úvod rozpis soutěže týmy hráči pravidla kontakt vybrat sezónu:  

Dukla Martinov

Soutěž:2016 - 17 Ostravská Hokejbalová Liga
Bilance týmu:16 (9-3-0-0-4) 60:20 33

Soutěže

Týmové foto

Kontakty

vedoucí týmu email telefon
Vávra Petrvp04@centrum.cz736539070

Výsledky týmu v soutěži

číslo datum, čas místo domácí hosté
005 04.09.2016, 17:30 POR HBC Dakota Ostrava Dukla Martinov 2:0
010 18.09.2016, 17:00 POR Young Blood Ostrava Dukla Martinov 3:4
015 25.09.2016, 17:00 POR Dukla Martinov HBC Falcon Ostrava 3:0
020 02.10.2016, 17:00 POR HBC Tygr Poruba Dukla Martinov 1:6
024 09.10.2016, 15:00 POR Dukla Martinov HC Warrioti Havířov 1:0 sn
029 15.10.2016, 14:15 POR Dukla Martinov HBC Dragons Havířov 17:0
035 05.11.2016, 12:00 POR Dukla Martinov HBC Dakota Ostrava 2:0
040 13.11.2016, 13:00 POR Dukla Martinov HBC Gladiators Olomouc 0:1
041 19.11.2016, 11:00 POR Dukla Martinov Young Blood Ostrava 7:1
048 27.11.2016, 13:00 POR Dukla Martinov Sanitrans Opava 5:4 sn
055 04.12.2016, 15:00 POR HC Warrioti Havířov Dukla Martinov 0:3
057 04.03.2017, 11:00 VSE HBK Vsetín Dukla Martinov 1:2 sn
065 12.03.2017, 17:00 POR HBC Falcon Ostrava Dukla Martinov 1:4
068 19.03.2017, 10:30 TRI HBK Frýdek-Místek Dukla Martinov 3:0
073 26.03.2017, 13:00 POR Dukla Martinov HBC Tygr Poruba 4:0
082 09.04.2017, 15:00 POR HC Warrioti Havířov Dukla Martinov 3:2

Statistika

  • 2016 - 17 Ostravská Hokejbalová Liga
  • Historická produktivita
brankáři z og zás min pr % so v vn r pn p
1.Benko Vladimír111036190.91000001
2.Polášek David15182855551.1794.06693003
hráči z g a b tm ppg shg vg rg
1.Tomeš Pavel162111340000
2.Kostelňák Radek15044100000
3.Chovanec Martin1324680000
4.Mareš Martin16661220000
5.Macko Martin1104440000
6.Hluzák Jan156111720200
7.Šimko Tomáš1541500010
8.Šlahorek Martin812340000
9.Zápeca Petr16112101000
10.Breburda Adam169101942020
11.Karola Adam1511122322060
12.Weinfurter Dominik127101741011
13.Doskočil Tomáš400040000
14.Musálek Tomáš1324600010
15.Vávra Petr12731021110
16.Laryš Stanislav501120000
17.Rybička Jan410100000
18.Kubovčík Petr313441000
19.Zavadil Lukáš201140000
20.Miksa Marek100000000
21.Grabovský Lukáš100020000
brankáři z og zás min pr % so v vn r pn p
1.Motyčka Roman000000000000
2.Helešic Ondřej1026360100110000
3.Švrčula Marek5425801.886.21240001
4.Benko Vladimír111036190.91000001
5.Polášek David132298270847532.2690.0922621501045
6.Santoris Jakub3760902.889.55010002
7.Restel Simon131036376.92000010
8.Michel Bohumil162045676.92000001
hráči z g a b tm ppg shg vg rg
1.Vávra Petr11965661312493144
2.Karola Adam11951751264891120
3.Breburda Adam12355571123871101
4.Weinfurter Dominik76353570996052
5.Dlouhý Daniel68234366714160
6.Musálek Tomáš11826396563120
7.Navrátil Jiří60232649382540
8.Vávra Radek4417274485030
9.Besta Václav ml.71112839701010
10.Hradil Tomáš53132235241160
11.Baca Jakub48151934374100
12.Hluzák Jan2512193120210
13.Kozlík Marcel58112031562010
14.Tomeš Pavel338192780010
15.Woznica Martin6171623813000
16.Hájek Viktor5261723122000
17.Kozlík Tomáš209112061100
18.Rataj Tomáš174151901000
19.Doskočil Tomáš7810717601020
20.Homola Vojtěch215111681010
21.Mareš Martin289716310020
22.Šimko Tomáš27931200020
23.Kodeš Jakub13571260010
24.Laryš Stanislav14371040000
25.Moravčík Dominik1136920020
26.Šindelka Martin10459221000
27.Kratochvíl Tomáš944820000
28.Chovanec Martin23268120000
29.Šlahorek Martin20246220000
30.Kostelňák Radek27066100000
31.Kubovčík Petr733681000
32.Lambert Robin1233620010
33.Besta Václav st.515600000
34.Macko Martin19066330000
35.Raab Vítězslav43066420000
36.Holoubek Martin40156100000
37.Miksa Marek832500010
38.Lukašík Tomáš923540000
39.Míček Jakub16325330000
40.Kozubek Pavel623520000
41.Zápeca Petr29134141000
42.Jelínek Miroslav8224120011
43.Adámek Radim703320000
44.Schön Marek712360000
45.Vraník Martin12213101000
46.Adamík Vojtěch612301000
47.Homola Jakub111200000
48.Krajča Petr101100000
49.Čeladník Jiří101120000
50.Zdražil Michal501100000
51.Grabovský Lukáš801160000
52.Rybička Jan710140000
53.Malík Tomáš410120000
54.Tomeš Ondřej201100000
55.Zavadil Lukáš201140000
56.Pořízek Radek210101000
57.Maček Marek100000000
58.Šupolík Jakub100000000
59.Motyčka Roman100000000
60.Kaleta Jakub100020000
61.Svoboda Ondřej100000000
62.Pešta Nikol100000000
63.Ryška Filip100000000
64.Čahoj Filip100000000
65.Borák Josef100000000
66.Keska Martin1200020000
67.Vavrda Jiří300000000
68.Sovík Michal200000000
vytvořeno ZK