úvod rozpis soutěže týmy hráči pravidla kontakt vybrat sezónu:  

Dukla Martinov

Soutěž:2016 - 17 Ostravská Hokejbalová Liga
Bilance týmu:16 (9-3-0-0-4) 60:20 33

Soutěže

Týmové foto

Kontakty

vedoucí týmu email telefon
Vávra Petrvp04@centrum.cz736539070

Výsledky týmu v soutěži

číslo datum, čas místo domácí hosté
005 04.09.2016, 17:30 POR HBC Dakota Ostrava Dukla Martinov 2:0
010 18.09.2016, 17:00 POR Young Blood Ostrava Dukla Martinov 3:4
015 25.09.2016, 17:00 POR Dukla Martinov HBC Falcon Ostrava 3:0
020 02.10.2016, 17:00 POR HBC Tygr Poruba Dukla Martinov 1:6
024 09.10.2016, 15:00 POR Dukla Martinov HC Warrioti Havířov 1:0 sn
029 15.10.2016, 14:15 POR Dukla Martinov HBC Dragons Havířov 17:0
035 05.11.2016, 12:00 POR Dukla Martinov HBC Dakota Ostrava 2:0
040 13.11.2016, 13:00 POR Dukla Martinov HBC Gladiators Olomouc 0:1
041 19.11.2016, 11:00 POR Dukla Martinov Young Blood Ostrava 7:1
048 27.11.2016, 13:00 POR Dukla Martinov Sanitrans Opava 5:4 sn
055 04.12.2016, 15:00 POR HC Warrioti Havířov Dukla Martinov 0:3
057 04.03.2017, 11:00 VSE HBK Vsetín Dukla Martinov 1:2 sn
065 12.03.2017, 17:00 POR HBC Falcon Ostrava Dukla Martinov 1:4
068 19.03.2017, 10:30 TRI HBK Frýdek-Místek Dukla Martinov 3:0
073 26.03.2017, 13:00 POR Dukla Martinov HBC Tygr Poruba 4:0
082 09.04.2017, 15:00 POR HC Warrioti Havířov Dukla Martinov 3:2

Statistika

  • 2016 - 17 Ostravská Hokejbalová Liga
  • Historická produktivita
brankáři z og zás min pr % so v vn r pn p
1.Benko Vladimír111036190.91000001
2.Polášek David15182855551.1794.06693003
hráči z g a b tm ppg shg vg rg
1.Tomeš Pavel162111340000
2.Kostelňák Radek15044100000
3.Chovanec Martin1324680000
4.Mareš Martin16661220000
5.Macko Martin1104440000
6.Hluzák Jan156111720200
7.Šimko Tomáš1541500010
8.Šlahorek Martin812340000
9.Zápeca Petr16112101000
10.Breburda Adam169101942020
11.Karola Adam1511122322060
12.Weinfurter Dominik127101741011
13.Doskočil Tomáš400040000
14.Musálek Tomáš1324600010
15.Vávra Petr12731021110
16.Laryš Stanislav501120000
17.Rybička Jan410100000
18.Kubovčík Petr313441000
19.Zavadil Lukáš201140000
20.Miksa Marek100000000
21.Grabovský Lukáš100020000
brankáři z og zás min pr % so v vn r pn p
1.Motyčka Roman000000000000
2.Helešic Ondřej1026360100110000
3.Švrčula Marek5425801.886.21240001
4.Benko Vladimír111036190.91000001
5.Polášek David144329300252942.2490.1222701501148
6.Santoris Jakub3760902.889.55010002
7.Restel Simon131036376.92000010
8.Michel Bohumil162045676.92000001
hráči z g a b tm ppg shg vg rg
1.Vávra Petr130717514624103144
2.Karola Adam12051751264891120
3.Breburda Adam13461601214091101
4.Weinfurter Dominik843838761016072
5.Musálek Tomáš12727426963120
6.Dlouhý Daniel68234366714160
7.Navrátil Jiří60232649382540
8.Vávra Radek4417274485030
9.Hluzák Jan3717244121230
10.Besta Václav ml.71112839701010
11.Hradil Tomáš53132235241160
12.Baca Jakub48151934374100
13.Kozlík Marcel58112031562010
14.Tomeš Pavel419213081010
15.Woznica Martin6171623813000
16.Hájek Viktor5261723122000
17.Mareš Martin40121123350030
18.Laryš Stanislav258122080010
19.Kozlík Tomáš209112061100
20.Rataj Tomáš174151901000
21.Doskočil Tomáš7810717601020
22.Homola Vojtěch215111681010
23.Šimko Tomáš391151600030
24.Kodeš Jakub13571260010
25.Chovanec Martin312911410000
26.Macko Martin281910470010
27.Kubovčík Petr154610102000
28.Moravčík Dominik1136920020
29.Šindelka Martin10459221000
30.Kratochvíl Tomáš944820000
31.Kozubek Pavel934720000
32.Kostelňák Radek38077180000
33.Lambert Robin1233620010
34.Miksa Marek933600010
35.Besta Václav st.515600000
36.Zápeca Petr40246161000
37.Raab Vítězslav43066420000
38.Holoubek Martin40156100000
39.Šlahorek Martin20246220000
40.Lukašík Tomáš1023540000
41.Míček Jakub16325330000
42.Rybička Jan1823560000
43.Jelínek Miroslav9235120011
44.Adámek Radim703320000
45.Schön Marek712360000
46.Vraník Martin12213101000
47.Adamík Vojtěch612301000
48.Grabovský Lukáš12022100000
49.Homola Jakub111200000
50.Sovík Michal711280000
51.Čeladník Jiří101120000
52.Zdražil Michal501100000
53.Malík Tomáš410120000
54.Tomeš Ondřej201100000
55.Zavadil Lukáš201140000
56.Pořízek Radek210101000
57.Krajča Petr101100000
58.Kaleta Jakub100020000
59.Svoboda Ondřej100000000
60.Pešta Nikol100000000
61.Ryška Filip100000000
62.Čahoj Filip100000000
63.Borák Josef100000000
64.Keska Martin1200020000
65.Vavrda Jiří300000000
66.Maček Marek100000000
67.Šupolík Jakub100000000
68.Motyčka Roman100000000
vytvořeno ZK