úvod rozpis soutěže týmy hráči pravidla kontakt vybrat sezónu:  

Young Blood Ostrava

Soutěž:2014 - 15 Ostravská Hokejbalová Liga
Bilance týmu:18 (8-0-0-0-10) 74:58 24

Soutěže

Týmové foto

Kontakty

vedoucí týmu email telefon
Kubesa Jiří734 701 073

Výsledky týmu v soutěži

číslo datum, čas místo domácí hosté
002 13.09.2014, 13:30 POR Young Blood Ostrava Sanitrans Opava 1:7
016 27.09.2014, 11:15 POR Young Blood Ostrava HBC Zubři Přerov 12:1
025 04.10.2014, 13:00 POR Young Blood Ostrava HBC Tygr Poruba 4:2
030 29.03.2015, 11:00 POR HBC Gladiators Olomouc Young Blood Ostrava 4:3
042 19.10.2014, 15:15 POR Young Blood Ostrava HC Warrioti Havířov 3:4
050 28.10.2014, 10:00 POR Young Blood Ostrava Dukla Hrabyň 0:2
053 01.11.2014, 11:15 POR TJ Sokol Poruba "B" Young Blood Ostrava 3:9
061 09.11.2014, 10:30 POR HBC Dragons Havířov Young Blood Ostrava 2:5
068 15.11.2014, 13:00 POR Young Blood Ostrava HBK Karviná 4:2
075 22.11.2014, 14:00 POR HBC Falcon Ostrava Young Blood Ostrava 5:2
082 30.11.2014, 10:00 TRI HBC Enviform Třinec SD Young Blood Ostrava 1:5
089 06.12.2014, 10:30 POR HBC Martinov Young Blood Ostrava 6:5
101 08.03.2015, 11:00 ZAB HBC Dakota Ostrava Young Blood Ostrava 3:2
105 21.03.2015, 12:30 POR Young Blood Ostrava HBC Martinov 5:1
115 28.03.2015, 13:00 POR Young Blood Ostrava TJ Sokol Poruba "B" 8:2
122 12.04.2015, 15:15 POR HC Warrioti Havířov Young Blood Ostrava 3:0
123 04.04.2015, 10:00 KAR HBK Karviná Young Blood Ostrava 4:2
132 28.02.2015, 13:30 POR Young Blood Ostrava HBK Frýdek-Místek 4:6

Statistika

  • 2014 - 15 Ostravská Hokejbalová Liga
  • Historická produktivita
brankáři z og zás min pr % so v vn r pn p
1.Matušinec Tomáš18573626483.1786.40800010
hráči z g a b tm ppg shg vg rg
1.Elbl Jakub9551041000
2.Elbl Matěj17101828320310
3.Kubesa Jiří1881018162010
4.Svoboda Ondřej101192080020
5.Lembard Radim127714260020
6.Bogumský Rostislav1881018260000
7.Borovička Pavel177310263000
8.Schön Marek172141660000
9.Mánek David135611241000
10.Horák Martin200040000
11.Hlaváč Jiří1331619651000
12.Gola Patrik624621100
13.Gola Robin631421110
14.Grebeníček Lukáš410140000
15.Bareš Petr200000000
16.Čermák Zoltán200020000
17.Rozsypka Vladimír120200010
18.Kysučan René100000000
19.Svoboda René100000000
brankáři z og zás min pr % so v vn r pn p
1.Dohnal Dominik2336721.592.31020000
2.Grufík Jonáš121936290.48000001
3.Blažek Jonáš1217461.9589.47001000
4.Horák Martin22564877942.5489.691810211
5.Tabášek Jan23614217972.7687.343900311
6.Šlahorek Martin1326452.9989.66000010
7.Gola Robin7221092613.0383.21140003
8.Matušinec Tomáš3310767611402.8286.3311410018
9.Pfeiler Daniel8312052883.8886.86011015
10.Piwowarski Petr418102162585001003
11.Bogumský Rostislav524941834.7279.66011003
12.Riedich Martin152236581.48000001
13.Svoboda René21162725.584.93010001
hráči z g a b tm ppg shg vg rg
1.Svoboda Ondřej915549104986491
2.Hlaváč Jiří743154853398141
3.Elbl Matěj942855831173440
4.Kubesa Jiří83263460795130
5.Lembard Radim71253358954140
6.Bogumský Rostislav822529542503041
7.Mánek David64152944753030
8.Schön Marek75103343421020
9.Borovička Pavel842218401427020
10.Gola Patrik40162440101330
11.Elbl Jakub53201737472110
12.Gola Robin3581422622120
13.Grebeníček Lukáš278715103010
14.Chybík Robin28671341010
15.Filipiec Vojtěch12641080200
16.Lambert Robin935801000
17.Rozsypka Vladimír644820020
18.Svoboda René18358491000
19.Kovalski Marek543720111
20.Mrva Jakub1133660010
21.Pienčík Marek905500000
22.Górnisiewicz Adam813400000
23.Hudec Petr1603320000
24.Kočko Mário221341000
25.Dostál Radim412300000
26.Kameníček Dalibor612340000
27.Bílý Šimon1012320000
28.Vavřín Milan612341000
29.Peňáz Ondřej501140000
30.Kaňák Jakub1201140000
31.Besta Václav ml.410181000
32.Palcer Vojtěch110101000
33.Újezdský Antonín101100000
34.Kropka Adam101100000
35.Neumann Petr101100000
36.Sešovský Jan101100000
37.Mišurec Martin-Sebastien110100000
38.Baca Jakub110101000
39.Strondala Vojtěch101100000
40.Lacman Adam301120000
41.Fridrich Petr210100100
42.Mikulenková Vanessa401100000
43.Drapák Alexandr600000000
44.Fešárek Petr100000000
45.Grabka Nicolas400040000
46.Kovalovský Jakub100020000
47.Juránek Jakub300000000
48.Šlahorek Martin500040000
49.Čermák Zoltán200020000
50.Kopp Petr300000000
51.Kysučan René100000000
52.Stanke Vojtěch100000000
53.Bareš Petr200000000
54.Rutrich Martin100000000
55.Havlíček Tomáš400000000
56.Adamec Václav300000000
57.Bučko Martin400000000
vytvořeno ZK