úvod rozpis soutěže týmy hráči pravidla kontakt vybrat sezónu:  

Young Blood Ostrava

Soutěž:2016 - 17 Ostravská Hokejbalová Liga
Bilance týmu:16 (7-1-0-1-7) 40:54 24

Soutěže

Týmové foto

Kontakty

vedoucí týmu email telefon
Kubesa Jiří734 701 073

Výsledky týmu v soutěži

číslo datum, čas místo domácí hosté
003 04.09.2016, 13:00 POR HBC Tygr Poruba Young Blood Ostrava 1:4
010 18.09.2016, 17:00 POR Young Blood Ostrava Dukla Martinov 3:4
014 25.09.2016, 15:00 POR HC Warrioti Havířov Young Blood Ostrava 7:4
018 02.10.2016, 10:00 POR Young Blood Ostrava HBC Falcon Ostrava 2:3 p
023 16.10.2016, 16:00 POR HBC Dakota Ostrava Young Blood Ostrava 8:2
026 23.10.2016, 15:00 POR Young Blood Ostrava HBK Frýdek-Místek 0:9
033 30.10.2016, 11:00 POR Young Blood Ostrava HBC Tygr Poruba 4:2
037 08.04.2017, 14:00 OPA Sanitrans Opava Young Blood Ostrava 4:2
041 19.11.2016, 11:00 POR Dukla Martinov Young Blood Ostrava 7:1
054 04.12.2016, 12:30 POR Young Blood Ostrava HBC Dakota Ostrava 2:0
058 10.11.2016, 10:00 POR HBC Dragons Havířov Young Blood Ostrava 0:5 K
064 12.03.2017, 15:00 POR Young Blood Ostrava HC Warrioti Havířov 2:1
069 19.03.2017, 13:00 POR Young Blood Ostrava HBK Vsetín 3:2
075 26.03.2017, 17:00 POR HBC Falcon Ostrava Young Blood Ostrava 2:3 p
076 02.04.2017, 11:00 OLO HBC Gladiators Olomouc Young Blood Ostrava 2:0
083 16.04.2017, 17:00 POR Young Blood Ostrava HBC Dakota Ostrava 3:2

Statistika

  • 2016 - 17 Ostravská Hokejbalová Liga
  • Historická produktivita
brankáři z og zás min pr % so v vn r pn p
1.Dohnal Dominik2336721.592.31020000
2.Horák Martin123136293.94010000
3.Matušinec Tomáš410891442.589.9020002
4.Tabášek Jan5201271813.9886.39110013
5.Bogumský Rostislav21137755.2977.08001001
6.Gola Robin172636778.79000001
hráči z g a b tm ppg shg vg rg
1.Gola Robin513460000
2.Svoboda Ondřej149615100131
3.Hlaváč Jiří9055300000
4.Kubesa Jiří1325740000
5.Bogumský Rostislav11235280000
6.Borovička Pavel11213222010
7.Mánek David1014541010
8.Grebeníček Lukáš723521000
9.Elbl Matěj12461082000
10.Chybík Robin510100000
11.Juránek Jakub300000000
12.Schön Marek310140000
13.Filipiec Vojtěch222420200
14.Lacman Adam301120000
15.Rozsypka Vladimír423520010
16.Gola Patrik502200000
17.Mikulenková Vanessa401100000
18.Elbl Jakub120200000
19.Lembard Radim600020000
20.Mrva Jakub402220000
21.Drapák Alexandr500000000
22.Bílý Šimon401120000
23.Kameníček Dalibor412340000
24.Baca Jakub110101000
25.Fešárek Petr100000000
26.Újezdský Antonín101100000
27.Pienčík Marek202200000
28.Kovalski Marek221320110
brankáři z og zás min pr % so v vn r pn p
1.Dohnal Dominik2336721.592.31020000
2.Grufík Jonáš121936290.48000001
3.Blažek Jonáš1217461.9589.47001000
4.Horák Martin22564877942.5489.691810211
5.Tabášek Jan26754719372.8886.2631010312
6.Gola Robin8241493062.8286.13140004
7.Matušinec Tomáš3310767611402.8286.3311410018
8.Šlahorek Martin2745903.586.54010010
9.Piwowarski Petr8301663423.9584.69031004
10.Pfeiler Daniel8312052883.8886.86011015
11.Svoboda René312791173.6986.81020001
12.Bogumský Rostislav524941834.7279.66011003
13.Riedich Martin152236581.48000001
hráči z g a b tm ppg shg vg rg
1.Svoboda Ondřej10158591171027491
2.Hlaváč Jiří743154853398141
3.Elbl Matěj942855831173440
4.Kubesa Jiří83263460795130
5.Lembard Radim71253358954140
6.Bogumský Rostislav822529542503041
7.Gola Patrik46202747102330
8.Mánek David70163147754030
9.Schön Marek75103343421020
10.Borovička Pavel842218401427020
11.Elbl Jakub53201737472110
12.Gola Robin42101727742120
13.Kovalski Marek151882660222
14.Pienčík Marek196131980000
15.Svoboda René2581119791010
16.Grebeníček Lukáš298917103010
17.Mrva Jakub20591480020
18.Chybík Robin28671341010
19.Rozsypka Vladimír9651160020
20.Csomor Martin8371020020
21.Filipiec Vojtěch12641080200
22.Dostál Radim1235821000
23.Lambert Robin935801000
24.Bílý Šimon1823520010
25.Besta Václav ml.10145141000
26.Górnisiewicz Adam813400000
27.Kameníček Dalibor612340000
28.Vavřín Milan612341000
29.Hudec Petr1603320000
30.Kočko Mário221341000
31.Kučera Matěj611200010
32.Kropka Adam402220000
33.Sešovský Jan101100000
34.Mišurec Martin-Sebastien110100000
35.Baca Jakub110101000
36.Strondala Vojtěch101100000
37.Lacman Adam301120000
38.Fridrich Petr210100100
39.Svoboda Vojtěch101100000
40.Mikulenková Vanessa401100000
41.Peňáz Ondřej501140000
42.Kaňák Jakub1201140000
43.Palcer Vojtěch110101000
44.Šlahorek Martin810140000
45.Újezdský Antonín101100000
46.Neumann Petr101100000
47.Kysučan René100000000
48.Stanke Vojtěch100000000
49.Jasio Robin100000000
50.Bareš Petr200000000
51.Rutrich Martin100000000
52.Havlíček Tomáš400000000
53.Bučko Martin400000000
54.Adamec Václav300000000
55.Drapák Alexandr600000000
56.Fešárek Petr100000000
57.Grabka Nicolas500040000
58.Kovalovský Jakub100020000
59.Juránek Jakub300000000
60.Čermák Zoltán200020000
61.Kopp Petr300000000
vytvořeno ZK