úvod rozpis soutěže týmy hráči pravidla kontakt vybrat sezónu:  

HBC Martinov

Soutěž:2014 - 15 Ostravská Hokejbalová Liga
Bilance týmu:18 (9-0-0-1-8) 68:49 28

Soutěže

Týmové foto

Kontakty

vedoucí týmu email telefon
Vávra Petrvp04@centrum.cz736539070

Výsledky týmu v soutěži

číslo datum, čas místo domácí hosté
003 13.09.2014, 15:45 POR HBC Martinov HBC Dakota Ostrava 5:2
014 21.09.2014, 15:15 POR HBC Martinov HC Warrioti Havířov 2:1
020 28.09.2014, 13:00 POR HBC Martinov HBK Frýdek-Místek 3:4 sn
027 05.10.2014, 17:00 OPA Sanitrans Opava HBC Martinov 5:3
031 11.10.2014, 14:30 POR Dukla Hrabyň HBC Martinov 5:1
037 18.10.2014, 13:00 KAR HBK Karviná HBC Martinov 3:2
048 25.10.2014, 14:00 POR HBC Martinov HBC Zubři Přerov 1:2
060 30.11.2014, 10:30 OLO HBC Gladiators Olomouc HBC Martinov 4:1
069 15.11.2014, 15:00 POR TJ Sokol Poruba "B" HBC Martinov 1:5
072 22.11.2014, 10:00 POR HBC Tygr Poruba HBC Martinov 0:1
079 29.11.2014, 09:30 POR HBC Falcon Ostrava HBC Martinov 3:1
089 06.12.2014, 10:30 POR HBC Martinov Young Blood Ostrava 6:5
096 01.03.2015, 15:15 POR HC Warrioti Havířov HBC Martinov 0:2
100 29.03.2015, 12:00 ZAB HBC Martinov HBC Enviform Třinec SD 9:0
105 21.03.2015, 12:30 POR Young Blood Ostrava HBC Martinov 5:1
118 28.03.2015, 10:00 POR HBC Martinov HBK Karviná 3:2
125 12.04.2015, 10:00 POR HBC Martinov TJ Sokol Poruba "B" 5:6
130 04.04.2015, 10:00 ZAB HBC Martinov HBC Dragons Havířov 17:1

Statistika

  • 2014 - 15 Ostravská Hokejbalová Liga
  • Historická produktivita
brankáři z og zás min pr % so v vn r pn p
1.Švrčula Marek121136284.62000001
2.Polášek David17453306122.6588390017
hráči z g a b tm ppg shg vg rg
1.Hájek Viktor1405520000
2.Doskočil Tomáš10336160000
3.Baca Jakub724620000
4.Holoubek Martin1312340000
5.Karola Adam176121860020
6.Besta Václav ml.824680000
7.Musálek Tomáš962800000
8.Hradil Tomáš151101140010
9.Kozlík Marcel11145320000
10.Šindelka Martin211280000
11.Breburda Adam1681119101020
12.Woznica Martin16257260000
13.Vávra Petr161292101030
14.Weinfurter Dominik200040000
15.Dlouhý Daniel1671320163000
16.Navrátil Jiří653881100
17.Adamík Vojtěch210101000
18.Kozlík Tomáš734721000
19.Vraník Martin621321000
20.Adámek Radim203320000
21.Kodeš Jakub543740010
22.Malík Tomáš310120000
23.Rataj Tomáš204400000
brankáři z og zás min pr % so v vn r pn p
1.Motyčka Roman000000000000
2.Helešic Ondřej1026360100110000
3.Švrčula Marek5425801.886.21240001
4.Benko Vladimír111036190.91000001
5.Polášek David137307283849782.2290.2422671501045
6.Santoris Jakub3760902.889.55010002
7.Restel Simon131036376.92000010
8.Michel Bohumil162045676.92000001
hráči z g a b tm ppg shg vg rg
1.Vávra Petr123696913824103144
2.Karola Adam12051751264891120
3.Breburda Adam12757581153871101
4.Weinfurter Dominik783535701016052
5.Dlouhý Daniel68234366714160
6.Musálek Tomáš12126406663120
7.Navrátil Jiří60232649382540
8.Vávra Radek4417274485030
9.Besta Václav ml.71112839701010
10.Hluzák Jan3015233821230
11.Hradil Tomáš53132235241160
12.Baca Jakub48151934374100
13.Kozlík Marcel58112031562010
14.Tomeš Pavel358202880010
15.Woznica Martin6171623813000
16.Hájek Viktor5261723122000
17.Mareš Martin3312921330030
18.Kozlík Tomáš209112061100
19.Rataj Tomáš174151901000
20.Doskočil Tomáš7810717601020
21.Homola Vojtěch215111681010
22.Šimko Tomáš321041400020
23.Laryš Stanislav18681460010
24.Kodeš Jakub13571260010
25.Chovanec Martin272911370000
26.Moravčík Dominik1136920020
27.Šindelka Martin10459221000
28.Kubovčík Petr1036981000
29.Kratochvíl Tomáš944820000
30.Kostelňák Radek31077100000
31.Macko Martin22167390010
32.Kozubek Pavel834720000
33.Holoubek Martin40156100000
34.Šlahorek Martin20246220000
35.Lambert Robin1233620010
36.Miksa Marek933600010
37.Besta Václav st.515600000
38.Raab Vítězslav43066420000
39.Lukašík Tomáš923540000
40.Míček Jakub16325330000
41.Rybička Jan1223540000
42.Jelínek Miroslav9235120011
43.Zápeca Petr33134141000
44.Vraník Martin12213101000
45.Adamík Vojtěch612301000
46.Adámek Radim703320000
47.Schön Marek712360000
48.Sovík Michal511260000
49.Homola Jakub111200000
50.Zavadil Lukáš201140000
51.Pořízek Radek210101000
52.Krajča Petr101100000
53.Čeladník Jiří101120000
54.Zdražil Michal501100000
55.Grabovský Lukáš901160000
56.Malík Tomáš410120000
57.Tomeš Ondřej201100000
58.Ryška Filip100000000
59.Čahoj Filip100000000
60.Borák Josef100000000
61.Keska Martin1200020000
62.Vavrda Jiří300000000
63.Maček Marek100000000
64.Šupolík Jakub100000000
65.Motyčka Roman100000000
66.Kaleta Jakub100020000
67.Svoboda Ondřej100000000
68.Pešta Nikol100000000
vytvořeno ZK