úvod rozpis soutěže týmy hráči pravidla kontakt vybrat sezónu:  

HBK Frýdek-Místek

Soutěž:2014 - 15 Ostravský Ligový Pohár
Bilance týmu:2 (2-0-0-0-0) 4:2 6

Soutěže

Týmové foto

Kontakty

vedoucí týmu email telefon
Hradečný Marekmhra02@seznam.cz602625801

Výsledky týmu v soutěži

číslo datum, čas místo domácí hosté
5 06.09.2014, 11:40 POR HBC Zubři Přerov HBK Frýdek-Místek 1:2
8 06.09.2014, 13:40 POR HBK Frýdek-Místek TJ Sokol Poruba "B" 2:1

Statistika

  • 2014 - 15 Ostravský Ligový Pohár
  • Historická produktivita
brankáři z og zás min pr % so v vn r pn p
1.Hradečný Michal118201.588.89010000
2.Trnka Marek1118201.594.74010000
hráči z g a b tm ppg shg vg rg
1.Coka Alexander210110000
2.Blahut Martin201100000
3.Wlaka Martin231410020
4.Sztolarik Pavel202200000
5.Grüner Lukáš201100000
6.Čopák Jan200000000
brankáři z og zás min pr % so v vn r pn p
1.Holeksa Ondřej000000000000
2.Trnka Marek68112134525061.6192.31164570412
3.Hradečný Michal338866611142.8488.3361820310
4.Micza Rostislav162636681.25010000
hráči z g a b tm ppg shg vg rg
1.Wlaka Martin991249521991610274
2.Sikora Jakub I.77557412923664132
3.Cieslar Patrik40254368226101
4.Sztolarik Pavel49154358462040
5.Hradečný Marek82203151823010
6.Klosík Luboš36183048204320
7.Coka Alexander41222547273040
8.Schenk Michal70133144533210
9.Micza Michal65182543733240
10.Čopák Jan9353439311000
11.Klimek Radim37142438301030
12.Grüner Lukáš771519341562001
13.Tomis René2291827243020
14.Roupec Pavel7622426441000
15.Dittmann Lukáš191091946030
16.Lotko Daniel2631619100110
17.Marflák Michal32513181161010
18.Samek Martin123912412000
19.Hlaváč Jiří11751282010
20.Blahut Martin30571240010
21.Micza Rostislav52369281000
22.Holeksa Robin15617201010
23.Ručka Radim324621010
24.Konvička Martin715601000
25.Filipek Robert11336160010
26.Slanina René123521000
27.Kisza Pavel505500000
28.Goldmann David1041560000
29.Strapáč Kristián303300000
30.Říman Dominik611200000
31.Ostřížek Jiří202200000
32.Wojnar Lukáš502200000
33.Bernatík Tomáš411220000
34.Boor Daniel401100000
35.Habčák Dominik401120000
36.Meca Dominik100000000
37.Janoušek Martin100000000
38.Pastorek Břetislav100020000
39.Holeksa Ondřej000000000
40.Gola Pavel200000000
41.Slaný Roman100000000
vytvořeno ZK