úvod rozpis soutěže týmy hráči pravidla kontakt vybrat sezónu:  

HBC Martinov

Soutěž:2013 - 14 BAIL Ostravská Hokejbalová Liga
Bilance týmu:18 (8-3-0-4-3) 76:40 34

Soutěže

2017 - 18 PLAY-OFF   |   2017 - 18 MSHbL   |   2016 - 17 OHbL   |   2016 - 17 PLAY - OFF   |   2015 - 16 1. OHbL   |   2015 - 16 1. OHBL PLAY - OFF   |   2014 - 15 EPEUS PLAY - OFF    |   2014 - 15 OHbL   |   2014 - 15 OLP   |   2014 - 15 OLP PO   |   2013 - 14 BAIL OHbL   |   2013 - 14 PLAY OFF   |   2012 - 13 BAIL OHbL   |   2012 - 13 PLAY OFF   |   2011 - 12 BAIL OHbL   |   2011 - 12 PLAY OFF

Týmové foto

Kontakty

vedoucí týmu email telefon
Vávra Petrvp04@centrum.cz736539070

Výsledky týmu v soutěži

číslo datum, čas místo domácí hosté
004 08.09.2013, 17:00 POR HBC Martinov Young Blood Ostrava 1:4
009 15.09.2013, 17:00 POR HBC Martinov HC Warrioti Havířov 2:4
014 22.09.2013, 17:00 POR HBC Martinov HBK Frýdek-Místek 3:2
020 06.10.2013, 15:00 POR HBC Martinov TJ Sokol Poruba "B" 6:2
026 19.10.2013, 10:00 POR Dukla Hrabyň HBC Martinov 2:1 sn
029 20.10.2013, 12:00 POR HBC Martinov HBC Tygr Poruba 8:1
038 09.11.2013, 12:00 POR HBC Gladiators Olomouc HBC Martinov 1:7
041 10.11.2013, 14:00 POR HBC Martinov HBC Falcon Ostrava 2:1 sn
047 17.11.2013, 13:00 POR HBC Martinov Sanitrans Opava 7:2
051 24.11.2013, 12:00 POR HBK Frýdek-Místek HBC Martinov 3:4 sn
055 01.12.2013, 12:00 POR Young Blood Ostrava HBC Martinov 1:2
057 01.03.2014, 10:00 POR HBC Martinov Dukla Hrabyň 1:2 sn
064 09.03.2014, 14:00 POR HC Warrioti Havířov HBC Martinov 5:4
071 23.03.2014, 11:15 POR TJ Sokol Poruba "B" HBC Martinov 0:14
076 30.03.2014, 15:00 ZAB HBC Falcon Ostrava HBC Martinov 3:4 sn
079 06.04.2014, 14:00 OPA Sanitrans Opava HBC Martinov 2:1 sn
082 12.04.2014, 12:30 POR HBC Martinov HBC Gladiators Olomouc 2:3 sn
090 20.04.2014, 14:00 POR HBC Tygr Poruba HBC Martinov 2:7

Statistika

  • 2013 - 14 BAIL Ostravská Hokejbalová Liga
  • Historická produktivita
brankáři z og zás min pr % so v vn r pn p
1.Polášek David17343295882.0890.63283033
2.Švrčula Marek22724377.78020000
3.Restel Simon131036376.92000010
hráči z g a b tm ppg shg vg rg
1.Vávra Petr189142321012
2.Karola Adam18141024122010
3.Breburda Adam15891742021
4.Musálek Tomáš16661201000
5.Weinfurter Dominik1251318360000
6.Dlouhý Daniel145111600110
7.Navrátil Jiří13491360110
8.Kratochvíl Tomáš000000000
9.Besta Václav ml.15549101010
10.Doskočil Tomáš11213120010
11.Vávra Radek147142102000
12.Schön Marek000000000
13.Raab Vítězslav901140000
14.Woznica Martin17145200000
15.Holoubek Martin800040000
16.Krajča Petr101100000
17.Hradil Tomáš1322440010
18.Hájek Viktor1344821000
19.Moravčík Dominik636920020
20.Baca Jakub413461000
21.Adamík Vojtěch100000000
brankáři z og zás min pr % so v vn r pn p
1.Motyčka Roman000000000000
2.Helešic Ondřej1026360100110000
3.Švrčula Marek5425801.886.21240001
4.Benko Vladimír111036190.91000001
5.Polášek David144329300252942.2490.1222701501148
6.Santoris Jakub3760902.889.55010002
7.Restel Simon131036376.92000010
8.Michel Bohumil162045676.92000001
hráči z g a b tm ppg shg vg rg
1.Vávra Petr130717514624103144
2.Karola Adam12051751264891120
3.Breburda Adam13461601214091101
4.Weinfurter Dominik843838761016072
5.Musálek Tomáš12727426963120
6.Dlouhý Daniel68234366714160
7.Navrátil Jiří60232649382540
8.Vávra Radek4417274485030
9.Hluzák Jan3717244121230
10.Besta Václav ml.71112839701010
11.Hradil Tomáš53132235241160
12.Baca Jakub48151934374100
13.Kozlík Marcel58112031562010
14.Tomeš Pavel419213081010
15.Woznica Martin6171623813000
16.Hájek Viktor5261723122000
17.Mareš Martin40121123350030
18.Kozlík Tomáš209112061100
19.Laryš Stanislav258122080010
20.Rataj Tomáš174151901000
21.Doskočil Tomáš7810717601020
22.Homola Vojtěch215111681010
23.Šimko Tomáš391151600030
24.Kodeš Jakub13571260010
25.Chovanec Martin312911410000
26.Kubovčík Petr154610102000
27.Macko Martin281910470010
28.Moravčík Dominik1136920020
29.Šindelka Martin10459221000
30.Kratochvíl Tomáš944820000
31.Kostelňák Radek38077180000
32.Kozubek Pavel934720000
33.Šlahorek Martin20246220000
34.Miksa Marek933600010
35.Lambert Robin1233620010
36.Besta Václav st.515600000
37.Zápeca Petr40246161000
38.Raab Vítězslav43066420000
39.Holoubek Martin40156100000
40.Lukašík Tomáš1023540000
41.Míček Jakub16325330000
42.Rybička Jan1823560000
43.Jelínek Miroslav9235120011
44.Adámek Radim703320000
45.Schön Marek712360000
46.Vraník Martin12213101000
47.Adamík Vojtěch612301000
48.Grabovský Lukáš12022100000
49.Homola Jakub111200000
50.Sovík Michal711280000
51.Krajča Petr101100000
52.Čeladník Jiří101120000
53.Zdražil Michal501100000
54.Malík Tomáš410120000
55.Tomeš Ondřej201100000
56.Zavadil Lukáš201140000
57.Pořízek Radek210101000
58.Maček Marek100000000
59.Šupolík Jakub100000000
60.Motyčka Roman100000000
61.Kaleta Jakub100020000
62.Svoboda Ondřej100000000
63.Pešta Nikol100000000
64.Ryška Filip100000000
65.Čahoj Filip100000000
66.Borák Josef100000000
67.Keska Martin1200020000
68.Vavrda Jiří300000000
vytvořeno ZK