úvod rozpis soutěže týmy hráči pravidla kontakt vybrat sezónu:  

Sanitrans Opava

Soutěž:2013 - 14 BAIL Ostravská Hokejbalová Liga
Bilance týmu:18 (9-2-0-3-4) 66:46 34

Soutěže

2017 - 18 MSHbL   |   2016 - 17 OHbL   |   2016 - 17 PLAY - OFF   |   2015 - 16 1. OHbL   |   2015 - 16 1. OHBL PLAY - OFF   |   2014 - 15 OLP PO   |   2014 - 15 EPEUS PLAY - OFF    |   2014 - 15 OHbL   |   2014 - 15 OLP   |   2013 - 14 BAIL OHbL   |   2013 - 14 PLAY OFF   |   2012 - 13 BAIL OHbL   |   2012 - 13 PLAY OFF   |   2011 - 12 PLAY OFF   |   2011 - 12 BAIL OHbL

Týmové foto

Kontakty

vedoucí týmu email telefon
Steinwirth Liborsteinwirth1@seznam.cz737728558

Výsledky týmu v soutěži

číslo datum, čas místo domácí hosté
006 15.09.2013, 08:00 POR HBC Tygr Poruba Sanitrans Opava 0:5
011 21.09.2013, 13:30 POR HBC Gladiators Olomouc Sanitrans Opava 1:0 sn
015 29.09.2013, 16:00 POR Sanitrans Opava Young Blood Ostrava 3:2
019 06.10.2013, 13:00 POR Sanitrans Opava HBK Frýdek-Místek 8:4
023 02.11.2013, 13:00 OPA Sanitrans Opava HBC Falcon Ostrava 3:2
024 13.10.2013, 12:00 POR TJ Sokol Poruba "B" Sanitrans Opava 1:12
028 24.11.2013, 13:30 OPA Sanitrans Opava Dukla Hrabyň 2:3 sn
037 03.11.2013, 14:00 OPA Sanitrans Opava HC Warrioti Havířov 4:1
039 09.11.2013, 16:00 POR Sanitrans Opava HBC Gladiators Olomouc 0:5 k
044 16.11.2013, 14:00 POR Young Blood Ostrava Sanitrans Opava 2:3 sn
047 17.11.2013, 13:00 POR HBC Martinov Sanitrans Opava 7:2
060 02.03.2014, 14:00 POR HC Warrioti Havířov Sanitrans Opava 7:1
063 22.03.2014, 13:00 OPA Sanitrans Opava TJ Sokol Poruba "B" 10:1
067 16.03.2014, 10:00 OPA Sanitrans Opava HBC Tygr Poruba 4:2
072 23.03.2014, 13:30 POR HBK Frýdek-Místek Sanitrans Opava 3:2 sn
079 06.04.2014, 14:00 OPA Sanitrans Opava HBC Martinov 2:1 sn
083 13.04.2014, 10:00 ZAB HBC Falcon Ostrava Sanitrans Opava 3:2
088 20.04.2014, 11:45 POR Dukla Hrabyň Sanitrans Opava 1:3

Statistika

  • 2013 - 14 BAIL Ostravská Hokejbalová Liga
  • Historická produktivita
brankáři z og zás min pr % so v vn r pn p
1.Okruhlica David9202143242.2291.45052011
2.Schreier Jan8211452882.6387.35140022
hráči z g a b tm ppg shg vg rg
1.Žůrek Petr1532581000
2.Vlašánek Radek112193045050
3.Okruhlica Matěj9314120000
4.Steinwirth Libor184913140011
5.Holeš Daniel178182642011
6.Kavan Aleš844821010
7.Kala Lukáš13551021000
8.Raab David121171881010
9.Říha Jan17661260010
10.Kučera Přemysl1435841000
11.Ondrejo Dušan101100000
12.Okruhlica David510181000
13.Anděl Pavel601120000
14.Říha Miroslav12044100000
15.Čechák Martin1235880000
16.Kovalčík Pavel8235121100
17.Kříž David712300000
18.Jelen Jakub110100010
19.Korph Jan100000000
brankáři z og zás min pr % so v vn r pn p
1.Okruhlica David96139189734601.4593.17267380510
2.Schreier Jan5310185119071.9189.398365039
3.Lerch Ondřej13736370000001
hráči z g a b tm ppg shg vg rg
1.Vlašánek Radek11417514431957197341
2.Holeš Daniel126761452213811391
3.Raab David1113890128687270
4.Steinwirth Libor1313286118522061
5.Matěják Aleš6150601101911040
6.Kala Lukáš1315349102614060
7.Římský Jindřich42514798123191
8.Okruhlica Matěj1204057971097341
9.Kavan Aleš100335689883050
10.Kovalčík Pavel482746731613270
11.Říha Jan120303262342040
12.Žůrek Petr123154459456020
13.Kučera Přemysl101223254189151
14.Přikryl Jan18113142120020
15.Anděl Jakub29131831101020
16.Kříž David2211203121130
17.Mičola Martin1691625161111
18.Lerch Ondřej6242024592010
19.Mlýnek Michal971421100120
20.Málik Pavel145152040010
21.Okruhlica David1951015241000
22.Anděl Pavel296814141120
23.Říha Miroslav433912170000
24.Ondrejo Dušan29291180010
25.Čechák Martin1745980000
26.Sukeník Oldřich943760020
27.Aust Roman1315621010
28.Staníček Jan7336102000
29.Urbanský Ondřej605500000
30.Šindlář Marek1013420000
31.Vaněk Filip611200000
32.Holuša Adam211200000
33.Jelen Jakub711280010
34.Kovalčík Marek302200000
35.Matúšek Václav510120000
36.Sedláček Matouš710110000
37.Škrobánek Michal501120000
38.Korph Jan100000000
39.Kukol Michal100000000
40.Gilík Luboš100000000
41.Satek Lukáš200000000
42.Bena Radek400020000
43.Prokeš Adam100000000
44.Srubek Josef100000000
45.Grufík Jonáš100000000
46.Holuša Dominik200000000
47.Sedláček Jiří300020000
48.Bechný Vojtěch700020000
vytvořeno ZK