úvod rozpis soutěže týmy hráči pravidla kontakt vybrat sezónu:  

HBK Frýdek-Místek

Soutěž:2014 - 15 Ostravský Ligový Pohár
Bilance týmu:2 (2-0-0-0-0) 4:2 6

Soutěže

Týmové foto

Kontakty

vedoucí týmu email telefon
Hradečný Marekmhra02@seznam.cz602625801

Výsledky týmu v soutěži

číslo datum, čas místo domácí hosté
5 06.09.2014, 11:40 POR HBC Zubři Přerov HBK Frýdek-Místek 1:2
8 06.09.2014, 13:40 POR HBK Frýdek-Místek TJ Sokol Poruba "B" 2:1

Statistika

  • 2014 - 15 Ostravský Ligový Pohár
  • Historická produktivita
brankáři z og zás min pr % so v vn r pn p
1.Hradečný Michal118201.588.89010000
2.Trnka Marek1118201.594.74010000
hráči z g a b tm ppg shg vg rg
1.Coka Alexander210110000
2.Blahut Martin201100000
3.Wlaka Martin231410020
4.Sztolarik Pavel202200000
5.Grüner Lukáš201100000
6.Čopák Jan200000000
brankáři z og zás min pr % so v vn r pn p
1.Holeksa Ondřej000000000000
2.Trnka Marek79132156430061.5892.22175380414
3.Hradečný Michal338866611142.8488.3361820310
4.Micza Rostislav162636681.25010000
hráči z g a b tm ppg shg vg rg
1.Wlaka Martin10913410924391611294
2.Sikora Jakub I.87678715424685152
3.Cieslar Patrik51336194268102
4.Sztolarik Pavel51154560482040
5.Hradečný Marek93203656863010
6.Klimek Radim44203050301130
7.Schenk Michal78153550533210
8.Klosík Luboš36183048204320
9.Coka Alexander41222547273040
10.Micza Michal72182644733240
11.Čopák Jan9663440331000
12.Grüner Lukáš871623391643011
13.Tomis René30122133283020
14.Lotko Daniel3662430201210
15.Dittmann Lukáš3015153067040
16.Roupec Pavel8132427441010
17.Hlaváč Jiří22151126264020
18.Marflák Michal32513181161010
19.Holeksa Robin2510616221020
20.Samek Martin123912412000
21.Blahut Martin30571240010
22.Micza Rostislav624711301000
23.Kisza Pavel13371060000
24.Říman Dominik1416720000
25.Ručka Radim324621010
26.Konvička Martin715601000
27.Filipek Robert11336160010
28.Slanina René123521000
29.Goldmann David1241560000
30.Strapáč Kristián303300000
31.Cienciala Jan603300000
32.Ostřížek Jiří202200000
33.Wojnar Lukáš502200000
34.Bernatík Tomáš411220000
35.Zoubek Petr101100000
36.Boor Daniel401100000
37.Habčák Dominik401120000
38.Pastorek Břetislav100020000
39.Holeksa Ondřej100040000
40.Gola Pavel200000000
41.Slaný Roman100000000
42.Meca Dominik100000000
43.Janoušek Martin100000000
vytvořeno ZK