úvod rozpis soutěže týmy hráči pravidla kontakt vybrat sezónu:  

Sanitrans Opava

Soutěž:2016 - 17 Ostravská Hokejbalová Liga
Bilance týmu:16 (9-2-0-2-3) 78:35 33

Soutěže

Týmové foto

Kontakty

vedoucí týmu email telefon
Steinwirth Liborsteinwirth1@seznam.cz737728558

Výsledky týmu v soutěži

číslo datum, čas místo domácí hosté
002 04.09.2016, 10:00 POR HBC Dragons Havířov Sanitrans Opava 0:12
011 15.10.2016, 11:00 OPA Sanitrans Opava HBK Frýdek-Místek 4:3
016 01.10.2016, 14:00 OPA Sanitrans Opava HBK Vsetín 6:1
022 16.10.2016, 09:30 OLO HBC Gladiators Olomouc Sanitrans Opava 3:1
030 23.10.2016, 15:15 OPA Sanitrans Opava HBC Falcon Ostrava 4:0
031 29.10.2016, 14:00 OPA Sanitrans Opava HBC Dragons Havířov 23:1
037 08.04.2017, 14:00 OPA Sanitrans Opava Young Blood Ostrava 4:2
048 27.11.2016, 13:00 POR Dukla Martinov Sanitrans Opava 5:4 sn
051 03.12.2016, 12:00 OPA Sanitrans Opava HBC Gladiators Olomouc 3:2 sn
060 05.03.2017, 15:00 OPA Sanitrans Opava HC Warrioti Havířov 3:1
061 12.03.2017, 10:00 VSE HBK Vsetín Sanitrans Opava 5:4
066 15.04.2017, 12:00 POR HBC Dakota Ostrava Sanitrans Opava 3:4 p
071 26.03.2017, 09:30 TRI HBK Frýdek-Místek Sanitrans Opava 6:1
077 02.04.2017, 13:00 POR HBC Tygr Poruba Sanitrans Opava 1:3
084 06.11.2016, 11:00 VSE HBK Vsetín Sanitrans Opava 2:1 p
086 09.04.2017, 09:00 OPA Sanitrans Opava HBC Gladiators Olomouc 1:0

Statistika

  • 2016 - 17 Ostravská Hokejbalová Liga
  • Historická produktivita
brankáři z og zás min pr % so v vn r pn p
1.Okruhlica David9191923302.0791250022
2.Schreier Jan7151142592.0988.37142001
hráči z g a b tm ppg shg vg rg
1.Lerch Ondřej1214540010
2.Raab David800020000
3.Žůrek Petr1518980000
4.Vlašánek Radek1020173701040
5.Kavan Aleš7235120000
6.Říha Jan1154900000
7.Mičola Martin107142161010
8.Okruhlica Matěj1143701011
9.Steinwirth Libor1236960000
10.Kala Lukáš16881660000
11.Aust Roman1115621010
12.Kučera Přemysl1014541010
13.Holeš Daniel149192840000
14.Římský Jindřich440400011
15.Matěják Aleš5741101000
16.Málik Pavel4281000000
17.Okruhlica David314500000
18.Sukeník Oldřich420200010
19.Grufík Jonáš100000000
20.Staníček Jan101140000
21.Urbanský Ondřej403300000
brankáři z og zás min pr % so v vn r pn p
1.Okruhlica David96139189734601.4593.17267380510
2.Schreier Jan5310185119071.9189.398365039
3.Lerch Ondřej13736370000001
hráči z g a b tm ppg shg vg rg
1.Vlašánek Radek11417514431957197341
2.Holeš Daniel126761452213811391
3.Raab David1113890128687270
4.Steinwirth Libor1313286118522061
5.Matěják Aleš6150601101911040
6.Kala Lukáš1315349102614060
7.Římský Jindřich42514798123191
8.Okruhlica Matěj1204057971097341
9.Kavan Aleš100335689883050
10.Kovalčík Pavel482746731613270
11.Říha Jan120303262342040
12.Žůrek Petr123154459456020
13.Kučera Přemysl101223254189151
14.Přikryl Jan18113142120020
15.Anděl Jakub29131831101020
16.Kříž David2211203121130
17.Mičola Martin1691625161111
18.Lerch Ondřej6242024592010
19.Mlýnek Michal971421100120
20.Málik Pavel145152040010
21.Okruhlica David1951015241000
22.Anděl Pavel296814141120
23.Říha Miroslav433912170000
24.Ondrejo Dušan29291180010
25.Čechák Martin1745980000
26.Sukeník Oldřich943760020
27.Aust Roman1315621010
28.Staníček Jan7336102000
29.Urbanský Ondřej605500000
30.Šindlář Marek1013420000
31.Vaněk Filip611200000
32.Holuša Adam211200000
33.Jelen Jakub711280010
34.Kovalčík Marek302200000
35.Matúšek Václav510120000
36.Sedláček Matouš710110000
37.Škrobánek Michal501120000
38.Korph Jan100000000
39.Kukol Michal100000000
40.Gilík Luboš100000000
41.Satek Lukáš200000000
42.Bena Radek400020000
43.Prokeš Adam100000000
44.Srubek Josef100000000
45.Grufík Jonáš100000000
46.Holuša Dominik200000000
47.Sedláček Jiří300020000
48.Bechný Vojtěch700020000
vytvořeno ZK