úvod rozpis soutěže týmy hráči pravidla kontakt vybrat sezónu:  

HBC Falcon Ostrava

Soutěž:2014 - 15 Ostravská Hokejbalová Liga
Bilance týmu:18 (7-3-0-0-8) 53:46 27

Soutěže

Týmové foto

Kontakty

vedoucí týmu email telefon
Živčák Ondřejondrej.zivcak@seznam.cz739235054

Výsledky týmu v soutěži

číslo datum, čas místo domácí hosté
004 13.09.2014, 18:00 POR HBK Frýdek-Místek HBC Falcon Ostrava 5:0
013 21.09.2014, 13:15 POR HBC Dragons Havířov HBC Falcon Ostrava 2:3 sn
015 27.09.2014, 09:00 POR HBC Falcon Ostrava HBC Tygr Poruba 8:0
028 05.10.2014, 15:45 POR HBC Falcon Ostrava HC Warrioti Havířov 1:2
032 11.10.2014, 14:00 OPA Sanitrans Opava HBC Falcon Ostrava 6:0
045 26.10.2014, 13:00 POR TJ Sokol Poruba "B" HBC Falcon Ostrava 2:6
052 01.11.2014, 10:30 OLO HBC Gladiators Olomouc HBC Falcon Ostrava 4:1
062 09.11.2014, 09:30 TRI HBC Enviform Třinec SD HBC Falcon Ostrava 3:4 sn
067 15.11.2014, 15:00 ZAB HBC Falcon Ostrava Dukla Hrabyň 1:3
075 22.11.2014, 14:00 POR HBC Falcon Ostrava Young Blood Ostrava 5:2
079 29.11.2014, 09:30 POR HBC Falcon Ostrava HBC Martinov 3:1
088 06.12.2014, 15:00 POR HBC Falcon Ostrava HBC Dakota Ostrava 3:6
093 01.03.2015, 15:00 ZAB HBC Falcon Ostrava Sanitrans Opava 0:2
099 08.03.2015, 11:00 KAR HBK Karviná HBC Falcon Ostrava 1:2
106 11.04.2015, 18:30 POR HBC Dakota Ostrava HBC Falcon Ostrava 0:3
111 22.03.2015, 15:00 ZAB HBC Falcon Ostrava HBC Zubři Přerov 2:5
121 29.03.2015, 14:15 ZAB HBC Falcon Ostrava HBC Enviform Třinec SD 8:0
133 11.04.2015, 16:00 POR HBC Tygr Poruba HBC Falcon Ostrava 2:3 sn

Statistika

  • 2014 - 15 Ostravská Hokejbalová Liga
  • Historická produktivita
brankáři z og zás min pr % so v vn r pn p
1.Živčák Ondřej16403205762.588.89363007
2.Černý Václav265072389.29010001
hráči z g a b tm ppg shg vg rg
1.Saloň Lukáš164610441020
2.Waloschek Jan16123300000
3.Parolek Petr600080000
4.Tomeš Ondřej17336140010
5.Zdražil Michal1818940000
6.Kološ David15145140010
7.Blažej Radim1816143004040
8.Juříček Vojtěch1053841001
9.Čahoj Filip941317221000
10.Konečný Ondřej6123140000
11.Kovařík Tomáš6011100000
12.Černý Václav136612140100
13.Čahoj Denis610120000
14.Kozel Tomáš12167120010
15.Wlodyka Jiří4628571010
16.Pelech Michal534720101
brankáři z og zás min pr % so v vn r pn p
1.Fučík Roman122015690.91000001
2.Černý Václav4111021442.7590.27021001
3.Živčák Ondřej112359269541743.188.241143701151
4.Dohnal Dominik328961359.3377.42000003
hráči z g a b tm ppg shg vg rg
1.Blažej Radim9795731683296114
2.Čahoj Filip874668114628262
3.Juříček Vojtěch72235275485003
4.Wlodyka Jiří33301646696071
5.Zdražil Michal109123143482010
6.Tomeš Ondřej95122133843041
7.Kološ David10072330742030
8.Saloň Lukáš5682129581040
9.Waloschek Jan101618241201030
10.Konečný Ondřej33111324262010
11.Kozel Tomáš45101323380010
12.Řehák Jan197101701000
13.Breburda Adam8981700120
14.Parolek Petr8531316521000
15.Polášek Daniel13491301010
16.Suchý Jindřich12369260000
17.Borový Petr1354921031
18.Pelech Michal735840101
19.Fučík Roman762800110
20.Čahoj Denis23178160000
21.Tomeš Pavel825700000
22.Blažej Jakub2014580000
23.Mec David1514580000
24.Čermák Zoltán1523521001
25.Zapletal Martin213420000
26.Sekel Kamil25134220000
27.Janíček Ladislav813401000
28.Kovařík Tomáš30123220000
29.Palus Martin611201000
30.Wilk Dominik18112100010
31.Koleňák Lukáš2011240000
32.Tokar Marek1801180000
33.Wrobel David110101010
34.Sýkora Tomáš401160000
35.Kulhánek Jiří1501140000
36.Kovalčík Pavel210160000
37.Kafka Dominik200000000
38.Klimša Jan100000000
39.Krejsa Josef200000000
40.Kavík David100000000
41.Popelíková Darja700000000
42.Kolemec David100000000
43.Barabáš Lukáš300000000
44.Šprincl Petr100020000
vytvořeno ZK