úvod rozpis soutěže týmy hráči pravidla kontakt vybrat sezónu:  

HBC Gladiators Olomouc

Soutěž:2016 - 17 Ostravská Hokejbalová Liga
Bilance týmu:16 (8-0-0-1-7) 30:34 25

Soutěže

Týmové foto

Kontakty

vedoucí týmu email telefon
Pelíšek TomášpelisekT@seznam.cz775750068

Výsledky týmu v soutěži

číslo datum, čas místo domácí hosté
007 11.09.2016, 13:00 OLO HBC Gladiators Olomouc HBK Vsetín 1:4
012 06.11.2016, 13:30 OLO HBC Gladiators Olomouc HBC Dragons Havířov 5:0 K
017 02.10.2016, 10:00 TRI HBK Frýdek-Místek HBC Gladiators Olomouc 6:1
022 16.10.2016, 09:30 OLO HBC Gladiators Olomouc Sanitrans Opava 3:1
028 22.10.2016, 14:00 POR HBC Dakota Ostrava HBC Gladiators Olomouc 1:4
040 13.11.2016, 13:00 POR Dukla Martinov HBC Gladiators Olomouc 0:1
045 20.11.2016, 11:00 VSE HBK Vsetín HBC Gladiators Olomouc 4:1
047 27.11.2016, 11:00 OLO HBC Gladiators Olomouc HBC Tygr Poruba 2:1
051 03.12.2016, 12:00 OPA Sanitrans Opava HBC Gladiators Olomouc 3:2 sn
059 05.03.2017, 15:00 OLO HBC Gladiators Olomouc HBC Falcon Ostrava 2:0
062 12.03.2017, 10:00 OLO HBC Gladiators Olomouc HBK Frýdek-Místek 0:6
070 19.03.2017, 15:00 POR HC Warrioti Havířov HBC Gladiators Olomouc 2:0
072 10.11.2016, 10:00 POR HBC Dragons Havířov HBC Gladiators Olomouc 0:5 K
076 02.04.2017, 11:00 OLO HBC Gladiators Olomouc Young Blood Ostrava 2:0
086 09.04.2017, 09:00 OPA Sanitrans Opava HBC Gladiators Olomouc 1:0
087 16.04.2017, 09:00 OLO HBC Gladiators Olomouc HBK Frýdek-Místek 1:5

Statistika

  • 2016 - 17 Ostravská Hokejbalová Liga
  • Historická produktivita
brankáři z og zás min pr % so v vn r pn p
1.Palánek Stanislav000000000000
2.Surma Michal14333485042.3691.34360017
hráči z g a b tm ppg shg vg rg
1.Pelíšek Tomáš1400000000
2.Dokoupil Daniel1402260000
3.Vičík Daniel8011460000
4.Nazad Marcel13538202120
5.Hrbáček Dušan1011201000
6.Okleštěk Tomáš921321010
7.Spěvák Michal201100000
8.Švestka Lukáš1111200010
9.Haniška Jan1410180000
10.Tinkl Michal1206640000
11.Kordula Michal923562010
12.Jirák Adam12011100000
13.Rulla Robert4011100000
14.Schejbal Michal601100000
15.Skokánek Michal200000000
16.Schejbal Adam920221000
17.Přecechtěl Pavel743761010
18.Sikora Jakub II.200000000
19.Brumar Jakub200000000
20.Nedorostek Michal510120001
21.Vlček Jaromír100020000
22.Smutný Petr613400000
23.Rygl Tadeáš201100000
brankáři z og zás min pr % so v vn r pn p
1.Palánek Stanislav000000000000
2.Surma Michal80184188529342.2691.11163430736
3.Doseděl Martin6191602542.6989.39011013
4.Binar Martin21139725.578001001
hráči z g a b tm ppg shg vg rg
1.Švestka Lukáš722424486210040
2.Okleštěk Tomáš61222345203350
3.Tinkl Michal53113041246020
4.Přecechtěl Pavel29132639124111
5.Nazad Marcel461615311633460
6.Rašťák Jakub34141630562130
7.Hrbáček Dušan5291827511020
8.Dokoupil Daniel7851722801100
9.Kordula Michal3851722403010
10.Šurkal Martin2412921981230
11.Mezuláník Jan2341721970010
12.Pelíšek Tomáš8351419981010
13.Vlček Jaromír5321618422000
14.Brumar Jakub398816341010
15.Rulla Robert3011516611121
16.Mikulík Jan307714101000
17.Pelíšek Lukáš293101381100
18.Fiala Michal3211011280000
19.Havránek Vojtěch236410282021
20.Schejbal Adam1325721000
21.Valinčič Roman20347441010
22.Musil Pavel552721000
23.Smutný Petr824600000
24.Jirák Adam29235380010
25.Spěvák Michal732500010
26.Kozák Ondřej9325101101
27.Minařík Jaroslav532520001
28.Mariánek Jiří1123500110
29.Horák Václav14145180001
30.Látal Jakub10235241000
31.Zapletal Patrik16404100210
32.Vičík Daniel281231060000
33.Čep Jaroslav703300000
34.Řehulka Patrik311220000
35.Sikora Jakub II.15022240000
36.Grossmann Zdeněk402200000
37.Kovařík Richard8112120000
38.Fibrich Josef202200000
39.Nedorostek Michal720220011
40.Schejbal Michal801100000
41.Hladiš Jakub110121000
42.Haniška Jan20101100000
43.Rygl Tadeáš201100000
44.Vrba Petr1201120000
45.Černý Jakub110100000
46.Žolcer Michael401140000
47.Havlíček Roman110100000
48.Skařupa Jaromír200000000
49.Polišenský Daniel200000000
50.Husák Stanislav100000000
51.Skokánek Michal300000000
52.Otáhal Miloslav300020000
53.Jašek Filip300000000
54.Wolf Daniel200020000
55.Tomášek Petr200000000
vytvořeno ZK