úvod rozpis soutěže týmy hráči pravidla kontakt vybrat sezónu:  

Young Blood Ostrava

Soutěž:2012 - 13 BAIL Ostravská Hokejbalová Liga
Bilance týmu:14 (4-1-0-1-8) 29:48 15

Soutěže

Týmové foto

Kontakty

vedoucí týmu email telefon
Kubesa Jiří734 701 073

Výsledky týmu v soutěži

číslo datum, čas místo domácí hosté
003 16.09.2012, 14:00 POR Young Blood Ostrava Sanitrans Opava 0:6
005 23.09.2012, 12:15 POR Dukla Hrabyň Young Blood Ostrava 3:4 sn
012 11.11.2012, 09:30 POR HBC Tygr Poruba Young Blood Ostrava 4:5
015 03.11.2012, 14:00 ZAB Young Blood Ostrava HC Warrioti Havířov 0:5
018 20.10.2012, 09:00 POR HBC Martinov Young Blood Ostrava 2:3
021 30.09.2012, 10:30 ZAB Young Blood Ostrava HC Warriors Havířov 3:4 sn
025 06.10.2012, 10:00 ZAB HBC Falcon Ostrava Young Blood Ostrava 3:2
031 18.11.2012, 10:00 OPA Sanitrans Opava Young Blood Ostrava 7:0
033 01.12.2012, 12:00 ZAB Young Blood Ostrava Dukla Hrabyň 2:5
037 14.04.2013, 12:15 ZAB Young Blood Ostrava HBC Tygr Poruba 6:0
043 10.03.2013, 13:00 POR HC Warrioti Havířov Young Blood Ostrava 3:1
048 24.03.2013, 13:00 POR HC Warriors Havířov Young Blood Ostrava 1:2
049 30.03.2013, 10:00 ZAB HBC Falcon Ostrava Young Blood Ostrava 3:1
053 13.04.2013, 10:30 ZAB Young Blood Ostrava HBC Martinov 0:2

Statistika

  • 2012 - 13 BAIL Ostravská Hokejbalová Liga
  • Historická produktivita
brankáři z og zás min pr % so v vn r pn p
1.Horák Martin46971441.594.17120002
2.Pfeiler Daniel8312052883.8886.86011015
3.Svoboda René21162725.584.93010001
hráči z g a b tm ppg shg vg rg
1.Hlaváč Jiří8246140010
2.Elbl Jakub14426180000
3.Elbl Matěj141910180010
4.Svoboda Ondřej1426861000
5.Lembard Radim107411331020
6.Hudec Petr700020000
7.Borovička Pavel13134180000
8.Chybík Robin1033641000
9.Kaňák Jakub1101140000
10.Kubesa Jiří12549200000
11.Vavřín Milan502220000
12.Gola Robin501120000
13.Schön Marek601100000
14.Kočko Mário221341000
15.Sešovský Jan101100000
16.Bogumský Rostislav7123500010
17.Adamec Václav300000000
18.Havlíček Tomáš100000000
19.Gola Patrik311200000
brankáři z og zás min pr % so v vn r pn p
1.Dohnal Dominik2336721.592.31020000
2.Grufík Jonáš121936290.48000001
3.Blažek Jonáš1217461.9589.47001000
4.Horák Martin22564877942.5489.691810211
5.Tabášek Jan26754719372.8886.2631010312
6.Gola Robin8241493062.8286.13140004
7.Matušinec Tomáš3310767611402.8286.3311410018
8.Šlahorek Martin2745903.586.54010010
9.Piwowarski Petr8301663423.9584.69031004
10.Pfeiler Daniel8312052883.8886.86011015
11.Svoboda René312791173.6986.81020001
12.Bogumský Rostislav524941834.7279.66011003
13.Riedich Martin152236581.48000001
hráči z g a b tm ppg shg vg rg
1.Svoboda Ondřej10158591171027491
2.Hlaváč Jiří743154853398141
3.Elbl Matěj942855831173440
4.Kubesa Jiří83263460795130
5.Lembard Radim71253358954140
6.Bogumský Rostislav822529542503041
7.Gola Patrik46202747102330
8.Mánek David70163147754030
9.Schön Marek75103343421020
10.Borovička Pavel842218401427020
11.Elbl Jakub53201737472110
12.Gola Robin42101727742120
13.Kovalski Marek151882660222
14.Pienčík Marek196131980000
15.Svoboda René2581119791010
16.Grebeníček Lukáš298917103010
17.Mrva Jakub20591480020
18.Chybík Robin28671341010
19.Rozsypka Vladimír9651160020
20.Csomor Martin8371020020
21.Filipiec Vojtěch12641080200
22.Dostál Radim1235821000
23.Lambert Robin935801000
24.Besta Václav ml.10145141000
25.Bílý Šimon1823520010
26.Górnisiewicz Adam813400000
27.Kočko Mário221341000
28.Kameníček Dalibor612340000
29.Vavřín Milan612341000
30.Hudec Petr1603320000
31.Kropka Adam402220000
32.Kučera Matěj611200010
33.Palcer Vojtěch110101000
34.Újezdský Antonín101100000
35.Šlahorek Martin810140000
36.Neumann Petr101100000
37.Sešovský Jan101100000
38.Mišurec Martin-Sebastien110100000
39.Baca Jakub110101000
40.Strondala Vojtěch101100000
41.Lacman Adam301120000
42.Fridrich Petr210100100
43.Svoboda Vojtěch101100000
44.Mikulenková Vanessa401100000
45.Peňáz Ondřej501140000
46.Kaňák Jakub1201140000
47.Juránek Jakub300000000
48.Čermák Zoltán200020000
49.Kopp Petr300000000
50.Kysučan René100000000
51.Stanke Vojtěch100000000
52.Jasio Robin100000000
53.Bareš Petr200000000
54.Rutrich Martin100000000
55.Havlíček Tomáš400000000
56.Bučko Martin400000000
57.Adamec Václav300000000
58.Drapák Alexandr600000000
59.Fešárek Petr100000000
60.Grabka Nicolas500040000
61.Kovalovský Jakub100020000
vytvořeno ZK