úvod rozpis soutěže týmy hráči pravidla kontakt vybrat sezónu:  

Young Blood Ostrava

Soutěž:2013 - 14 BAIL Ostravská Hokejbalová Liga
Bilance týmu:18 (7-0-0-3-8) 67:56 24

Soutěže

Týmové foto

Kontakty

vedoucí týmu email telefon
Kubesa Jiří734 701 073

Výsledky týmu v soutěži

číslo datum, čas místo domácí hosté
004 08.09.2013, 17:00 POR HBC Martinov Young Blood Ostrava 1:4
005 14.09.2013, 10:00 POR HBC Falcon Ostrava Young Blood Ostrava 2:4
015 29.09.2013, 16:00 POR Sanitrans Opava Young Blood Ostrava 3:2
018 05.10.2013, 15:00 POR Young Blood Ostrava Dukla Hrabyň 3:2
021 12.10.2013, 09:00 POR HBC Gladiators Olomouc Young Blood Ostrava 4:1
027 19.10.2013, 12:00 POR Young Blood Ostrava HBK Frýdek-Místek 6:7
034 27.10.2013, 13:00 POR TJ Sokol Poruba "B" Young Blood Ostrava 2:14
036 03.11.2013, 11:00 ZAB HBC Tygr Poruba Young Blood Ostrava 2:8
044 16.11.2013, 14:00 POR Young Blood Ostrava Sanitrans Opava 2:3 sn
048 17.11.2013, 15:00 POR Young Blood Ostrava HC Warrioti Havířov 1:5
049 23.11.2013, 09:00 POR Young Blood Ostrava HBC Gladiators Olomouc 0:3
055 01.12.2013, 12:00 POR Young Blood Ostrava HBC Martinov 1:2
061 08.03.2014, 11:00 POR Dukla Hrabyň Young Blood Ostrava 5:4 sn
068 16.03.2014, 14:00 POR Young Blood Ostrava TJ Sokol Poruba "B" 4:2
069 22.03.2014, 09:00 ZAB Young Blood Ostrava HBC Tygr Poruba 8:2
077 05.04.2014, 12:00 POR Young Blood Ostrava HBC Falcon Ostrava 2:3 sn
085 13.04.2014, 15:00 POR HC Warrioti Havířov Young Blood Ostrava 4:2
087 20.04.2014, 09:30 POR HBK Frýdek-Místek Young Blood Ostrava 4:1

Statistika

  • 2013 - 14 BAIL Ostravská Hokejbalová Liga
  • Historická produktivita
brankáři z og zás min pr % so v vn r pn p
1.Grufík Jonáš121936290.48000001
2.Horák Martin11292143962.6488.07050024
3.Tabášek Jan41276144386.36020011
4.Riedich Martin152236581.48000001
5.Bogumský Rostislav172236775.86000001
hráči z g a b tm ppg shg vg rg
1.Kubesa Jiří610180010
2.Lambert Robin835801000
3.Svoboda Ondřej17101323460100
4.Schön Marek1726860000
5.Gola Robin3000120000
6.Elbl Jakub189716141110
7.Elbl Matěj1741014140010
8.Bogumský Rostislav16461042011
9.Borovička Pavel189413541010
10.Hudec Petr903300000
11.Hlaváč Jiří1591524842110
12.Gola Patrik426800000
13.Lembard Radim156814163100
14.Filipiec Vojtěch631420000
15.Chybík Robin1013400010
16.Vavřín Milan110121000
17.Svoboda René610100000
18.Stanke Vojtěch100000000
19.Palcer Vojtěch110101000
20.Mánek David516740000
brankáři z og zás min pr % so v vn r pn p
1.Dohnal Dominik2336721.592.31020000
2.Grufík Jonáš121936290.48000001
3.Blažek Jonáš1217461.9589.47001000
4.Horák Martin22564877942.5489.691810211
5.Tabášek Jan25724528922.9186.263910312
6.Gola Robin7221092613.0383.21140003
7.Matušinec Tomáš3310767611402.8286.3311410018
8.Šlahorek Martin2745903.586.54010010
9.Piwowarski Petr5191152074.1385.82011003
10.Pfeiler Daniel8312052883.8886.86011015
11.Bogumský Rostislav524941834.7279.66011003
12.Riedich Martin152236581.48000001
13.Svoboda René21162725.584.93010001
hráči z g a b tm ppg shg vg rg
1.Svoboda Ondřej955557112986491
2.Hlaváč Jiří743154853398141
3.Elbl Matěj942855831173440
4.Kubesa Jiří83263460795130
5.Lembard Radim71253358954140
6.Bogumský Rostislav822529542503041
7.Gola Patrik43202747102330
8.Mánek David65152944753030
9.Schön Marek75103343421020
10.Borovička Pavel842218401427020
11.Elbl Jakub53201737472110
12.Gola Robin3891524662120
13.Grebeníček Lukáš298917103010
14.Svoboda René226915611010
15.Kovalski Marek91041420122
16.Chybík Robin28671341010
17.Rozsypka Vladimír9651160020
18.Filipiec Vojtěch12641080200
19.Pienčík Marek1326820000
20.Lambert Robin935801000
21.Mrva Jakub1435880010
22.Dostál Radim814500000
23.Górnisiewicz Adam813400000
24.Bílý Šimon1313420000
25.Hudec Petr1603320000
26.Kočko Mário221341000
27.Csomor Martin412320010
28.Kameníček Dalibor612340000
29.Vavřín Milan612341000
30.Besta Václav ml.6112101000
31.Kropka Adam302220000
32.Svoboda Vojtěch101100000
33.Mikulenková Vanessa401100000
34.Peňáz Ondřej501140000
35.Kaňák Jakub1201140000
36.Palcer Vojtěch110101000
37.Újezdský Antonín101100000
38.Šlahorek Martin610140000
39.Neumann Petr101100000
40.Sešovský Jan101100000
41.Mišurec Martin-Sebastien110100000
42.Baca Jakub110101000
43.Strondala Vojtěch101100000
44.Lacman Adam301120000
45.Fridrich Petr210100100
46.Drapák Alexandr600000000
47.Fešárek Petr100000000
48.Grabka Nicolas500040000
49.Kovalovský Jakub100020000
50.Juránek Jakub300000000
51.Čermák Zoltán200020000
52.Kopp Petr300000000
53.Kysučan René100000000
54.Stanke Vojtěch100000000
55.Jasio Robin100000000
56.Bareš Petr200000000
57.Rutrich Martin100000000
58.Havlíček Tomáš400000000
59.Adamec Václav300000000
60.Bučko Martin400000000
vytvořeno ZK