úvod rozpis soutěže týmy hráči pravidla kontakt vybrat sezónu:  

HBK Frýdek-Místek

Soutěž:2017 - 18 Moravskoslezská Hokejbalová Liga
Bilance týmu:16 (14-1-0-0-1) 83:27 44

Soutěže

2017 - 18 PLAY-OFF   |   2017 - 18 MSHbL   |   2016 - 17 OHbL   |   2016 - 17 PLAY - OFF   |   2015 - 16 1. OHbL   |   2015 - 16 1. OHBL PLAY - OFF   |   2014 - 15 EPEUS PLAY - OFF    |   2014 - 15 OHbL   |   2014 - 15 OLP   |   2014 - 15 OLP PO   |   2013 - 14 BAIL OHbL   |   2013 - 14 PLAY OFF

Týmové foto

Kontakty

vedoucí týmu email telefon
Hradečný Marekmhra02@seznam.cz602625801

Výsledky týmu v soutěži

číslo datum, čas místo domácí hosté
01 10.09.2017, 09:30 POR HBC Falcon Ostrava HBK Frýdek-Místek 0:13
05 17.09.2017, 10:00 TRI HBK Frýdek-Místek HBK Vsetín 6:2
12 24.09.2017, 16:15 POR HBC Dakota Ostrava HBK Frýdek-Místek 0:5 k
14 25.03.2018, 16:00 TRI HBK Frýdek-Místek HBC Gladiators Olomouc 5:0 K
23 22.10.2017, 11:00 TRI HBK Frýdek-Místek Sanitrans Opava 4:2
28 29.10.2017, 17:30 POR TJ Sokol Poruba 2017 HBK Frýdek-Místek 3:7
29 05.11.2017, 09:00 ZAB HC Warrioti Havířov HBK Frýdek-Místek 2:3
35 12.11.2017, 09:00 TRI HBK Frýdek-Místek TJ SP Dukla Martinov 4:1
38 19.11.2017, 15:15 TRI HBK Frýdek-Místek HBC Falcon Ostrava 6:3
44 26.11.2017, 10:00 VSE HBK Vsetín HBK Frýdek-Místek 0:2
47 03.12.2017, 11:00 TRI HBK Frýdek-Místek HBC Dakota Ostrava 3:4
50 14.04.2018, 11:00 OLO HBC Gladiators Olomouc HBK Frýdek-Místek 2:6
59 08.04.2018, 10:00 OPA Sanitrans Opava HBK Frýdek-Místek 1:2 sn
63 21.04.2018, 10:00 TRI HBK Frýdek-Místek TJ Sokol Poruba 2017 6:3
66 29.04.2018, 10:00 TRI HBK Frýdek-Místek HC Warrioti Havířov 8:3
71 06.05.2018, 14:00 POR TJ SP Dukla Martinov HBK Frýdek-Místek 1:3

Statistika

  • 2017 - 18 Moravskoslezská Hokejbalová Liga
  • Historická produktivita
brankáři z og zás min pr % so v vn r pn p
1.Holeksa Ondřej000000000000
2.Trnka Marek15272906621.8491.483131001
hráči z g a b tm ppg shg vg rg
1.Hradečný Marek15134100000
2.Wlaka Martin1310112100150
3.Cieslar Patrik1410132363001
4.Sikora Jakub I.14101525390010
5.Roupec Pavel801100000
6.Tomis René634782010
7.Hlaváč Jiří1112517102010
8.Čopák Jan1331420000
9.Micza Michal12033270000
10.Sztolarik Pavel503320000
11.Goldmann David510120000
12.Lotko Daniel152161860100
13.Klosík Luboš101100000
14.Grüner Lukáš14011240000
15.Klimek Radim96612141000
16.Dittmann Lukáš13461022020
17.Holeksa Robin13718220020
18.Říman Dominik602220000
19.Micza Rostislav920200000
20.Schenk Michal1126800010
21.Konvička Martin101100000
22.Kisza Pavel805540000
23.Habčák Dominik401120000
24.Holeksa Ondřej100020000
25.Zoubek Petr101100000
26.Cienciala Jan402200000
brankáři z og zás min pr % so v vn r pn p
1.Holeksa Ondřej000000000000
2.Trnka Marek79132156430061.5892.22175380414
3.Hradečný Michal338866611142.8488.3361820310
4.Micza Rostislav162636681.25010000
hráči z g a b tm ppg shg vg rg
1.Wlaka Martin10913410924391611294
2.Sikora Jakub I.87678715424685152
3.Cieslar Patrik51336194268102
4.Sztolarik Pavel51154560482040
5.Hradečný Marek93203656863010
6.Klimek Radim44203050301130
7.Schenk Michal78153550533210
8.Klosík Luboš36183048204320
9.Coka Alexander41222547273040
10.Micza Michal72182644733240
11.Čopák Jan9663440331000
12.Grüner Lukáš871623391643011
13.Tomis René30122133283020
14.Lotko Daniel3662430201210
15.Dittmann Lukáš3015153067040
16.Roupec Pavel8132427441010
17.Hlaváč Jiří22151126264020
18.Marflák Michal32513181161010
19.Holeksa Robin2510616221020
20.Blahut Martin30571240010
21.Samek Martin123912412000
22.Micza Rostislav624711301000
23.Kisza Pavel13371060000
24.Říman Dominik1416720000
25.Ručka Radim324621010
26.Konvička Martin715601000
27.Filipek Robert11336160010
28.Goldmann David1241560000
29.Slanina René123521000
30.Strapáč Kristián303300000
31.Cienciala Jan603300000
32.Ostřížek Jiří202200000
33.Wojnar Lukáš502200000
34.Bernatík Tomáš411220000
35.Boor Daniel401100000
36.Habčák Dominik401120000
37.Zoubek Petr101100000
38.Holeksa Ondřej100040000
39.Gola Pavel200000000
40.Slaný Roman100000000
41.Meca Dominik100000000
42.Janoušek Martin100000000
43.Pastorek Břetislav100020000
vytvořeno ZK