úvod rozpis soutěže týmy hráči pravidla kontakt vybrat sezónu:  

HBC Dakota Ostrava

Soutěž:2014 - 15 Ostravská Hokejbalová Liga
Bilance týmu:18 (6-1-0-1-10) 44:62 21

Soutěže

Týmové foto

Kontakty

vedoucí týmu email telefon
Zaydlar Martinm.zaydlar@gmail.com606 654 327

Výsledky týmu v soutěži

číslo datum, čas místo domácí hosté
003 13.09.2014, 15:45 POR HBC Martinov HBC Dakota Ostrava 5:2
010 20.09.2014, 18:30 ZAB HBC Dakota Ostrava HBC Tygr Poruba 3:1
019 28.09.2014, 13:00 ZAB HBC Dakota Ostrava HBC Enviform Třinec SD 2:3
024 04.10.2014, 11:00 ZAB HBC Dakota Ostrava HBK Karviná 5:0
036 12.10.2014, 13:00 OLO HBC Zubři Přerov HBC Dakota Ostrava 2:6
040 19.10.2014, 11:00 ZAB HBC Dakota Ostrava Sanitrans Opava 3:7
047 26.10.2014, 10:30 POR HBC Dragons Havířov HBC Dakota Ostrava 2:3 sn
051 01.11.2014, 09:00 POR Dukla Hrabyň HBC Dakota Ostrava 3:2
066 16.11.2014, 11:00 ZAB HBC Dakota Ostrava HBK Frýdek-Místek 0:2
073 23.11.2014, 12:00 ZAB HBC Dakota Ostrava TJ Sokol Poruba "B" 2:3 sn
084 30.11.2014, 15:00 ZAB HC Warrioti Havířov HBC Dakota Ostrava 4:1
088 06.12.2014, 15:00 POR HBC Falcon Ostrava HBC Dakota Ostrava 3:6
095 01.03.2015, 13:00 POR HBC Tygr Poruba HBC Dakota Ostrava 2:3
101 08.03.2015, 11:00 ZAB HBC Dakota Ostrava Young Blood Ostrava 3:2
106 11.04.2015, 18:30 POR HBC Dakota Ostrava HBC Falcon Ostrava 0:3
112 22.03.2015, 12:30 ZAB HBC Dakota Ostrava HBC Gladiators Olomouc 1:7
126 04.04.2015, 15:00 OPA Sanitrans Opava HBC Dakota Ostrava 10:0
134 12.04.2015, 11:00 TRI HBC Enviform Třinec SD HBC Dakota Ostrava 3:2

Statistika

  • 2014 - 15 Ostravská Hokejbalová Liga
  • Historická produktivita
brankáři z og zás min pr % so v vn r pn p
1.Frndák Jan12352744322.9288.67141016
2.Staněk Pavel6231512044.0686.78020004
3.Plocar Tomáš149121269.23000001
hráči z g a b tm ppg shg vg rg
1.Frndák Zdeněk1602220000
2.Pijáček Tomáš1621012102010
3.Látal Tomáš18145160010
4.Štefaňák Petr1735801010
5.Marunič Petr300000000
6.Opekar Karel1822400010
7.Štross Jan15461000000
8.Zaydlar Martin1325720000
9.Vlašic Jiří174913120110
10.Mišurec Petr177512483010
11.Michel Miroslav300020000
12.Míček Jakub1325740000
13.Siwek David700060000
14.Marunič René311200000
15.Přibyl Jakub174913143000
16.Sysala Jakub1310313102010
17.Frndák Petr11112101000
18.Blažej Jiří100000000
19.Trulík Petr610121000
20.Jareš Jiří100020000
brankáři z og zás min pr % so v vn r pn p
1.Dohnal Dominik000000000000
2.Frndák Jan12352744322.9288.67141016
3.Berg Tomáš132945390.63000001
4.Staněk Pavel63233152723973.586.7632130435
5.Plocar Tomáš422621017.8673.81000004
hráči z g a b tm ppg shg vg rg
1.Trulík Petr42351853445552
2.Přibyl Jakub741932511234021
3.Vlašic Jiří75172239402130
4.Sysala Jakub3117825223030
5.Hrabal Filip129152461200
6.Zaydlar Martin498162460000
7.Pijáček Tomáš5741822243021
8.Elbl Matěj17101121162010
9.Polášek Daniel278132182120
10.Csomor Martin265152000010
11.Štefaňák Petr596131963010
12.Látal Tomáš5551318520020
13.Jareš Jiří295914122010
14.Mišurec Petr197613483010
15.Kubesa Jiří184812282000
16.Bogumský Rostislav159312652021
17.Štross Jan17561100000
18.Woznica Martin29358281000
19.Míček Jakub1325740000
20.Frndák Zdeněk45077140000
21.Opekar Karel5624600010
22.Lembard Radim642600010
23.Hájek Viktor25066120000
24.Marunič René722400000
25.Frančík Tomáš530340000
26.Borovička Pavel303320000
27.Frndák Petr31112201000
28.Lípový Marek720200000
29.Wlodyka Jiří210100010
30.Včíslák Jan301100000
31.Siwek David700060000
32.Gajdoš Daniel100000000
33.Marunič Petr300000000
34.Berg Tomáš22000100000
35.Michel Miroslav300020000
36.Raab Vítězslav400080000
37.Blažej Jiří100000000
vytvořeno ZK