úvod rozpis soutěže týmy hráči pravidla kontakt vybrat sezónu:  

HBC Gladiators Olomouc

Soutěž:2013 - 14 BAIL Ostravská Hokejbalová Liga
Bilance týmu:18 (4-3-0-1-10) 39:59 19

Soutěže

2017 - 18 MSHbL   |   2017 - 18 PLAY-OFF   |   2016 - 17 OHbL   |   2016 - 17 PLAY - OFF   |   2015 - 16 1. OHBL PLAY - OFF   |   2015 - 16 1. OHbL   |   2014 - 15 OHbL   |   2014 - 15 EPEUS PLAY - OFF    |   2013 - 14 BAIL OHbL   |   2013 - 14 PLAY OFF

Týmové foto

Kontakty

vedoucí týmu email telefon
Pelíšek TomášpelisekT@seznam.cz775750068

Výsledky týmu v soutěži

číslo datum, čas místo domácí hosté
007 15.09.2013, 12:00 POR TJ Sokol Poruba "B" HBC Gladiators Olomouc 2:5
008 15.09.2013, 15:00 POR HBK Frýdek-Místek HBC Gladiators Olomouc 8:3
011 21.09.2013, 13:30 POR HBC Gladiators Olomouc Sanitrans Opava 1:0 sn
012 21.09.2013, 16:00 POR HBC Gladiators Olomouc HBC Falcon Ostrava 3:4
021 12.10.2013, 09:00 POR HBC Gladiators Olomouc Young Blood Ostrava 4:1
022 12.10.2013, 12:00 POR Dukla Hrabyň HBC Gladiators Olomouc 3:1
031 08.03.2014, 10:00 OLO HBC Gladiators Olomouc HBC Tygr Poruba 2:3 sn
033 26.10.2013, 15:00 ZAB HC Warrioti Havířov HBC Gladiators Olomouc 4:0
038 09.11.2013, 12:00 POR HBC Gladiators Olomouc HBC Martinov 1:7
039 09.11.2013, 16:00 POR Sanitrans Opava HBC Gladiators Olomouc 0:5 k
049 23.11.2013, 09:00 POR Young Blood Ostrava HBC Gladiators Olomouc 0:3
050 23.11.2013, 11:45 POR HBC Falcon Ostrava HBC Gladiators Olomouc 3:2
065 15.03.2014, 11:00 ZAB HBC Gladiators Olomouc HBK Frýdek-Místek 0:4
066 15.03.2014, 15:00 ZAB HBC Gladiators Olomouc HC Warrioti Havířov 3:5
074 29.03.2014, 09:00 POR HBC Gladiators Olomouc Dukla Hrabyň 0:9
075 29.03.2014, 12:00 POR HBC Gladiators Olomouc TJ Sokol Poruba "B" 3:2 sn
081 12.04.2014, 08:30 POR HBC Tygr Poruba HBC Gladiators Olomouc 2:0
082 12.04.2014, 12:30 POR HBC Martinov HBC Gladiators Olomouc 2:3 sn

Statistika

  • 2013 - 14 BAIL Ostravská Hokejbalová Liga
  • Historická produktivita
brankáři z og zás min pr % so v vn r pn p
1.Doseděl Martin244672292001001
2.Surma Michal13423374683.2388.92231018
3.Binar Martin21139725.578001001
hráči z g a b tm ppg shg vg rg
1.Švestka Lukáš1811011180000
2.Vlček Jaromír16033160000
3.Valinčič Roman8224401010
4.Pelíšek Tomáš18235100000
5.Dokoupil Daniel14246141000
6.Rašťák Jakub932520100
7.Havránek Vojtěch17639102021
8.Brumar Jakub13224320000
9.Sikora Jakub II.401120000
10.Mikulík Jan1031441000
11.Šurkal Martin8527350020
12.Zapletal Patrik220200010
13.Fiala Michal613440000
14.Okleštěk Tomáš911240000
15.Otáhal Miloslav300020000
16.Pelíšek Lukáš1005520000
17.Kozák Ondřej731481101
18.Havlíček Roman110100000
19.Skařupa Jaromír200000000
20.Vrba Petr400000000
21.Žolcer Michael200000000
brankáři z og zás min pr % so v vn r pn p
1.Palánek Stanislav000000000000
2.Surma Michal83193195130692.2691163430739
3.Volný Martin7201693162.8589.42131003
4.Doseděl Martin6191602542.6989.39011013
5.Binar Martin21139725.578001001
hráči z g a b tm ppg shg vg rg
1.Švestka Lukáš732424486210040
2.Okleštěk Tomáš64232346203350
3.Tinkl Michal53113041246020
4.Přecechtěl Pavel29132639124111
5.Nazad Marcel551621371693460
6.Hrbáček Dušan62102232552020
7.Rašťák Jakub34141630562130
8.Kordula Michal4451823423010
9.Dokoupil Daniel7851722801100
10.Šurkal Martin2512921981230
11.Mezuláník Jan2341721970010
12.Pelíšek Tomáš8751520981010
13.Brumar Jakub4381119341010
14.Vlček Jaromír5721618442000
15.Rulla Robert3011516611121
16.Mikulík Jan307714101000
17.Pelíšek Lukáš293101381100
18.Musil Pavel8831121010
19.Fiala Michal3211011280000
20.Studený Adam9921101110
21.Havránek Vojtěch256410302021
22.Schejbal Adam1735821000
23.Valinčič Roman20347441010
24.Frýda Petr9347140000
25.Minařík Jaroslav742620001
26.Smutný Petr824600000
27.Jirák Adam31235380010
28.Popelka Adam823500010
29.Spěvák Michal732500010
30.Kozák Ondřej9325101101
31.Mariánek Jiří1123500110
32.Horák Václav14145180001
33.Látal Jakub10235241000
34.Grossmann Zdeněk1123500010
35.Pěnčík Martin913400000
36.Zapletal Patrik16404100210
37.Vičík Daniel291231060000
38.Wind Adam703340000
39.Čep Jaroslav703300000
40.Kovařík Richard8112120000
41.Fibrich Josef202200000
42.Nedorostek Michal720220011
43.Řehulka Patrik611240000
44.Sikora Jakub II.15022240000
45.Krejčiřík Vojtěch110120100
46.Antoníček Petr501140000
47.Rygl Tadeáš301100000
48.Vrba Petr1201120000
49.Minařík František101100000
50.Černý Jakub110100000
51.Žolcer Michael401140000
52.Duša Jiří401100000
53.Říha Matěj101100000
54.Havlíček Roman110100000
55.Schejbal Michal801100000
56.Hladiš Jakub110121000
57.Ludvík Jan601100000
58.Vlček Ondřej101120000
59.Matuška Jan101100000
60.Haniška Jan20101100000
61.Otáhal Miloslav300020000
62.Jašek Filip300000000
63.Wolf Daniel200020000
64.Tomášek Petr200000000
65.Skařupa Jaromír200000000
66.Polišenský Daniel200000000
67.Husák Stanislav100000000
68.Skokánek Michal300000000
vytvořeno ZK