úvod rozpis soutěže týmy hráči pravidla kontakt vybrat sezónu:  

HBC Martinov

Soutěž:2013 - 14 BAIL Ostravská Hokejbalová Liga
Bilance týmu:18 (8-3-0-4-3) 76:40 34

Soutěže

2017 - 18 MSHbL   |   2016 - 17 OHbL   |   2016 - 17 PLAY - OFF   |   2015 - 16 1. OHbL   |   2015 - 16 1. OHBL PLAY - OFF   |   2014 - 15 EPEUS PLAY - OFF    |   2014 - 15 OHbL   |   2014 - 15 OLP   |   2014 - 15 OLP PO   |   2013 - 14 BAIL OHbL   |   2013 - 14 PLAY OFF   |   2012 - 13 BAIL OHbL   |   2012 - 13 PLAY OFF   |   2011 - 12 BAIL OHbL   |   2011 - 12 PLAY OFF

Týmové foto

Kontakty

vedoucí týmu email telefon
Vávra Petrvp04@centrum.cz736539070

Výsledky týmu v soutěži

číslo datum, čas místo domácí hosté
004 08.09.2013, 17:00 POR HBC Martinov Young Blood Ostrava 1:4
009 15.09.2013, 17:00 POR HBC Martinov HC Warrioti Havířov 2:4
014 22.09.2013, 17:00 POR HBC Martinov HBK Frýdek-Místek 3:2
020 06.10.2013, 15:00 POR HBC Martinov TJ Sokol Poruba "B" 6:2
026 19.10.2013, 10:00 POR Dukla Hrabyň HBC Martinov 2:1 sn
029 20.10.2013, 12:00 POR HBC Martinov HBC Tygr Poruba 8:1
038 09.11.2013, 12:00 POR HBC Gladiators Olomouc HBC Martinov 1:7
041 10.11.2013, 14:00 POR HBC Martinov HBC Falcon Ostrava 2:1 sn
047 17.11.2013, 13:00 POR HBC Martinov Sanitrans Opava 7:2
051 24.11.2013, 12:00 POR HBK Frýdek-Místek HBC Martinov 3:4 sn
055 01.12.2013, 12:00 POR Young Blood Ostrava HBC Martinov 1:2
057 01.03.2014, 10:00 POR HBC Martinov Dukla Hrabyň 1:2 sn
064 09.03.2014, 14:00 POR HC Warrioti Havířov HBC Martinov 5:4
071 23.03.2014, 11:15 POR TJ Sokol Poruba "B" HBC Martinov 0:14
076 30.03.2014, 15:00 ZAB HBC Falcon Ostrava HBC Martinov 3:4 sn
079 06.04.2014, 14:00 OPA Sanitrans Opava HBC Martinov 2:1 sn
082 12.04.2014, 12:30 POR HBC Martinov HBC Gladiators Olomouc 2:3 sn
090 20.04.2014, 14:00 POR HBC Tygr Poruba HBC Martinov 2:7

Statistika

  • 2013 - 14 BAIL Ostravská Hokejbalová Liga
  • Historická produktivita
brankáři z og zás min pr % so v vn r pn p
1.Polášek David17343295882.0890.63283033
2.Švrčula Marek22724377.78020000
3.Restel Simon131036376.92000010
hráči z g a b tm ppg shg vg rg
1.Vávra Petr189142321012
2.Karola Adam18141024122010
3.Breburda Adam15891742021
4.Musálek Tomáš16661201000
5.Weinfurter Dominik1251318360000
6.Dlouhý Daniel145111600110
7.Navrátil Jiří13491360110
8.Kratochvíl Tomáš000000000
9.Besta Václav ml.15549101010
10.Doskočil Tomáš11213120010
11.Vávra Radek147142102000
12.Schön Marek000000000
13.Raab Vítězslav901140000
14.Woznica Martin17145200000
15.Holoubek Martin800040000
16.Krajča Petr101100000
17.Hradil Tomáš1322440010
18.Hájek Viktor1344821000
19.Moravčík Dominik636920020
20.Baca Jakub413461000
21.Adamík Vojtěch100000000
brankáři z og zás min pr % so v vn r pn p
1.Motyčka Roman000000000000
2.Helešic Ondřej1026360100110000
3.Švrčula Marek5425801.886.21240001
4.Benko Vladimír111036190.91000001
5.Polášek David132298270847532.2690.0922621501045
6.Santoris Jakub3760902.889.55010002
7.Restel Simon131036376.92000010
8.Michel Bohumil162045676.92000001
hráči z g a b tm ppg shg vg rg
1.Vávra Petr11965661312493144
2.Karola Adam11951751264891120
3.Breburda Adam12355571123871101
4.Weinfurter Dominik76353570996052
5.Dlouhý Daniel68234366714160
6.Musálek Tomáš11826396563120
7.Navrátil Jiří60232649382540
8.Vávra Radek4417274485030
9.Besta Václav ml.71112839701010
10.Hradil Tomáš53132235241160
11.Baca Jakub48151934374100
12.Hluzák Jan2512193120210
13.Kozlík Marcel58112031562010
14.Tomeš Pavel338192780010
15.Woznica Martin6171623813000
16.Hájek Viktor5261723122000
17.Kozlík Tomáš209112061100
18.Rataj Tomáš174151901000
19.Doskočil Tomáš7810717601020
20.Homola Vojtěch215111681010
21.Mareš Martin289716310020
22.Šimko Tomáš27931200020
23.Kodeš Jakub13571260010
24.Laryš Stanislav14371040000
25.Moravčík Dominik1136920020
26.Šindelka Martin10459221000
27.Kratochvíl Tomáš944820000
28.Chovanec Martin23268120000
29.Šlahorek Martin20246220000
30.Kostelňák Radek27066100000
31.Kubovčík Petr733681000
32.Lambert Robin1233620010
33.Besta Václav st.515600000
34.Macko Martin19066330000
35.Raab Vítězslav43066420000
36.Holoubek Martin40156100000
37.Miksa Marek832500010
38.Lukašík Tomáš923540000
39.Míček Jakub16325330000
40.Kozubek Pavel623520000
41.Zápeca Petr29134141000
42.Jelínek Miroslav8224120011
43.Adámek Radim703320000
44.Schön Marek712360000
45.Vraník Martin12213101000
46.Adamík Vojtěch612301000
47.Homola Jakub111200000
48.Krajča Petr101100000
49.Čeladník Jiří101120000
50.Zdražil Michal501100000
51.Grabovský Lukáš801160000
52.Rybička Jan710140000
53.Malík Tomáš410120000
54.Tomeš Ondřej201100000
55.Zavadil Lukáš201140000
56.Pořízek Radek210101000
57.Maček Marek100000000
58.Šupolík Jakub100000000
59.Motyčka Roman100000000
60.Kaleta Jakub100020000
61.Svoboda Ondřej100000000
62.Pešta Nikol100000000
63.Ryška Filip100000000
64.Čahoj Filip100000000
65.Borák Josef100000000
66.Keska Martin1200020000
67.Vavrda Jiří300000000
68.Sovík Michal200000000
vytvořeno ZK