úvod rozpis soutěže týmy hráči pravidla kontakt vybrat sezónu:  

HBC Gladiators Olomouc

Soutěž:2014 - 15 Ostravská Hokejbalová Liga
Bilance týmu:18 (14-1-0-0-3) 79:26 44

Soutěže

Týmové foto

Kontakty

vedoucí týmu email telefon
Pelíšek TomášpelisekT@seznam.cz775750068

Výsledky týmu v soutěži

číslo datum, čas místo domácí hosté
008 20.09.2014, 11:00 OLO HBC Zubři Přerov HBC Gladiators Olomouc 3:5
017 15.03.2015, 10:00 POR TJ Sokol Poruba "B" HBC Gladiators Olomouc 1:8
023 04.10.2014, 11:30 OLO HBC Gladiators Olomouc Dukla Hrabyň 1:3
030 29.03.2015, 11:00 POR HBC Gladiators Olomouc Young Blood Ostrava 4:3
035 12.10.2014, 15:00 OLO HBC Gladiators Olomouc HBC Tygr Poruba 3:2 sn
039 18.10.2014, 14:00 OLO HBC Gladiators Olomouc Sanitrans Opava 2:3
049 26.10.2014, 15:15 POR HC Warrioti Havířov HBC Gladiators Olomouc 0:3
052 01.11.2014, 10:30 OLO HBC Gladiators Olomouc HBC Falcon Ostrava 4:1
060 30.11.2014, 10:30 OLO HBC Gladiators Olomouc HBC Martinov 4:1
070 16.11.2014, 10:00 TRI HBC Enviform Třinec SD HBC Gladiators Olomouc 0:11
077 23.11.2014, 13:00 POR HBK Frýdek-Místek HBC Gladiators Olomouc 0:2
085 06.12.2014, 11:00 OLO HBC Gladiators Olomouc HBC Dragons Havířov 8:0
094 01.03.2015, 11:00 POR HBC Dragons Havířov HBC Gladiators Olomouc 2:6
097 08.03.2015, 09:00 POR HBC Gladiators Olomouc HBK Frýdek-Místek 2:1
112 22.03.2015, 12:30 ZAB HBC Dakota Ostrava HBC Gladiators Olomouc 1:7
120 05.04.2015, 10:00 POR Dukla Hrabyň HBC Gladiators Olomouc 0:4
124 08.11.2014, 12:00 OLO HBC Gladiators Olomouc HBC Zubři Přerov 4:1
131 12.04.2015, 17:00 KAR HBK Karviná HBC Gladiators Olomouc 4:1

Statistika

  • 2014 - 15 Ostravská Hokejbalová Liga
  • Historická produktivita
brankáři z og zás min pr % so v vn r pn p
1.Doseděl Martin000000000000
2.Binar Martin000000000000
3.Surma Michal18253696481.3993.655141003
hráči z g a b tm ppg shg vg rg
1.Horák Václav6112120001
2.Šurkal Martin6134340010
3.Pelíšek Tomáš18156370010
4.Dokoupil Daniel18088260000
5.Rašťák Jakub136814261010
6.Mikulík Jan1336940000
7.Valinčič Roman701140000
8.Havránek Vojtěch4011160000
9.Okleštěk Tomáš1511112261230
10.Vlček Jaromír11178141000
11.Vrba Petr601100000
12.Švestka Lukáš161351887010
13.Hladiš Jakub110121000
14.Mezuláník Jan8257590010
15.Rulla Robert651620010
16.Polišenský Daniel200000000
17.Látal Jakub6224121000
18.Přecechtěl Pavel105182321100
19.Pelíšek Lukáš1235861100
20.Brumar Jakub1025720000
21.Tinkl Michal146101664020
22.Nazad Marcel7325101110
23.Fiala Michal704480000
24.Kordula Michal113710201000
25.Černý Jakub110100000
26.Hrbáček Dušan124711120020
27.Vičík Daniel300020000
28.Žolcer Michael201140000
29.Zapletal Patrik620240200
30.Mariánek Jiří523500110
31.Fibrich Josef101100000
32.Spěvák Michal110100000
brankáři z og zás min pr % so v vn r pn p
1.Palánek Stanislav000000000000
2.Surma Michal83193195130692.2691163430739
3.Volný Martin7201693162.8589.42131003
4.Doseděl Martin6191602542.6989.39011013
5.Binar Martin21139725.578001001
hráči z g a b tm ppg shg vg rg
1.Švestka Lukáš732424486210040
2.Okleštěk Tomáš64232346203350
3.Tinkl Michal53113041246020
4.Přecechtěl Pavel29132639124111
5.Nazad Marcel551621371693460
6.Hrbáček Dušan62102232552020
7.Rašťák Jakub34141630562130
8.Kordula Michal4451823423010
9.Dokoupil Daniel7851722801100
10.Šurkal Martin2512921981230
11.Mezuláník Jan2341721970010
12.Pelíšek Tomáš8751520981010
13.Brumar Jakub4381119341010
14.Vlček Jaromír5721618442000
15.Rulla Robert3011516611121
16.Mikulík Jan307714101000
17.Pelíšek Lukáš293101381100
18.Musil Pavel8831121010
19.Fiala Michal3211011280000
20.Studený Adam9921101110
21.Havránek Vojtěch256410302021
22.Schejbal Adam1735821000
23.Valinčič Roman20347441010
24.Frýda Petr9347140000
25.Minařík Jaroslav742620001
26.Smutný Petr824600000
27.Jirák Adam31235380010
28.Popelka Adam823500010
29.Spěvák Michal732500010
30.Kozák Ondřej9325101101
31.Mariánek Jiří1123500110
32.Horák Václav14145180001
33.Látal Jakub10235241000
34.Grossmann Zdeněk1123500010
35.Pěnčík Martin913400000
36.Zapletal Patrik16404100210
37.Vičík Daniel291231060000
38.Wind Adam703340000
39.Čep Jaroslav703300000
40.Kovařík Richard8112120000
41.Fibrich Josef202200000
42.Nedorostek Michal720220011
43.Řehulka Patrik611240000
44.Sikora Jakub II.15022240000
45.Krejčiřík Vojtěch110120100
46.Antoníček Petr501140000
47.Rygl Tadeáš301100000
48.Vrba Petr1201120000
49.Minařík František101100000
50.Černý Jakub110100000
51.Žolcer Michael401140000
52.Duša Jiří401100000
53.Říha Matěj101100000
54.Havlíček Roman110100000
55.Schejbal Michal801100000
56.Hladiš Jakub110121000
57.Ludvík Jan601100000
58.Vlček Ondřej101120000
59.Matuška Jan101100000
60.Haniška Jan20101100000
61.Otáhal Miloslav300020000
62.Jašek Filip300000000
63.Wolf Daniel200020000
64.Tomášek Petr200000000
65.Skařupa Jaromír200000000
66.Polišenský Daniel200000000
67.Husák Stanislav100000000
68.Skokánek Michal300000000
vytvořeno ZK