úvod rozpis soutěže týmy hráči pravidla kontakt vybrat sezónu:  

Young Blood Ostrava

Soutěž:2015 - 16 1. Ostravská Hokejbalová Liga
Bilance týmu:12 (4-1-0-1-6) 32:36 15

Soutěže

Týmové foto

Kontakty

vedoucí týmu email telefon
Kubesa Jiří734 701 073

Výsledky týmu v soutěži

číslo datum, čas místo domácí hosté
004 13.09.2015, 15:00 ZAB HBC Dakota Ostrava Young Blood Ostrava 2:5
016 14.11.2015, 11:00 POR Young Blood Ostrava Dukla Hrabyň 4:1
019 04.10.2015, 15:00 ZAB HBC Falcon Ostrava Young Blood Ostrava 11:1
030 11.10.2015, 12:00 POR Young Blood Ostrava HBC Dragons Havířov 3:2 sn
032 18.10.2015, 11:00 OPA Sanitrans Opava Young Blood Ostrava 1:0
038 25.10.2015, 10:30 POR Young Blood Ostrava HBK Frýdek-Místek 3:4 p
048 31.10.2015, 14:30 POR Young Blood Ostrava HBC Dakota Ostrava 0:3
056 07.11.2015, 10:00 POR Dukla Hrabyň Young Blood Ostrava 5:3
065 15.11.2015, 13:45 POR Young Blood Ostrava HBC Falcon Ostrava 5:1
070 22.11.2015, 13:00 POR HBC Dragons Havířov Young Blood Ostrava 1:7
076 29.11.2015, 13:00 POR Young Blood Ostrava Sanitrans Opava 1:3
079 06.12.2015, 10:00 TRI HBK Frýdek-Místek Young Blood Ostrava 2:0

Statistika

  • 2015 - 16 1. Ostravská Hokejbalová Liga
  • Historická produktivita
brankáři z og zás min pr % so v vn r pn p
1.Tabášek Jan612116216290.63020013
2.Gola Robin131536383.33000001
3.Bogumský Rostislav263572385.37010001
4.Matušinec Tomáš31580108584.21011001
hráči z g a b tm ppg shg vg rg
1.Svoboda Ondřej1210414182120
2.Gola Patrik200000000
3.Elbl Matěj11055350000
4.Hlaváč Jiří109817632011
5.Kubesa Jiří12347161000
6.Bogumský Rostislav10336390000
7.Schön Marek1220240010
8.Borovička Pavel8000100000
9.Lembard Radim623540000
10.Mánek David935841010
11.Filipiec Vojtěch200000000
12.Peňáz Ondřej301120000
13.Kovalovský Jakub100020000
brankáři z og zás min pr % so v vn r pn p
1.Dohnal Dominik2336721.592.31020000
2.Grufík Jonáš121936290.48000001
3.Blažek Jonáš1217461.9589.47001000
4.Horák Martin22564877942.5489.691810211
5.Tabášek Jan23614217972.7687.343900311
6.Šlahorek Martin1326452.9989.66000010
7.Gola Robin7221092613.0383.21140003
8.Matušinec Tomáš3310767611402.8286.3311410018
9.Pfeiler Daniel8312052883.8886.86011015
10.Piwowarski Petr418102162585001003
11.Bogumský Rostislav524941834.7279.66011003
12.Riedich Martin152236581.48000001
13.Svoboda René21162725.584.93010001
hráči z g a b tm ppg shg vg rg
1.Svoboda Ondřej915549104986491
2.Hlaváč Jiří743154853398141
3.Elbl Matěj942855831173440
4.Kubesa Jiří83263460795130
5.Lembard Radim71253358954140
6.Bogumský Rostislav822529542503041
7.Mánek David64152944753030
8.Schön Marek75103343421020
9.Borovička Pavel842218401427020
10.Gola Patrik40162440101330
11.Elbl Jakub53201737472110
12.Gola Robin3581422622120
13.Grebeníček Lukáš278715103010
14.Chybík Robin28671341010
15.Filipiec Vojtěch12641080200
16.Lambert Robin935801000
17.Rozsypka Vladimír644820020
18.Svoboda René18358491000
19.Kovalski Marek543720111
20.Mrva Jakub1133660010
21.Pienčík Marek905500000
22.Górnisiewicz Adam813400000
23.Hudec Petr1603320000
24.Kočko Mário221341000
25.Dostál Radim412300000
26.Kameníček Dalibor612340000
27.Bílý Šimon1012320000
28.Vavřín Milan612341000
29.Peňáz Ondřej501140000
30.Kaňák Jakub1201140000
31.Besta Václav ml.410181000
32.Palcer Vojtěch110101000
33.Újezdský Antonín101100000
34.Kropka Adam101100000
35.Neumann Petr101100000
36.Sešovský Jan101100000
37.Mišurec Martin-Sebastien110100000
38.Baca Jakub110101000
39.Strondala Vojtěch101100000
40.Lacman Adam301120000
41.Fridrich Petr210100100
42.Mikulenková Vanessa401100000
43.Drapák Alexandr600000000
44.Fešárek Petr100000000
45.Grabka Nicolas400040000
46.Kovalovský Jakub100020000
47.Juránek Jakub300000000
48.Šlahorek Martin500040000
49.Čermák Zoltán200020000
50.Kopp Petr300000000
51.Kysučan René100000000
52.Stanke Vojtěch100000000
53.Bareš Petr200000000
54.Rutrich Martin100000000
55.Havlíček Tomáš400000000
56.Adamec Václav300000000
57.Bučko Martin400000000
vytvořeno ZK