úvod rozpis soutěže týmy hráči pravidla kontakt vybrat sezónu:  

HBC Martinov

Soutěž:2014 - 15 Ostravská Hokejbalová Liga
Bilance týmu:18 (9-0-0-1-8) 68:49 28

Soutěže

Týmové foto

Kontakty

vedoucí týmu email telefon
Vávra Petrvp04@centrum.cz736539070

Výsledky týmu v soutěži

číslo datum, čas místo domácí hosté
003 13.09.2014, 15:45 POR HBC Martinov HBC Dakota Ostrava 5:2
014 21.09.2014, 15:15 POR HBC Martinov HC Warrioti Havířov 2:1
020 28.09.2014, 13:00 POR HBC Martinov HBK Frýdek-Místek 3:4 sn
027 05.10.2014, 17:00 OPA Sanitrans Opava HBC Martinov 5:3
031 11.10.2014, 14:30 POR Dukla Hrabyň HBC Martinov 5:1
037 18.10.2014, 13:00 KAR HBK Karviná HBC Martinov 3:2
048 25.10.2014, 14:00 POR HBC Martinov HBC Zubři Přerov 1:2
060 30.11.2014, 10:30 OLO HBC Gladiators Olomouc HBC Martinov 4:1
069 15.11.2014, 15:00 POR TJ Sokol Poruba "B" HBC Martinov 1:5
072 22.11.2014, 10:00 POR HBC Tygr Poruba HBC Martinov 0:1
079 29.11.2014, 09:30 POR HBC Falcon Ostrava HBC Martinov 3:1
089 06.12.2014, 10:30 POR HBC Martinov Young Blood Ostrava 6:5
096 01.03.2015, 15:15 POR HC Warrioti Havířov HBC Martinov 0:2
100 29.03.2015, 12:00 ZAB HBC Martinov HBC Enviform Třinec SD 9:0
105 21.03.2015, 12:30 POR Young Blood Ostrava HBC Martinov 5:1
118 28.03.2015, 10:00 POR HBC Martinov HBK Karviná 3:2
125 12.04.2015, 10:00 POR HBC Martinov TJ Sokol Poruba "B" 5:6
130 04.04.2015, 10:00 ZAB HBC Martinov HBC Dragons Havířov 17:1

Statistika

  • 2014 - 15 Ostravská Hokejbalová Liga
  • Historická produktivita
brankáři z og zás min pr % so v vn r pn p
1.Švrčula Marek121136284.62000001
2.Polášek David17453306122.6588390017
hráči z g a b tm ppg shg vg rg
1.Hájek Viktor1405520000
2.Doskočil Tomáš10336160000
3.Baca Jakub724620000
4.Holoubek Martin1312340000
5.Karola Adam176121860020
6.Besta Václav ml.824680000
7.Musálek Tomáš962800000
8.Hradil Tomáš151101140010
9.Kozlík Marcel11145320000
10.Šindelka Martin211280000
11.Breburda Adam1681119101020
12.Woznica Martin16257260000
13.Vávra Petr161292101030
14.Weinfurter Dominik200040000
15.Dlouhý Daniel1671320163000
16.Navrátil Jiří653881100
17.Adamík Vojtěch210101000
18.Kozlík Tomáš734721000
19.Vraník Martin621321000
20.Adámek Radim203320000
21.Kodeš Jakub543740010
22.Malík Tomáš310120000
23.Rataj Tomáš204400000
brankáři z og zás min pr % so v vn r pn p
1.Motyčka Roman000000000000
2.Helešic Ondřej1026360100110000
3.Švrčula Marek5425801.886.21240001
4.Benko Vladimír111036190.91000001
5.Polášek David144329300252942.2490.1222701501148
6.Santoris Jakub3760902.889.55010002
7.Restel Simon131036376.92000010
8.Michel Bohumil162045676.92000001
hráči z g a b tm ppg shg vg rg
1.Vávra Petr130717514624103144
2.Karola Adam12051751264891120
3.Breburda Adam13461601214091101
4.Weinfurter Dominik843838761016072
5.Musálek Tomáš12727426963120
6.Dlouhý Daniel68234366714160
7.Navrátil Jiří60232649382540
8.Vávra Radek4417274485030
9.Hluzák Jan3717244121230
10.Besta Václav ml.71112839701010
11.Hradil Tomáš53132235241160
12.Baca Jakub48151934374100
13.Kozlík Marcel58112031562010
14.Tomeš Pavel419213081010
15.Woznica Martin6171623813000
16.Hájek Viktor5261723122000
17.Mareš Martin40121123350030
18.Kozlík Tomáš209112061100
19.Laryš Stanislav258122080010
20.Rataj Tomáš174151901000
21.Doskočil Tomáš7810717601020
22.Homola Vojtěch215111681010
23.Šimko Tomáš391151600030
24.Kodeš Jakub13571260010
25.Chovanec Martin312911410000
26.Kubovčík Petr154610102000
27.Macko Martin281910470010
28.Moravčík Dominik1136920020
29.Šindelka Martin10459221000
30.Kratochvíl Tomáš944820000
31.Kostelňák Radek38077180000
32.Kozubek Pavel934720000
33.Šlahorek Martin20246220000
34.Miksa Marek933600010
35.Lambert Robin1233620010
36.Besta Václav st.515600000
37.Zápeca Petr40246161000
38.Raab Vítězslav43066420000
39.Holoubek Martin40156100000
40.Lukašík Tomáš1023540000
41.Míček Jakub16325330000
42.Rybička Jan1823560000
43.Jelínek Miroslav9235120011
44.Adámek Radim703320000
45.Schön Marek712360000
46.Vraník Martin12213101000
47.Adamík Vojtěch612301000
48.Grabovský Lukáš12022100000
49.Homola Jakub111200000
50.Sovík Michal711280000
51.Krajča Petr101100000
52.Čeladník Jiří101120000
53.Zdražil Michal501100000
54.Malík Tomáš410120000
55.Tomeš Ondřej201100000
56.Zavadil Lukáš201140000
57.Pořízek Radek210101000
58.Maček Marek100000000
59.Šupolík Jakub100000000
60.Motyčka Roman100000000
61.Kaleta Jakub100020000
62.Svoboda Ondřej100000000
63.Pešta Nikol100000000
64.Ryška Filip100000000
65.Čahoj Filip100000000
66.Borák Josef100000000
67.Keska Martin1200020000
68.Vavrda Jiří300000000
vytvořeno ZK