úvod rozpis soutěže týmy hráči pravidla kontakt vybrat sezónu:  

TJ SP Dukla Martinov

Soutěž:2017 - 18 Moravskoslezská Hokejbalová Liga
Bilance týmu:16 (11-1-0-1-3) 57:32 36

Soutěže

Týmové foto

Kontakty

vedoucí týmu email telefon
Vávra Petrvp04@centrum.cz736539070

Výsledky týmu v soutěži

číslo datum, čas místo domácí hosté
03 10.09.2017, 14:00 POR TJ SP Dukla Martinov TJ Sokol Poruba 2017 2:3 sn
06 17.09.2017, 14:00 OPA Sanitrans Opava TJ SP Dukla Martinov 0:4
11 24.09.2017, 14:00 POR TJ SP Dukla Martinov HBK Vsetín 4:3 p
16 01.10.2017, 17:00 POR HBC Falcon Ostrava TJ SP Dukla Martinov 0:2
17 08.10.2017, 10:00 POR TJ SP Dukla Martinov HC Warrioti Havířov 3:1
21 21.10.2017, 09:00 POR TJ SP Dukla Martinov HBC Dakota Ostrava 6:1
26 29.10.2017, 10:00 OLO HBC Gladiators Olomouc TJ SP Dukla Martinov 1:5
35 12.11.2017, 09:00 TRI HBK Frýdek-Místek TJ SP Dukla Martinov 4:1
39 19.11.2017, 13:00 POR TJ Sokol Poruba 2017 TJ SP Dukla Martinov 1:5
42 26.11.2017, 16:15 POR TJ SP Dukla Martinov Sanitrans Opava 4:6
45 21.04.2018, 13:00 VSE HBK Vsetín TJ SP Dukla Martinov 2:4
52 25.03.2018, 10:00 POR TJ SP Dukla Martinov HBC Falcon Ostrava 5:1
53 30.03.2018, 10:30 ZAB HC Warrioti Havířov TJ SP Dukla Martinov 1:4
60 08.04.2018, 13:00 ZAB HBC Dakota Ostrava TJ SP Dukla Martinov 2:3
62 15.04.2018, 13:00 ZAB TJ SP Dukla Martinov HBC Gladiators Olomouc 4:3
71 06.05.2018, 14:00 POR TJ SP Dukla Martinov HBK Frýdek-Místek 1:3

Statistika

  • 2017 - 18 Moravskoslezská Hokejbalová Liga
  • Historická produktivita
brankáři z og zás min pr % so v vn r pn p
1.Polášek David15243386811.5993.372111012
2.Michel Bohumil162045676.92000001
hráči z g a b tm ppg shg vg rg
1.Tomeš Pavel13481240000
2.Kostelňák Radek1503300000
3.Chovanec Martin12044270000
4.Zápeca Petr1512340000
5.Hluzák Jan169132201030
6.Macko Martin812380010
7.Breburda Adam14551040010
8.Vávra Petr11681401000
9.Mareš Martin15538310030
10.Kubovčík Petr723540000
11.Jelínek Miroslav9235120011
12.Lukašík Tomáš923540000
13.Weinfurter Dominik500060000
14.Karola Adam514521010
15.Šimko Tomáš1563900010
16.Musálek Tomáš1132501000
17.Grabovský Lukáš601160000
18.Laryš Stanislav11571220010
19.Miksa Marek401100000
20.Kozubek Pavel834720000
21.Sovík Michal611280000
22.Rybička Jan613420000
brankáři z og zás min pr % so v vn r pn p
1.Motyčka Roman000000000000
2.Helešic Ondřej1026360100110000
3.Švrčula Marek5425801.886.21240001
4.Benko Vladimír111036190.91000001
5.Polášek David144329300252942.2490.1222701501148
6.Santoris Jakub3760902.889.55010002
7.Restel Simon131036376.92000010
8.Michel Bohumil162045676.92000001
hráči z g a b tm ppg shg vg rg
1.Vávra Petr130717514624103144
2.Karola Adam12051751264891120
3.Breburda Adam13461601214091101
4.Weinfurter Dominik843838761016072
5.Musálek Tomáš12727426963120
6.Dlouhý Daniel68234366714160
7.Navrátil Jiří60232649382540
8.Vávra Radek4417274485030
9.Hluzák Jan3717244121230
10.Besta Václav ml.71112839701010
11.Hradil Tomáš53132235241160
12.Baca Jakub48151934374100
13.Kozlík Marcel58112031562010
14.Tomeš Pavel419213081010
15.Woznica Martin6171623813000
16.Hájek Viktor5261723122000
17.Mareš Martin40121123350030
18.Kozlík Tomáš209112061100
19.Laryš Stanislav258122080010
20.Rataj Tomáš174151901000
21.Doskočil Tomáš7810717601020
22.Homola Vojtěch215111681010
23.Šimko Tomáš391151600030
24.Kodeš Jakub13571260010
25.Chovanec Martin312911410000
26.Kubovčík Petr154610102000
27.Macko Martin281910470010
28.Moravčík Dominik1136920020
29.Šindelka Martin10459221000
30.Kratochvíl Tomáš944820000
31.Kostelňák Radek38077180000
32.Kozubek Pavel934720000
33.Holoubek Martin40156100000
34.Šlahorek Martin20246220000
35.Lambert Robin1233620010
36.Miksa Marek933600010
37.Besta Václav st.515600000
38.Zápeca Petr40246161000
39.Raab Vítězslav43066420000
40.Míček Jakub16325330000
41.Lukašík Tomáš1023540000
42.Rybička Jan1823560000
43.Jelínek Miroslav9235120011
44.Adamík Vojtěch612301000
45.Adámek Radim703320000
46.Schön Marek712360000
47.Vraník Martin12213101000
48.Sovík Michal711280000
49.Grabovský Lukáš12022100000
50.Homola Jakub111200000
51.Zavadil Lukáš201140000
52.Pořízek Radek210101000
53.Krajča Petr101100000
54.Čeladník Jiří101120000
55.Zdražil Michal501100000
56.Malík Tomáš410120000
57.Tomeš Ondřej201100000
58.Keska Martin1200020000
59.Vavrda Jiří300000000
60.Maček Marek100000000
61.Šupolík Jakub100000000
62.Motyčka Roman100000000
63.Kaleta Jakub100020000
64.Svoboda Ondřej100000000
65.Pešta Nikol100000000
66.Ryška Filip100000000
67.Čahoj Filip100000000
68.Borák Josef100000000
vytvořeno ZK