úvod rozpis soutěže týmy hráči pravidla kontakt vybrat sezónu:  

HBK Frýdek-Místek

Soutěž:2014 - 15 Ostravská Hokejbalová Liga
Bilance týmu:18 (10-2-0-2-4) 85:37 36

Soutěže

Týmové foto

Kontakty

vedoucí týmu email telefon
Hradečný Marekmhra02@seznam.cz602625801

Výsledky týmu v soutěži

číslo datum, čas místo domácí hosté
004 13.09.2014, 18:00 POR HBK Frýdek-Místek HBC Falcon Ostrava 5:0
012 21.09.2014, 11:00 POR HBK Frýdek-Místek HBC Enviform Třinec SD 4:1
020 28.09.2014, 13:00 POR HBC Martinov HBK Frýdek-Místek 3:4 sn
022 29.11.2014, 09:00 OLO HBC Zubři Přerov HBK Frýdek-Místek 0:5
033 12.10.2014, 11:45 POR HBK Frýdek-Místek TJ Sokol Poruba "B" 3:4 sn
043 19.10.2014, 08:45 POR HBK Frýdek-Místek HBC Dragons Havířov 6:3
044 25.10.2014, 10:00 KAR HBK Karviná HBK Frýdek-Místek 0:7
054 02.11.2014, 09:00 POR HBK Frýdek-Místek HBC Tygr Poruba 13:3
064 09.11.2014, 15:00 POR HBK Frýdek-Místek HC Warrioti Havířov 3:2 sn
066 16.11.2014, 11:00 ZAB HBC Dakota Ostrava HBK Frýdek-Místek 0:2
077 23.11.2014, 13:00 POR HBK Frýdek-Místek HBC Gladiators Olomouc 0:2
087 06.12.2014, 12:30 POR Dukla Hrabyň HBK Frýdek-Místek 2:1 sn
091 11.04.2015, 11:00 ZAB HBK Frýdek-Místek Dukla Hrabyň 1:4
097 08.03.2015, 09:00 POR HBC Gladiators Olomouc HBK Frýdek-Místek 2:1
108 29.03.2015, 13:00 POR HBC Dragons Havířov HBK Frýdek-Místek 1:19
113 05.04.2015, 10:00 OPA Sanitrans Opava HBK Frýdek-Místek 3:0
117 12.04.2015, 13:00 POR HBK Frýdek-Místek HBC Zubři Přerov 5:3
132 28.02.2015, 13:30 POR Young Blood Ostrava HBK Frýdek-Místek 4:6

Statistika

  • 2014 - 15 Ostravská Hokejbalová Liga
  • Historická produktivita
brankáři z og zás min pr % so v vn r pn p
1.Hradečný Michal8141252881.7589.93460011
2.Trnka Marek10231823602.388.78042013
hráči z g a b tm ppg shg vg rg
1.Hradečný Marek8481222010
2.Wlaka Martin1832185001462
3.Čopák Jan1821416100000
4.Sztolarik Pavel1341822181000
5.Roupec Pavel16279141000
6.Coka Alexander1671219140010
7.Schenk Michal15591481100
8.Grüner Lukáš168917641000
9.Sikora Jakub I.13111425733032
10.Klosík Luboš96131962110
11.Micza Michal210100000
12.Micza Rostislav100020000
13.Blahut Martin600020000
14.Marflák Michal10268590000
15.Trnka Marek100000000
16.Ručka Radim100000000
17.Bernatík Tomáš411220000
brankáři z og zás min pr % so v vn r pn p
1.Holeksa Ondřej000000000000
2.Trnka Marek79132156430061.5892.22175380414
3.Hradečný Michal338866611142.8488.3361820310
4.Micza Rostislav162636681.25010000
hráči z g a b tm ppg shg vg rg
1.Wlaka Martin10913410924391611294
2.Sikora Jakub I.87678715424685152
3.Cieslar Patrik51336194268102
4.Sztolarik Pavel51154560482040
5.Hradečný Marek93203656863010
6.Klimek Radim44203050301130
7.Schenk Michal78153550533210
8.Klosík Luboš36183048204320
9.Coka Alexander41222547273040
10.Micza Michal72182644733240
11.Čopák Jan9663440331000
12.Grüner Lukáš871623391643011
13.Tomis René30122133283020
14.Lotko Daniel3662430201210
15.Dittmann Lukáš3015153067040
16.Roupec Pavel8132427441010
17.Hlaváč Jiří22151126264020
18.Marflák Michal32513181161010
19.Holeksa Robin2510616221020
20.Samek Martin123912412000
21.Blahut Martin30571240010
22.Micza Rostislav624711301000
23.Kisza Pavel13371060000
24.Říman Dominik1416720000
25.Ručka Radim324621010
26.Konvička Martin715601000
27.Filipek Robert11336160010
28.Slanina René123521000
29.Goldmann David1241560000
30.Strapáč Kristián303300000
31.Cienciala Jan603300000
32.Ostřížek Jiří202200000
33.Wojnar Lukáš502200000
34.Bernatík Tomáš411220000
35.Zoubek Petr101100000
36.Boor Daniel401100000
37.Habčák Dominik401120000
38.Pastorek Břetislav100020000
39.Holeksa Ondřej100040000
40.Gola Pavel200000000
41.Slaný Roman100000000
42.Meca Dominik100000000
43.Janoušek Martin100000000
vytvořeno ZK