úvod rozpis soutěže týmy hráči pravidla kontakt vybrat sezónu:  

Young Blood Ostrava

Soutěž:2014 - 15 Ostravská Hokejbalová Liga
Bilance týmu:18 (8-0-0-0-10) 74:58 24

Soutěže

Týmové foto

Kontakty

vedoucí týmu email telefon
Kubesa Jiří734 701 073

Výsledky týmu v soutěži

číslo datum, čas místo domácí hosté
002 13.09.2014, 13:30 POR Young Blood Ostrava Sanitrans Opava 1:7
016 27.09.2014, 11:15 POR Young Blood Ostrava HBC Zubři Přerov 12:1
025 04.10.2014, 13:00 POR Young Blood Ostrava HBC Tygr Poruba 4:2
030 29.03.2015, 11:00 POR HBC Gladiators Olomouc Young Blood Ostrava 4:3
042 19.10.2014, 15:15 POR Young Blood Ostrava HC Warrioti Havířov 3:4
050 28.10.2014, 10:00 POR Young Blood Ostrava Dukla Hrabyň 0:2
053 01.11.2014, 11:15 POR TJ Sokol Poruba "B" Young Blood Ostrava 3:9
061 09.11.2014, 10:30 POR HBC Dragons Havířov Young Blood Ostrava 2:5
068 15.11.2014, 13:00 POR Young Blood Ostrava HBK Karviná 4:2
075 22.11.2014, 14:00 POR HBC Falcon Ostrava Young Blood Ostrava 5:2
082 30.11.2014, 10:00 TRI HBC Enviform Třinec SD Young Blood Ostrava 1:5
089 06.12.2014, 10:30 POR HBC Martinov Young Blood Ostrava 6:5
101 08.03.2015, 11:00 ZAB HBC Dakota Ostrava Young Blood Ostrava 3:2
105 21.03.2015, 12:30 POR Young Blood Ostrava HBC Martinov 5:1
115 28.03.2015, 13:00 POR Young Blood Ostrava TJ Sokol Poruba "B" 8:2
122 12.04.2015, 15:15 POR HC Warrioti Havířov Young Blood Ostrava 3:0
123 04.04.2015, 10:00 KAR HBK Karviná Young Blood Ostrava 4:2
132 28.02.2015, 13:30 POR Young Blood Ostrava HBK Frýdek-Místek 4:6

Statistika

  • 2014 - 15 Ostravská Hokejbalová Liga
  • Historická produktivita
brankáři z og zás min pr % so v vn r pn p
1.Matušinec Tomáš18573626483.1786.40800010
hráči z g a b tm ppg shg vg rg
1.Elbl Jakub9551041000
2.Elbl Matěj17101828320310
3.Kubesa Jiří1881018162010
4.Svoboda Ondřej101192080020
5.Lembard Radim127714260020
6.Bogumský Rostislav1881018260000
7.Borovička Pavel177310263000
8.Schön Marek172141660000
9.Mánek David135611241000
10.Horák Martin200040000
11.Hlaváč Jiří1331619651000
12.Gola Patrik624621100
13.Gola Robin631421110
14.Grebeníček Lukáš410140000
15.Bareš Petr200000000
16.Čermák Zoltán200020000
17.Rozsypka Vladimír120200010
18.Kysučan René100000000
19.Svoboda René100000000
brankáři z og zás min pr % so v vn r pn p
1.Dohnal Dominik2336721.592.31020000
2.Grufík Jonáš121936290.48000001
3.Blažek Jonáš1217461.9589.47001000
4.Horák Martin22564877942.5489.691810211
5.Tabášek Jan26754719372.8886.2631010312
6.Gola Robin8241493062.8286.13140004
7.Matušinec Tomáš3310767611402.8286.3311410018
8.Šlahorek Martin2745903.586.54010010
9.Piwowarski Petr8301663423.9584.69031004
10.Pfeiler Daniel8312052883.8886.86011015
11.Svoboda René312791173.6986.81020001
12.Bogumský Rostislav524941834.7279.66011003
13.Riedich Martin152236581.48000001
hráči z g a b tm ppg shg vg rg
1.Svoboda Ondřej10158591171027491
2.Hlaváč Jiří743154853398141
3.Elbl Matěj942855831173440
4.Kubesa Jiří83263460795130
5.Lembard Radim71253358954140
6.Bogumský Rostislav822529542503041
7.Gola Patrik46202747102330
8.Mánek David70163147754030
9.Schön Marek75103343421020
10.Borovička Pavel842218401427020
11.Elbl Jakub53201737472110
12.Gola Robin42101727742120
13.Kovalski Marek151882660222
14.Pienčík Marek196131980000
15.Svoboda René2581119791010
16.Grebeníček Lukáš298917103010
17.Mrva Jakub20591480020
18.Chybík Robin28671341010
19.Rozsypka Vladimír9651160020
20.Csomor Martin8371020020
21.Filipiec Vojtěch12641080200
22.Dostál Radim1235821000
23.Lambert Robin935801000
24.Besta Václav ml.10145141000
25.Bílý Šimon1823520010
26.Górnisiewicz Adam813400000
27.Kočko Mário221341000
28.Kameníček Dalibor612340000
29.Vavřín Milan612341000
30.Hudec Petr1603320000
31.Kropka Adam402220000
32.Kučera Matěj611200010
33.Palcer Vojtěch110101000
34.Újezdský Antonín101100000
35.Šlahorek Martin810140000
36.Neumann Petr101100000
37.Sešovský Jan101100000
38.Mišurec Martin-Sebastien110100000
39.Baca Jakub110101000
40.Strondala Vojtěch101100000
41.Lacman Adam301120000
42.Fridrich Petr210100100
43.Svoboda Vojtěch101100000
44.Mikulenková Vanessa401100000
45.Peňáz Ondřej501140000
46.Kaňák Jakub1201140000
47.Juránek Jakub300000000
48.Čermák Zoltán200020000
49.Kopp Petr300000000
50.Kysučan René100000000
51.Stanke Vojtěch100000000
52.Jasio Robin100000000
53.Bareš Petr200000000
54.Rutrich Martin100000000
55.Havlíček Tomáš400000000
56.Bučko Martin400000000
57.Adamec Václav300000000
58.Drapák Alexandr600000000
59.Fešárek Petr100000000
60.Grabka Nicolas500040000
61.Kovalovský Jakub100020000
vytvořeno ZK