623571.9289.34114350511
3.Lerch Ondřej13736370000001
hráči z g a b tm ppg shg vg rg
1.Vlašánek Radek12518415634059237351
2.Holeš Daniel126761452213811391
3.Raab David1214099139748370
4.Steinwirth Libor1393290122562061
5.Matěják Aleš6956631193116050
6.Kala Lukáš1425753110714070
7.Okruhlica Matěj13345641091157351
8.Římský Jindřich42514798123191
9.Kavan Aleš103335992883050
10.Říha Jan131363874402040
11.Kovalčík Pavel482746731613270
12.Žůrek Petr134174663456020
13.Kučera Přemysl1112434581810151
14.Přikryl Jan19113243120020
15.Málik Pavel23151934121031
16.Anděl Jakub29131831101020
17.Kříž David2211203121130
18.Lerch Ondřej7452328872010
19.Mičola Martin2091625241111
20.Mlýnek Michal1071421100120
21.Okruhlica David2051015241000
22.Kovalčík Marek12781541030
23.Anděl Pavel296814141120
24.Sukeník Oldřich196713120020
25.Říha Miroslav433912170000
26.Holuša Adam114812101100
27.Ondrejo Dušan29291180010
28.Staníček Jan163710242000
29.Čechák Martin1745980000
30.Aust Roman1315621010
31.Prokeš Adam414500000
32.Urbanský Ondřej605500000
33.Šindlář Marek1013420000
34.Matúšek Václav930340000
35.Jelen Jakub711280010
36.Vaněk Filip611200000
37.Sedláček Matouš710110000
38.Škrobánek Michal501120000
39.Holuša Dominik510100000
40.Smuda Matěj100000000
41.Satek Lukáš200000000
42.Bena Radek400020000
43.Führich Adam100020000
44.Srubek Josef100000000
45.Staníček Václav100000000
46.Grufík Jonáš100000000
47.Satke Filip100000000
48.Sedláček Jiří300020000
49.Bechný Vojtěch700020000
50.Pracný Martin100000000
51.Korph Jan100000000
52.Kukol Michal100000000
53.Gilík Luboš100000000
54.Porubčanský Mirek100020000
vytvořeno ZK