úvod rozpis soutěže týmy hráči pravidla kontakt vybrat sezónu:  

HBC Falcon Ostrava

Soutěž:2016 - 17 Ostravská Hokejbalová Liga
Bilance týmu:16 (4-1-0-2-9) 34:49 16

Soutěže

Týmové foto

Kontakty

vedoucí týmu email telefon
Živčák Ondřejondrej.zivcak@seznam.cz739235054

Výsledky týmu v soutěži

číslo datum, čas místo domácí hosté
004 04.09.2016, 15:15 POR HC Warrioti Havířov HBC Falcon Ostrava 4:3 p
009 11.09.2016, 10:00 POR HBC Falcon Ostrava HBC Dakota Ostrava 1:4
015 25.09.2016, 17:00 POR Dukla Martinov HBC Falcon Ostrava 3:0
018 02.10.2016, 10:00 POR Young Blood Ostrava HBC Falcon Ostrava 2:3 p
025 09.10.2016, 17:00 POR HBC Tygr Poruba HBC Falcon Ostrava 1:3
030 23.10.2016, 15:15 OPA Sanitrans Opava HBC Falcon Ostrava 4:0
034 30.10.2016, 15:00 POR HBC Falcon Ostrava HC Warrioti Havířov 1:4
038 10.11.2016, 10:00 POR HBC Dragons Havířov HBC Falcon Ostrava 0:5 K
043 20.11.2016, 17:00 POR HBC Dakota Ostrava HBC Falcon Ostrava 6:2
050 27.11.2016, 15:00 POR HBC Falcon Ostrava HBK Frýdek-Místek 0:7
053 04.12.2016, 10:00 POR HBC Falcon Ostrava HBC Tygr Poruba 9:0
059 05.03.2017, 15:00 OLO HBC Gladiators Olomouc HBC Falcon Ostrava 2:0
065 12.03.2017, 17:00 POR HBC Falcon Ostrava Dukla Martinov 1:4
075 26.03.2017, 17:00 POR HBC Falcon Ostrava Young Blood Ostrava 2:3 p
078 02.04.2017, 15:00 POR HBC Falcon Ostrava HBK Vsetín 2:4
081 09.04.2017, 10:00 POR HBC Falcon Ostrava HBC Tygr Poruba 2:1

Statistika

  • 2016 - 17 Ostravská Hokejbalová Liga
  • Historická produktivita
brankáři z og zás min pr % so v vn r pn p
1.Živčák Ondřej15483395453.1787.6131029
hráči z g a b tm ppg shg vg rg
1.Černý Václav12235141000
2.Parolek Petr901120000
3.Zdražil Michal12022100000
4.Waloschek Jan11011160000
5.Blažej Radim10561140110
6.Čahoj Filip12481220010
7.Kozel Tomáš930380000
8.Tomeš Ondřej1011261010
9.Řehák Jan733601000
10.Juříček Vojtěch1245960001
11.Konečný Ondřej625720000
12.Kološ David1102240000
13.Koleňák Lukáš1000020000
14.Wilk Dominik901160000
15.Tokar Marek800040000
16.Janíček Ladislav813401000
17.Kolemec David100000000
18.Fučík Roman341500110
19.Mec David300000000
brankáři z og zás min pr % so v vn r pn p
1.Fučík Roman122015690.91000001
2.Černý Václav4111021442.7590.27021001
3.Živčák Ondřej112359269541743.188.241143701151
4.Dohnal Dominik328961359.3377.42000003
hráči z g a b tm ppg shg vg rg
1.Blažej Radim9795731683296114
2.Čahoj Filip874668114628262
3.Juříček Vojtěch72235275485003
4.Wlodyka Jiří33301646696071
5.Zdražil Michal109123143482010
6.Tomeš Ondřej95122133843041
7.Kološ David10072330742030
8.Saloň Lukáš5682129581040
9.Waloschek Jan101618241201030
10.Konečný Ondřej33111324262010
11.Kozel Tomáš45101323380010
12.Řehák Jan197101701000
13.Breburda Adam8981700120
14.Parolek Petr8531316521000
15.Polášek Daniel13491301010
16.Suchý Jindřich12369260000
17.Borový Petr1354921031
18.Pelech Michal735840101
19.Fučík Roman762800110
20.Čahoj Denis23178160000
21.Tomeš Pavel825700000
22.Blažej Jakub2014580000
23.Mec David1514580000
24.Čermák Zoltán1523521001
25.Zapletal Martin213420000
26.Sekel Kamil25134220000
27.Janíček Ladislav813401000
28.Kovařík Tomáš30123220000
29.Palus Martin611201000
30.Wilk Dominik18112100010
31.Koleňák Lukáš2011240000
32.Tokar Marek1801180000
33.Wrobel David110101010
34.Sýkora Tomáš401160000
35.Kulhánek Jiří1501140000
36.Kovalčík Pavel210160000
37.Kafka Dominik200000000
38.Klimša Jan100000000
39.Krejsa Josef200000000
40.Kavík David100000000
41.Popelíková Darja700000000
42.Kolemec David100000000
43.Barabáš Lukáš300000000
44.Šprincl Petr100020000
vytvořeno ZK