úvod rozpis soutěže týmy hráči pravidla kontakt vybrat sezónu:  

HBC Dakota Ostrava

Soutěž:2016 - 17 Ostravská Hokejbalová Liga
Bilance týmu:16 (8-1-0-1-6) 48:41 27

Soutěže

Týmové foto

Kontakty

vedoucí týmu email telefon
Zaydlar Martinm.zaydlar@gmail.com606 654 327

Výsledky týmu v soutěži

číslo datum, čas místo domácí hosté
005 04.09.2016, 17:30 POR HBC Dakota Ostrava Dukla Martinov 2:0
009 11.09.2016, 10:00 POR HBC Falcon Ostrava HBC Dakota Ostrava 1:4
013 25.09.2016, 13:00 POR HBC Dakota Ostrava HBC Tygr Poruba 5:2
019 02.10.2016, 15:00 POR HC Warrioti Havířov HBC Dakota Ostrava 4:1
023 16.10.2016, 16:00 POR HBC Dakota Ostrava Young Blood Ostrava 8:2
028 22.10.2016, 14:00 POR HBC Dakota Ostrava HBC Gladiators Olomouc 1:4
035 05.11.2016, 12:00 POR Dukla Martinov HBC Dakota Ostrava 2:0
039 12.11.2016, 11:00 VSE HBK Vsetín HBC Dakota Ostrava 3:5
043 20.11.2016, 17:00 POR HBC Dakota Ostrava HBC Falcon Ostrava 6:2
046 10.11.2016, 10:00 POR HBC Dakota Ostrava HBC Dragons Havířov 5:0 K
054 04.12.2016, 12:30 POR Young Blood Ostrava HBC Dakota Ostrava 2:0
063 11.03.2017, 13:00 POR HBC Tygr Poruba HBC Dakota Ostrava 1:2
066 15.04.2017, 12:00 POR HBC Dakota Ostrava Sanitrans Opava 3:4 p
074 26.03.2017, 15:00 POR HBC Dakota Ostrava HC Warrioti Havířov 4:3 sn
079 09.04.2017, 10:30 TRI HBK Frýdek-Místek HBC Dakota Ostrava 8:0
083 16.04.2017, 17:00 POR Young Blood Ostrava HBC Dakota Ostrava 3:2

Statistika

  • 2016 - 17 Ostravská Hokejbalová Liga
  • Historická produktivita
brankáři z og zás min pr % so v vn r pn p
1.Staněk Pavel15413225472.788.71171016
hráči z g a b tm ppg shg vg rg
1.Přibyl Jakub15459470010
2.Frndák Petr600080000
3.Pijáček Tomáš1115660001
4.Hájek Viktor1303320000
5.Vlašic Jiří1436940010
6.Sysala Jakub961760020
7.Zaydlar Martin1144800000
8.Trulík Petr11111122121330
9.Hrabal Filip77121941200
10.Frndák Zdeněk900060000
11.Polášek Daniel1105520000
12.Štefaňák Petr1212301000
13.Berg Tomáš800020000
14.Látal Tomáš830340010
15.Woznica Martin12123140000
16.Csomor Martin1227900000
17.Opekar Karel900000000
18.Jareš Jiří100000000
19.Gajdoš Daniel100000000
20.Lípový Marek100000000
brankáři z og zás min pr % so v vn r pn p
1.Dohnal Dominik000000000000
2.Frndák Jan12352744322.9288.67141016
3.Berg Tomáš132945390.63000001
4.Staněk Pavel63233152723973.586.7632130435
5.Plocar Tomáš422621017.8673.81000004
hráči z g a b tm ppg shg vg rg
1.Trulík Petr42351853445552
2.Přibyl Jakub741932511234021
3.Vlašic Jiří75172239402130
4.Sysala Jakub3117825223030
5.Zaydlar Martin498162460000
6.Hrabal Filip129152461200
7.Pijáček Tomáš5741822243021
8.Elbl Matěj17101121162010
9.Polášek Daniel278132182120
10.Csomor Martin265152000010
11.Štefaňák Petr596131963010
12.Látal Tomáš5551318520020
13.Jareš Jiří295914122010
14.Mišurec Petr197613483010
15.Bogumský Rostislav159312652021
16.Kubesa Jiří184812282000
17.Štross Jan17561100000
18.Woznica Martin29358281000
19.Frndák Zdeněk45077140000
20.Míček Jakub1325740000
21.Opekar Karel5624600010
22.Lembard Radim642600010
23.Hájek Viktor25066120000
24.Marunič René722400000
25.Borovička Pavel303320000
26.Frančík Tomáš530340000
27.Lípový Marek720200000
28.Frndák Petr31112201000
29.Wlodyka Jiří210100010
30.Včíslák Jan301100000
31.Berg Tomáš22000100000
32.Michel Miroslav300020000
33.Raab Vítězslav400080000
34.Blažej Jiří100000000
35.Siwek David700060000
36.Gajdoš Daniel100000000
37.Marunič Petr300000000
vytvořeno ZK