úvod rozpis soutěže týmy hráči pravidla kontakt vybrat sezónu:  

Young Blood Ostrava

Soutěž:2012 - 13 BAIL Ostravská Hokejbalová Liga
Bilance týmu:14 (4-1-0-1-8) 29:48 15

Soutěže

Týmové foto

Kontakty

vedoucí týmu email telefon
Kubesa Jiří734 701 073

Výsledky týmu v soutěži

číslo datum, čas místo domácí hosté
003 16.09.2012, 14:00 POR Young Blood Ostrava Sanitrans Opava 0:6
005 23.09.2012, 12:15 POR Dukla Hrabyň Young Blood Ostrava 3:4 sn
012 11.11.2012, 09:30 POR HBC Tygr Poruba Young Blood Ostrava 4:5
015 03.11.2012, 14:00 ZAB Young Blood Ostrava HC Warrioti Havířov 0:5
018 20.10.2012, 09:00 POR HBC Martinov Young Blood Ostrava 2:3
021 30.09.2012, 10:30 ZAB Young Blood Ostrava HC Warriors Havířov 3:4 sn
025 06.10.2012, 10:00 ZAB HBC Falcon Ostrava Young Blood Ostrava 3:2
031 18.11.2012, 10:00 OPA Sanitrans Opava Young Blood Ostrava 7:0
033 01.12.2012, 12:00 ZAB Young Blood Ostrava Dukla Hrabyň 2:5
037 14.04.2013, 12:15 ZAB Young Blood Ostrava HBC Tygr Poruba 6:0
043 10.03.2013, 13:00 POR HC Warrioti Havířov Young Blood Ostrava 3:1
048 24.03.2013, 13:00 POR HC Warriors Havířov Young Blood Ostrava 1:2
049 30.03.2013, 10:00 ZAB HBC Falcon Ostrava Young Blood Ostrava 3:1
053 13.04.2013, 10:30 ZAB Young Blood Ostrava HBC Martinov 0:2

Statistika

  • 2012 - 13 BAIL Ostravská Hokejbalová Liga
  • Historická produktivita
brankáři z og zás min pr % so v vn r pn p
1.Horák Martin46971441.594.17120002
2.Pfeiler Daniel8312052883.8886.86011015
3.Svoboda René21162725.584.93010001
hráči z g a b tm ppg shg vg rg
1.Hlaváč Jiří8246140010
2.Elbl Jakub14426180000
3.Elbl Matěj141910180010
4.Svoboda Ondřej1426861000
5.Lembard Radim107411331020
6.Hudec Petr700020000
7.Borovička Pavel13134180000
8.Chybík Robin1033641000
9.Kaňák Jakub1101140000
10.Kubesa Jiří12549200000
11.Vavřín Milan502220000
12.Gola Robin501120000
13.Schön Marek601100000
14.Kočko Mário221341000
15.Sešovský Jan101100000
16.Bogumský Rostislav7123500010
17.Adamec Václav300000000
18.Havlíček Tomáš100000000
19.Gola Patrik311200000
brankáři z og zás min pr % so v vn r pn p
1.Dohnal Dominik2336721.592.31020000
2.Grufík Jonáš121936290.48000001
3.Blažek Jonáš1217461.9589.47001000
4.Horák Martin22564877942.5489.691810211
5.Tabášek Jan25724528922.9186.263910312
6.Gola Robin7221092613.0383.21140003
7.Matušinec Tomáš3310767611402.8286.3311410018
8.Šlahorek Martin2745903.586.54010010
9.Piwowarski Petr5191152074.1385.82011003
10.Pfeiler Daniel8312052883.8886.86011015
11.Bogumský Rostislav524941834.7279.66011003
12.Riedich Martin152236581.48000001
13.Svoboda René21162725.584.93010001
hráči z g a b tm ppg shg vg rg
1.Svoboda Ondřej955557112986491
2.Hlaváč Jiří743154853398141
3.Elbl Matěj942855831173440
4.Kubesa Jiří83263460795130
5.Lembard Radim71253358954140
6.Bogumský Rostislav822529542503041
7.Gola Patrik43202747102330
8.Mánek David65152944753030
9.Schön Marek75103343421020
10.Borovička Pavel842218401427020
11.Elbl Jakub53201737472110
12.Gola Robin3891524662120
13.Grebeníček Lukáš298917103010
14.Svoboda René226915611010
15.Kovalski Marek91041420122
16.Chybík Robin28671341010
17.Rozsypka Vladimír9651160020
18.Filipiec Vojtěch12641080200
19.Pienčík Marek1326820000
20.Lambert Robin935801000
21.Mrva Jakub1435880010
22.Dostál Radim814500000
23.Górnisiewicz Adam813400000
24.Bílý Šimon1313420000
25.Hudec Petr1603320000
26.Kočko Mário221341000
27.Csomor Martin412320010
28.Kameníček Dalibor612340000
29.Vavřín Milan612341000
30.Besta Václav ml.6112101000
31.Kropka Adam302220000
32.Svoboda Vojtěch101100000
33.Mikulenková Vanessa401100000
34.Peňáz Ondřej501140000
35.Kaňák Jakub1201140000
36.Palcer Vojtěch110101000
37.Újezdský Antonín101100000
38.Šlahorek Martin610140000
39.Neumann Petr101100000
40.Sešovský Jan101100000
41.Mišurec Martin-Sebastien110100000
42.Baca Jakub110101000
43.Strondala Vojtěch101100000
44.Lacman Adam301120000
45.Fridrich Petr210100100
46.Drapák Alexandr600000000
47.Fešárek Petr100000000
48.Grabka Nicolas500040000
49.Kovalovský Jakub100020000
50.Juránek Jakub300000000
51.Čermák Zoltán200020000
52.Kopp Petr300000000
53.Kysučan René100000000
54.Stanke Vojtěch100000000
55.Jasio Robin100000000
56.Bareš Petr200000000
57.Rutrich Martin100000000
58.Havlíček Tomáš400000000
59.Adamec Václav300000000
60.Bučko Martin400000000
vytvořeno ZK