úvod rozpis soutěže týmy hráči pravidla kontakt vybrat sezónu:  

HBC Gladiators Olomouc

Soutěž:2016 - 17 Ostravská Hokejbalová Liga
Bilance týmu:16 (8-0-0-1-7) 30:34 25

Soutěže

Týmové foto

Kontakty

vedoucí týmu email telefon
Pelíšek TomášpelisekT@seznam.cz775750068

Výsledky týmu v soutěži

číslo datum, čas místo domácí hosté
007 11.09.2016, 13:00 OLO HBC Gladiators Olomouc HBK Vsetín 1:4
012 06.11.2016, 13:30 OLO HBC Gladiators Olomouc HBC Dragons Havířov 5:0 K
017 02.10.2016, 10:00 TRI HBK Frýdek-Místek HBC Gladiators Olomouc 6:1
022 16.10.2016, 09:30 OLO HBC Gladiators Olomouc Sanitrans Opava 3:1
028 22.10.2016, 14:00 POR HBC Dakota Ostrava HBC Gladiators Olomouc 1:4
040 13.11.2016, 13:00 POR Dukla Martinov HBC Gladiators Olomouc 0:1
045 20.11.2016, 11:00 VSE HBK Vsetín HBC Gladiators Olomouc 4:1
047 27.11.2016, 11:00 OLO HBC Gladiators Olomouc HBC Tygr Poruba 2:1
051 03.12.2016, 12:00 OPA Sanitrans Opava HBC Gladiators Olomouc 3:2 sn
059 05.03.2017, 15:00 OLO HBC Gladiators Olomouc HBC Falcon Ostrava 2:0
062 12.03.2017, 10:00 OLO HBC Gladiators Olomouc HBK Frýdek-Místek 0:6
070 19.03.2017, 15:00 POR HC Warrioti Havířov HBC Gladiators Olomouc 2:0
072 10.11.2016, 10:00 POR HBC Dragons Havířov HBC Gladiators Olomouc 0:5 K
076 02.04.2017, 11:00 OLO HBC Gladiators Olomouc Young Blood Ostrava 2:0
086 09.04.2017, 09:00 OPA Sanitrans Opava HBC Gladiators Olomouc 1:0
087 16.04.2017, 09:00 OLO HBC Gladiators Olomouc HBK Frýdek-Místek 1:5

Statistika

  • 2016 - 17 Ostravská Hokejbalová Liga
  • Historická produktivita
brankáři z og zás min pr % so v vn r pn p
1.Palánek Stanislav000000000000
2.Surma Michal14333485042.3691.34360017
hráči z g a b tm ppg shg vg rg
1.Pelíšek Tomáš1400000000
2.Dokoupil Daniel1402260000
3.Vičík Daniel8011460000
4.Nazad Marcel13538202120
5.Hrbáček Dušan1011201000
6.Okleštěk Tomáš921321010
7.Spěvák Michal201100000
8.Švestka Lukáš1111200010
9.Haniška Jan1410180000
10.Tinkl Michal1206640000
11.Kordula Michal923562010
12.Jirák Adam12011100000
13.Rulla Robert4011100000
14.Schejbal Michal601100000
15.Skokánek Michal200000000
16.Schejbal Adam920221000
17.Přecechtěl Pavel743761010
18.Sikora Jakub II.200000000
19.Brumar Jakub200000000
20.Nedorostek Michal510120001
21.Vlček Jaromír100020000
22.Smutný Petr613400000
23.Rygl Tadeáš201100000
brankáři z og zás min pr % so v vn r pn p
1.Palánek Stanislav000000000000
2.Surma Michal83193195130692.2691163430739
3.Volný Martin7201693162.8589.42131003
4.Doseděl Martin6191602542.6989.39011013
5.Binar Martin21139725.578001001
hráči z g a b tm ppg shg vg rg
1.Švestka Lukáš732424486210040
2.Okleštěk Tomáš64232346203350
3.Tinkl Michal53113041246020
4.Přecechtěl Pavel29132639124111
5.Nazad Marcel551621371693460
6.Hrbáček Dušan62102232552020
7.Rašťák Jakub34141630562130
8.Kordula Michal4451823423010
9.Dokoupil Daniel7851722801100
10.Šurkal Martin2512921981230
11.Mezuláník Jan2341721970010
12.Pelíšek Tomáš8751520981010
13.Brumar Jakub4381119341010
14.Vlček Jaromír5721618442000
15.Rulla Robert3011516611121
16.Mikulík Jan307714101000
17.Pelíšek Lukáš293101381100
18.Musil Pavel8831121010
19.Fiala Michal3211011280000
20.Studený Adam9921101110
21.Havránek Vojtěch256410302021
22.Schejbal Adam1735821000
23.Valinčič Roman20347441010
24.Frýda Petr9347140000
25.Minařík Jaroslav742620001
26.Smutný Petr824600000
27.Jirák Adam31235380010
28.Popelka Adam823500010
29.Spěvák Michal732500010
30.Kozák Ondřej9325101101
31.Mariánek Jiří1123500110
32.Horák Václav14145180001
33.Látal Jakub10235241000
34.Grossmann Zdeněk1123500010
35.Pěnčík Martin913400000
36.Zapletal Patrik16404100210
37.Vičík Daniel291231060000
38.Wind Adam703340000
39.Čep Jaroslav703300000
40.Kovařík Richard8112120000
41.Fibrich Josef202200000
42.Nedorostek Michal720220011
43.Řehulka Patrik611240000
44.Sikora Jakub II.15022240000
45.Krejčiřík Vojtěch110120100
46.Antoníček Petr501140000
47.Rygl Tadeáš301100000
48.Vrba Petr1201120000
49.Minařík František101100000
50.Černý Jakub110100000
51.Žolcer Michael401140000
52.Duša Jiří401100000
53.Říha Matěj101100000
54.Havlíček Roman110100000
55.Schejbal Michal801100000
56.Hladiš Jakub110121000
57.Ludvík Jan601100000
58.Vlček Ondřej101120000
59.Matuška Jan101100000
60.Haniška Jan20101100000
61.Otáhal Miloslav300020000
62.Jašek Filip300000000
63.Wolf Daniel200020000
64.Tomášek Petr200000000
65.Skařupa Jaromír200000000
66.Polišenský Daniel200000000
67.Husák Stanislav100000000
68.Skokánek Michal300000000
vytvořeno ZK