úvod rozpis soutěže týmy hráči pravidla kontakt vybrat sezónu:  

HBC Gladiators Olomouc

Soutěž:2013 - 14 BAIL Ostravská Hokejbalová Liga
Bilance týmu:18 (4-3-0-1-10) 39:59 19

Soutěže

2017 - 18 MSHbL   |   2016 - 17 OHbL   |   2016 - 17 PLAY - OFF   |   2015 - 16 1. OHbL   |   2015 - 16 1. OHBL PLAY - OFF   |   2014 - 15 OHbL   |   2014 - 15 EPEUS PLAY - OFF    |   2013 - 14 BAIL OHbL   |   2013 - 14 PLAY OFF

Týmové foto

Kontakty

vedoucí týmu email telefon
Pelíšek TomášpelisekT@seznam.cz775750068

Výsledky týmu v soutěži

číslo datum, čas místo domácí hosté
007 15.09.2013, 12:00 POR TJ Sokol Poruba "B" HBC Gladiators Olomouc 2:5
008 15.09.2013, 15:00 POR HBK Frýdek-Místek HBC Gladiators Olomouc 8:3
011 21.09.2013, 13:30 POR HBC Gladiators Olomouc Sanitrans Opava 1:0 sn
012 21.09.2013, 16:00 POR HBC Gladiators Olomouc HBC Falcon Ostrava 3:4
021 12.10.2013, 09:00 POR HBC Gladiators Olomouc Young Blood Ostrava 4:1
022 12.10.2013, 12:00 POR Dukla Hrabyň HBC Gladiators Olomouc 3:1
031 08.03.2014, 10:00 OLO HBC Gladiators Olomouc HBC Tygr Poruba 2:3 sn
033 26.10.2013, 15:00 ZAB HC Warrioti Havířov HBC Gladiators Olomouc 4:0
038 09.11.2013, 12:00 POR HBC Gladiators Olomouc HBC Martinov 1:7
039 09.11.2013, 16:00 POR Sanitrans Opava HBC Gladiators Olomouc 0:5 k
049 23.11.2013, 09:00 POR Young Blood Ostrava HBC Gladiators Olomouc 0:3
050 23.11.2013, 11:45 POR HBC Falcon Ostrava HBC Gladiators Olomouc 3:2
065 15.03.2014, 11:00 ZAB HBC Gladiators Olomouc HBK Frýdek-Místek 0:4
066 15.03.2014, 15:00 ZAB HBC Gladiators Olomouc HC Warrioti Havířov 3:5
074 29.03.2014, 09:00 POR HBC Gladiators Olomouc Dukla Hrabyň 0:9
075 29.03.2014, 12:00 POR HBC Gladiators Olomouc TJ Sokol Poruba "B" 3:2 sn
081 12.04.2014, 08:30 POR HBC Tygr Poruba HBC Gladiators Olomouc 2:0
082 12.04.2014, 12:30 POR HBC Martinov HBC Gladiators Olomouc 2:3 sn

Statistika

  • 2013 - 14 BAIL Ostravská Hokejbalová Liga
  • Historická produktivita
brankáři z og zás min pr % so v vn r pn p
1.Doseděl Martin244672292001001
2.Surma Michal13423374683.2388.92231018
3.Binar Martin21139725.578001001
hráči z g a b tm ppg shg vg rg
1.Švestka Lukáš1811011180000
2.Vlček Jaromír16033160000
3.Valinčič Roman8224401010
4.Pelíšek Tomáš18235100000
5.Dokoupil Daniel14246141000
6.Rašťák Jakub932520100
7.Havránek Vojtěch17639102021
8.Brumar Jakub13224320000
9.Sikora Jakub II.401120000
10.Mikulík Jan1031441000
11.Šurkal Martin8527350020
12.Zapletal Patrik220200010
13.Fiala Michal613440000
14.Okleštěk Tomáš911240000
15.Otáhal Miloslav300020000
16.Pelíšek Lukáš1005520000
17.Kozák Ondřej731481101
18.Havlíček Roman110100000
19.Skařupa Jaromír200000000
20.Vrba Petr400000000
21.Žolcer Michael200000000
brankáři z og zás min pr % so v vn r pn p
1.Palánek Stanislav000000000000
2.Surma Michal80184188529342.2691.11163430736
3.Doseděl Martin6191602542.6989.39011013
4.Binar Martin21139725.578001001
hráči z g a b tm ppg shg vg rg
1.Švestka Lukáš722424486210040
2.Okleštěk Tomáš61222345203350
3.Tinkl Michal53113041246020
4.Přecechtěl Pavel29132639124111
5.Nazad Marcel461615311633460
6.Rašťák Jakub34141630562130
7.Hrbáček Dušan5291827511020
8.Dokoupil Daniel7851722801100
9.Kordula Michal3851722403010
10.Šurkal Martin2412921981230
11.Mezuláník Jan2341721970010
12.Pelíšek Tomáš8351419981010
13.Vlček Jaromír5321618422000
14.Brumar Jakub398816341010
15.Rulla Robert3011516611121
16.Mikulík Jan307714101000
17.Pelíšek Lukáš293101381100
18.Fiala Michal3211011280000
19.Havránek Vojtěch236410282021
20.Schejbal Adam1325721000
21.Valinčič Roman20347441010
22.Musil Pavel552721000
23.Smutný Petr824600000
24.Jirák Adam29235380010
25.Spěvák Michal732500010
26.Kozák Ondřej9325101101
27.Minařík Jaroslav532520001
28.Mariánek Jiří1123500110
29.Horák Václav14145180001
30.Látal Jakub10235241000
31.Zapletal Patrik16404100210
32.Vičík Daniel281231060000
33.Čep Jaroslav703300000
34.Řehulka Patrik311220000
35.Sikora Jakub II.15022240000
36.Grossmann Zdeněk402200000
37.Kovařík Richard8112120000
38.Fibrich Josef202200000
39.Nedorostek Michal720220011
40.Schejbal Michal801100000
41.Hladiš Jakub110121000
42.Haniška Jan20101100000
43.Rygl Tadeáš201100000
44.Vrba Petr1201120000
45.Černý Jakub110100000
46.Žolcer Michael401140000
47.Havlíček Roman110100000
48.Skařupa Jaromír200000000
49.Polišenský Daniel200000000
50.Husák Stanislav100000000
51.Skokánek Michal300000000
52.Otáhal Miloslav300020000
53.Jašek Filip300000000
54.Wolf Daniel200020000
55.Tomášek Petr200000000
vytvořeno ZK