úvod rozpis soutěže týmy hráči pravidla kontakt vybrat sezónu:  

HBC Martinov

Soutěž:2014 - 15 Ostravská Hokejbalová Liga
Bilance týmu:18 (9-0-0-1-8) 68:49 28

Soutěže

Týmové foto

Kontakty

vedoucí týmu email telefon
Vávra Petrvp04@centrum.cz736539070

Výsledky týmu v soutěži

číslo datum, čas místo domácí hosté
003 13.09.2014, 15:45 POR HBC Martinov HBC Dakota Ostrava 5:2
014 21.09.2014, 15:15 POR HBC Martinov HC Warrioti Havířov 2:1
020 28.09.2014, 13:00 POR HBC Martinov HBK Frýdek-Místek 3:4 sn
027 05.10.2014, 17:00 OPA Sanitrans Opava HBC Martinov 5:3
031 11.10.2014, 14:30 POR Dukla Hrabyň HBC Martinov 5:1
037 18.10.2014, 13:00 KAR HBK Karviná HBC Martinov 3:2
048 25.10.2014, 14:00 POR HBC Martinov HBC Zubři Přerov 1:2
060 30.11.2014, 10:30 OLO HBC Gladiators Olomouc HBC Martinov 4:1
069 15.11.2014, 15:00 POR TJ Sokol Poruba "B" HBC Martinov 1:5
072 22.11.2014, 10:00 POR HBC Tygr Poruba HBC Martinov 0:1
079 29.11.2014, 09:30 POR HBC Falcon Ostrava HBC Martinov 3:1
089 06.12.2014, 10:30 POR HBC Martinov Young Blood Ostrava 6:5
096 01.03.2015, 15:15 POR HC Warrioti Havířov HBC Martinov 0:2
100 29.03.2015, 12:00 ZAB HBC Martinov HBC Enviform Třinec SD 9:0
105 21.03.2015, 12:30 POR Young Blood Ostrava HBC Martinov 5:1
118 28.03.2015, 10:00 POR HBC Martinov HBK Karviná 3:2
125 12.04.2015, 10:00 POR HBC Martinov TJ Sokol Poruba "B" 5:6
130 04.04.2015, 10:00 ZAB HBC Martinov HBC Dragons Havířov 17:1

Statistika

  • 2014 - 15 Ostravská Hokejbalová Liga
  • Historická produktivita
brankáři z og zás min pr % so v vn r pn p
1.Švrčula Marek121136284.62000001
2.Polášek David17453306122.6588390017
hráči z g a b tm ppg shg vg rg
1.Hájek Viktor1405520000
2.Doskočil Tomáš10336160000
3.Baca Jakub724620000
4.Holoubek Martin1312340000
5.Karola Adam176121860020
6.Besta Václav ml.824680000
7.Musálek Tomáš962800000
8.Hradil Tomáš151101140010
9.Kozlík Marcel11145320000
10.Šindelka Martin211280000
11.Breburda Adam1681119101020
12.Woznica Martin16257260000
13.Vávra Petr161292101030
14.Weinfurter Dominik200040000
15.Dlouhý Daniel1671320163000
16.Navrátil Jiří653881100
17.Adamík Vojtěch210101000
18.Kozlík Tomáš734721000
19.Vraník Martin621321000
20.Adámek Radim203320000
21.Kodeš Jakub543740010
22.Malík Tomáš310120000
23.Rataj Tomáš204400000
brankáři z og zás min pr % so v vn r pn p
1.Motyčka Roman000000000000
2.Helešic Ondřej1026360100110000
3.Švrčula Marek5425801.886.21240001
4.Benko Vladimír111036190.91000001
5.Polášek David132298270847532.2690.0922621501045
6.Santoris Jakub3760902.889.55010002
7.Restel Simon131036376.92000010
8.Michel Bohumil162045676.92000001
hráči z g a b tm ppg shg vg rg
1.Vávra Petr11965661312493144
2.Karola Adam11951751264891120
3.Breburda Adam12355571123871101
4.Weinfurter Dominik76353570996052
5.Dlouhý Daniel68234366714160
6.Musálek Tomáš11826396563120
7.Navrátil Jiří60232649382540
8.Vávra Radek4417274485030
9.Besta Václav ml.71112839701010
10.Hradil Tomáš53132235241160
11.Baca Jakub48151934374100
12.Hluzák Jan2512193120210
13.Kozlík Marcel58112031562010
14.Tomeš Pavel338192780010
15.Woznica Martin6171623813000
16.Hájek Viktor5261723122000
17.Kozlík Tomáš209112061100
18.Rataj Tomáš174151901000
19.Doskočil Tomáš7810717601020
20.Homola Vojtěch215111681010
21.Mareš Martin289716310020
22.Šimko Tomáš27931200020
23.Kodeš Jakub13571260010
24.Laryš Stanislav14371040000
25.Moravčík Dominik1136920020
26.Šindelka Martin10459221000
27.Kratochvíl Tomáš944820000
28.Chovanec Martin23268120000
29.Šlahorek Martin20246220000
30.Kostelňák Radek27066100000
31.Kubovčík Petr733681000
32.Lambert Robin1233620010
33.Besta Václav st.515600000
34.Macko Martin19066330000
35.Raab Vítězslav43066420000
36.Holoubek Martin40156100000
37.Miksa Marek832500010
38.Lukašík Tomáš923540000
39.Míček Jakub16325330000
40.Kozubek Pavel623520000
41.Zápeca Petr29134141000
42.Jelínek Miroslav8224120011
43.Adámek Radim703320000
44.Schön Marek712360000
45.Vraník Martin12213101000
46.Adamík Vojtěch612301000
47.Homola Jakub111200000
48.Krajča Petr101100000
49.Čeladník Jiří101120000
50.Zdražil Michal501100000
51.Grabovský Lukáš801160000
52.Rybička Jan710140000
53.Malík Tomáš410120000
54.Tomeš Ondřej201100000
55.Zavadil Lukáš201140000
56.Pořízek Radek210101000
57.Maček Marek100000000
58.Šupolík Jakub100000000
59.Motyčka Roman100000000
60.Kaleta Jakub100020000
61.Svoboda Ondřej100000000
62.Pešta Nikol100000000
63.Ryška Filip100000000
64.Čahoj Filip100000000
65.Borák Josef100000000
66.Keska Martin1200020000
67.Vavrda Jiří300000000
68.Sovík Michal200000000
vytvořeno ZK