úvod rozpis soutěže týmy hráči pravidla kontakt vybrat sezónu:  

Sanitrans Opava

Soutěž:2016 - 17 Ostravská Hokejbalová Liga
Bilance týmu:16 (9-2-0-2-3) 78:35 33

Soutěže

Týmové foto

Kontakty

vedoucí týmu email telefon
Steinwirth Liborsteinwirth1@seznam.cz737728558

Výsledky týmu v soutěži

číslo datum, čas místo domácí hosté
002 04.09.2016, 10:00 POR HBC Dragons Havířov Sanitrans Opava 0:12
011 15.10.2016, 11:00 OPA Sanitrans Opava HBK Frýdek-Místek 4:3
016 01.10.2016, 14:00 OPA Sanitrans Opava HBK Vsetín 6:1
022 16.10.2016, 09:30 OLO HBC Gladiators Olomouc Sanitrans Opava 3:1
030 23.10.2016, 15:15 OPA Sanitrans Opava HBC Falcon Ostrava 4:0
031 29.10.2016, 14:00 OPA Sanitrans Opava HBC Dragons Havířov 23:1
037 08.04.2017, 14:00 OPA Sanitrans Opava Young Blood Ostrava 4:2
048 27.11.2016, 13:00 POR Dukla Martinov Sanitrans Opava 5:4 sn
051 03.12.2016, 12:00 OPA Sanitrans Opava HBC Gladiators Olomouc 3:2 sn
060 05.03.2017, 15:00 OPA Sanitrans Opava HC Warrioti Havířov 3:1
061 12.03.2017, 10:00 VSE HBK Vsetín Sanitrans Opava 5:4
066 15.04.2017, 12:00 POR HBC Dakota Ostrava Sanitrans Opava 3:4 p
071 26.03.2017, 09:30 TRI HBK Frýdek-Místek Sanitrans Opava 6:1
077 02.04.2017, 13:00 POR HBC Tygr Poruba Sanitrans Opava 1:3
084 06.11.2016, 11:00 VSE HBK Vsetín Sanitrans Opava 2:1 p
086 09.04.2017, 09:00 OPA Sanitrans Opava HBC Gladiators Olomouc 1:0

Statistika

  • 2016 - 17 Ostravská Hokejbalová Liga
  • Historická produktivita
brankáři z og zás min pr % so v vn r pn p
1.Okruhlica David9191923302.0791250022
2.Schreier Jan7151142592.0988.37142001
hráči z g a b tm ppg shg vg rg
1.Lerch Ondřej1214540010
2.Raab David800020000
3.Žůrek Petr1518980000
4.Vlašánek Radek1020173701040
5.Kavan Aleš7235120000
6.Říha Jan1154900000
7.Mičola Martin107142161010
8.Okruhlica Matěj1143701011
9.Steinwirth Libor1236960000
10.Kala Lukáš16881660000
11.Aust Roman1115621010
12.Kučera Přemysl1014541010
13.Holeš Daniel149192840000
14.Římský Jindřich440400011
15.Matěják Aleš5741101000
16.Málik Pavel4281000000
17.Okruhlica David314500000
18.Sukeník Oldřich420200010
19.Grufík Jonáš100000000
20.Staníček Jan101140000
21.Urbanský Ondřej403300000
brankáři z og zás min pr % so v vn r pn p
1.Okruhlica David101150197036471.4892.92267780511
2.Schreier Jan64126105623571.9289.34114350511
3.Lerch Ondřej13736370000001
hráči z g a b tm ppg shg vg rg
1.Vlašánek Radek12518415634059237351
2.Holeš Daniel126761452213811391
3.Raab David1214099139748370
4.Steinwirth Libor1393290122562061
5.Matěják Aleš6956631193116050
6.Kala Lukáš1425753110714070
7.Okruhlica Matěj13345641091157351
8.Římský Jindřich42514798123191
9.Kavan Aleš103335992883050
10.Říha Jan131363874402040
11.Kovalčík Pavel482746731613270
12.Žůrek Petr134174663456020
13.Kučera Přemysl1112434581810151
14.Přikryl Jan19113243120020
15.Málik Pavel23151934121031
16.Anděl Jakub29131831101020
17.Kříž David2211203121130
18.Lerch Ondřej7452328872010
19.Mičola Martin2091625241111
20.Mlýnek Michal1071421100120
21.Okruhlica David2051015241000
22.Kovalčík Marek12781541030
23.Anděl Pavel296814141120
24.Sukeník Oldřich196713120020
25.Říha Miroslav433912170000
26.Holuša Adam114812101100
27.Ondrejo Dušan29291180010
28.Staníček Jan163710242000
29.Čechák Martin1745980000
30.Aust Roman1315621010
31.Prokeš Adam414500000
32.Urbanský Ondřej605500000
33.Šindlář Marek1013420000
34.Matúšek Václav930340000
35.Jelen Jakub711280010
36.Vaněk Filip611200000
37.Sedláček Matouš710110000
38.Škrobánek Michal501120000
39.Holuša Dominik510100000
40.Smuda Matěj100000000
41.Satek Lukáš200000000
42.Bena Radek400020000
43.Führich Adam100020000
44.Srubek Josef100000000
45.Staníček Václav100000000
46.Grufík Jonáš100000000
47.Satke Filip100000000
48.Sedláček Jiří300020000
49.Bechný Vojtěch700020000
50.Pracný Martin100000000
51.Korph Jan100000000
52.Kukol Michal100000000
53.Gilík Luboš100000000
54.Porubčanský Mirek100020000
vytvořeno ZK