úvod rozpis soutěže týmy hráči pravidla kontakt vybrat sezónu:  

Dukla Martinov

Soutěž:2016 - 17 Ostravská Hokejbalová Liga
Bilance týmu:16 (9-3-0-0-4) 60:20 33

Soutěže

Týmové foto

Kontakty

vedoucí týmu email telefon
Vávra Petrvp04@centrum.cz736539070

Výsledky týmu v soutěži

číslo datum, čas místo domácí hosté
005 04.09.2016, 17:30 POR HBC Dakota Ostrava Dukla Martinov 2:0
010 18.09.2016, 17:00 POR Young Blood Ostrava Dukla Martinov 3:4
015 25.09.2016, 17:00 POR Dukla Martinov HBC Falcon Ostrava 3:0
020 02.10.2016, 17:00 POR HBC Tygr Poruba Dukla Martinov 1:6
024 09.10.2016, 15:00 POR Dukla Martinov HC Warrioti Havířov 1:0 sn
029 15.10.2016, 14:15 POR Dukla Martinov HBC Dragons Havířov 17:0
035 05.11.2016, 12:00 POR Dukla Martinov HBC Dakota Ostrava 2:0
040 13.11.2016, 13:00 POR Dukla Martinov HBC Gladiators Olomouc 0:1
041 19.11.2016, 11:00 POR Dukla Martinov Young Blood Ostrava 7:1
048 27.11.2016, 13:00 POR Dukla Martinov Sanitrans Opava 5:4 sn
055 04.12.2016, 15:00 POR HC Warrioti Havířov Dukla Martinov 0:3
057 04.03.2017, 11:00 VSE HBK Vsetín Dukla Martinov 1:2 sn
065 12.03.2017, 17:00 POR HBC Falcon Ostrava Dukla Martinov 1:4
068 19.03.2017, 10:30 TRI HBK Frýdek-Místek Dukla Martinov 3:0
073 26.03.2017, 13:00 POR Dukla Martinov HBC Tygr Poruba 4:0
082 09.04.2017, 15:00 POR HC Warrioti Havířov Dukla Martinov 3:2

Statistika

  • 2016 - 17 Ostravská Hokejbalová Liga
  • Historická produktivita
brankáři z og zás min pr % so v vn r pn p
1.Benko Vladimír111036190.91000001
2.Polášek David15182855551.1794.06693003
hráči z g a b tm ppg shg vg rg
1.Tomeš Pavel162111340000
2.Kostelňák Radek15044100000
3.Chovanec Martin1324680000
4.Mareš Martin16661220000
5.Macko Martin1104440000
6.Hluzák Jan156111720200
7.Šimko Tomáš1541500010
8.Šlahorek Martin812340000
9.Zápeca Petr16112101000
10.Breburda Adam169101942020
11.Karola Adam1511122322060
12.Weinfurter Dominik127101741011
13.Doskočil Tomáš400040000
14.Musálek Tomáš1324600010
15.Vávra Petr12731021110
16.Laryš Stanislav501120000
17.Rybička Jan410100000
18.Kubovčík Petr313441000
19.Zavadil Lukáš201140000
20.Miksa Marek100000000
21.Grabovský Lukáš100020000
brankáři z og zás min pr % so v vn r pn p
1.Motyčka Roman000000000000
2.Helešic Ondřej1026360100110000
3.Švrčula Marek5425801.886.21240001
4.Benko Vladimír111036190.91000001
5.Polášek David137307283849782.2290.2422671501045
6.Santoris Jakub3760902.889.55010002
7.Restel Simon131036376.92000010
8.Michel Bohumil162045676.92000001
hráči z g a b tm ppg shg vg rg
1.Vávra Petr123696913824103144
2.Karola Adam12051751264891120
3.Breburda Adam12757581153871101
4.Weinfurter Dominik783535701016052
5.Dlouhý Daniel68234366714160
6.Musálek Tomáš12126406663120
7.Navrátil Jiří60232649382540
8.Vávra Radek4417274485030
9.Besta Václav ml.71112839701010
10.Hluzák Jan3015233821230
11.Hradil Tomáš53132235241160
12.Baca Jakub48151934374100
13.Kozlík Marcel58112031562010
14.Tomeš Pavel358202880010
15.Woznica Martin6171623813000
16.Hájek Viktor5261723122000
17.Mareš Martin3312921330030
18.Kozlík Tomáš209112061100
19.Rataj Tomáš174151901000
20.Doskočil Tomáš7810717601020
21.Homola Vojtěch215111681010
22.Šimko Tomáš321041400020
23.Laryš Stanislav18681460010
24.Kodeš Jakub13571260010
25.Chovanec Martin272911370000
26.Moravčík Dominik1136920020
27.Šindelka Martin10459221000
28.Kubovčík Petr1036981000
29.Kratochvíl Tomáš944820000
30.Kostelňák Radek31077100000
31.Macko Martin22167390010
32.Kozubek Pavel834720000
33.Holoubek Martin40156100000
34.Šlahorek Martin20246220000
35.Lambert Robin1233620010
36.Miksa Marek933600010
37.Besta Václav st.515600000
38.Raab Vítězslav43066420000
39.Lukašík Tomáš923540000
40.Míček Jakub16325330000
41.Rybička Jan1223540000
42.Jelínek Miroslav9235120011
43.Zápeca Petr33134141000
44.Vraník Martin12213101000
45.Adamík Vojtěch612301000
46.Adámek Radim703320000
47.Schön Marek712360000
48.Sovík Michal511260000
49.Homola Jakub111200000
50.Zavadil Lukáš201140000
51.Pořízek Radek210101000
52.Krajča Petr101100000
53.Čeladník Jiří101120000
54.Zdražil Michal501100000
55.Grabovský Lukáš901160000
56.Malík Tomáš410120000
57.Tomeš Ondřej201100000
58.Ryška Filip100000000
59.Čahoj Filip100000000
60.Borák Josef100000000
61.Keska Martin1200020000
62.Vavrda Jiří300000000
63.Maček Marek100000000
64.Šupolík Jakub100000000
65.Motyčka Roman100000000
66.Kaleta Jakub100020000
67.Svoboda Ondřej100000000
68.Pešta Nikol100000000
vytvořeno ZK