úvod rozpis soutěže týmy hráči pravidla kontakt vybrat sezónu:  

HBK Frýdek-Místek

Soutěž:2016 - 17 Ostravská Hokejbalová Liga
Bilance týmu:16 (13-0-0-1-2) 88:20 40

Soutěže

Týmové foto

Kontakty

vedoucí týmu email telefon
Hradečný Marekmhra02@seznam.cz602625801

Výsledky týmu v soutěži

číslo datum, čas místo domácí hosté
001 25.09.2016, 10:00 VSE HBK Vsetín HBK Frýdek-Místek 5:4 p
006 11.09.2016, 09:30 TRI HBK Frýdek-Místek HBC Dragons Havířov 11:2
011 15.10.2016, 11:00 OPA Sanitrans Opava HBK Frýdek-Místek 4:3
017 02.10.2016, 10:00 TRI HBK Frýdek-Místek HBC Gladiators Olomouc 6:1
026 23.10.2016, 15:00 POR Young Blood Ostrava HBK Frýdek-Místek 0:9
032 30.10.2016, 10:30 TRI HBK Frýdek-Místek HBK Vsetín 3:0
036 06.11.2016, 14:30 POR HC Warrioti Havířov HBK Frýdek-Místek 4:2
044 10.11.2016, 10:00 POR HBC Dragons Havířov HBK Frýdek-Místek 0:5 K
050 27.11.2016, 15:00 POR HBC Falcon Ostrava HBK Frýdek-Místek 0:7
056 05.03.2017, 11:00 TRI HBK Frýdek-Místek HBC Tygr Poruba 5:2
062 12.03.2017, 10:00 OLO HBC Gladiators Olomouc HBK Frýdek-Místek 0:6
068 19.03.2017, 10:30 TRI HBK Frýdek-Místek Dukla Martinov 3:0
071 26.03.2017, 09:30 TRI HBK Frýdek-Místek Sanitrans Opava 6:1
079 09.04.2017, 10:30 TRI HBK Frýdek-Místek HBC Dakota Ostrava 8:0
085 08.04.2017, 10:30 TRI HBK Frýdek-Místek HBK Vsetín 5:0 K
087 16.04.2017, 09:00 OLO HBC Gladiators Olomouc HBK Frýdek-Místek 1:5

Statistika

  • 2016 - 17 Ostravská Hokejbalová Liga
  • Historická produktivita
brankáři z og zás min pr % so v vn r pn p
1.Trnka Marek14192265071.3592.246110012
hráči z g a b tm ppg shg vg rg
1.Hradečný Marek1144840000
2.Wlaka Martin1313173022021
3.Cieslar Patrik1191726142000
4.Strapáč Kristián303300000
5.Roupec Pavel11066120000
6.Sikora Jakub I.14171633160130
7.Micza Michal833641110
8.Holeksa Ondřej000000000
9.Wojnar Lukáš402200000
10.Klimek Radim139152480020
11.Grüner Lukáš1024640000
12.Schenk Michal1125720000
13.Říman Dominik211200000
14.Marflák Michal300000000
15.Konvička Martin102200000
16.Tomis René736940000
17.Lotko Daniel1225740110
18.Klosík Luboš320200000
19.Čopák Jan1004400000
20.Dittmann Lukáš653844020
21.Micza Rostislav610141000
22.Samek Martin312301000
23.Goldmann David431440000
24.Hradečný Michal100000000
25.Holeksa Robin411201000
brankáři z og zás min pr % so v vn r pn p
1.Holeksa Ondřej000000000000
2.Trnka Marek79132156430061.5892.22175380414
3.Hradečný Michal338866611142.8488.3361820310
4.Micza Rostislav162636681.25010000
hráči z g a b tm ppg shg vg rg
1.Wlaka Martin10913410924391611294
2.Sikora Jakub I.87678715424685152
3.Cieslar Patrik51336194268102
4.Sztolarik Pavel51154560482040
5.Hradečný Marek93203656863010
6.Klimek Radim44203050301130
7.Schenk Michal78153550533210
8.Klosík Luboš36183048204320
9.Coka Alexander41222547273040
10.Micza Michal72182644733240
11.Čopák Jan9663440331000
12.Grüner Lukáš871623391643011
13.Tomis René30122133283020
14.Lotko Daniel3662430201210
15.Dittmann Lukáš3015153067040
16.Roupec Pavel8132427441010
17.Hlaváč Jiří22151126264020
18.Marflák Michal32513181161010
19.Holeksa Robin2510616221020
20.Samek Martin123912412000
21.Blahut Martin30571240010
22.Micza Rostislav624711301000
23.Kisza Pavel13371060000
24.Říman Dominik1416720000
25.Ručka Radim324621010
26.Konvička Martin715601000
27.Filipek Robert11336160010
28.Slanina René123521000
29.Goldmann David1241560000
30.Strapáč Kristián303300000
31.Cienciala Jan603300000
32.Ostřížek Jiří202200000
33.Wojnar Lukáš502200000
34.Bernatík Tomáš411220000
35.Zoubek Petr101100000
36.Boor Daniel401100000
37.Habčák Dominik401120000
38.Pastorek Břetislav100020000
39.Holeksa Ondřej100040000
40.Gola Pavel200000000
41.Slaný Roman100000000
42.Meca Dominik100000000
43.Janoušek Martin100000000
vytvořeno ZK