úvod rozpis soutěže týmy hráči pravidla kontakt vybrat sezónu:  

Dukla Hrabyň

Soutěž:2013 - 14 BAIL Ostravská Hokejbalová Liga PO
Bilance týmu:7 (4-0-0-1-2) 18:17 13

Soutěže

Týmové foto

Kontakty

vedoucí týmu email telefon
Vladimír Benkobeny.future@email.cz608581428

Výsledky týmu v soutěži

číslo datum, čas místo domácí hosté
P02 26.04.2014, 10:00 POR Dukla Hrabyň Young Blood Ostrava 2:1
P06 03.05.2014, 10:00 POR Young Blood Ostrava Dukla Hrabyň 2:4
P14 10.05.2014, 09:00 ZAB Dukla Hrabyň HBC Martinov 1:2 sn
P16 17.05.2014, 17:30 POR HBC Martinov Dukla Hrabyň 2:5
P18 18.05.2014, 17:00 POR Dukla Hrabyň HBC Martinov 4:2
P20 25.05.2014, 10:00 POR Dukla Hrabyň Sanitrans Opava 1:4
P21 31.05.2014, 16:00 POR Sanitrans Opava Dukla Hrabyň 4:1

Statistika

  • 2013 - 14 BAIL Ostravská Hokejbalová Liga PO
  • Historická produktivita
brankáři z og zás min pr % so v vn r pn p
1.Michel Bohumil000000000000
2.Benko Vladimír471021541.6493.58030010
3.Šlahorek Martin3969108388.46010002
hráči z g a b tm ppg shg vg rg
1.Kozubek Pavel643740010
2.Šimko Tomáš700000000
3.Tomeš Pavel740401020
4.Janoš Josef401100000
5.Velčovský Roman200000000
6.Hluzák Jan700040000
7.Laryš Stanislav712300010
8.Pavlíček Zdeněk434700000
9.Macko Martin5000250000
10.Kostelňák Radek600000000
11.Solarski Vít200000000
12.Kubovčík Petr734701001
13.Miksa Marek715600000
14.Chovanec Martin703360000
15.Kusýn Miloš511260000
16.Darivčák Jaroslav600000000
17.Vaculík Radim712320000
18.Grabovský Kamil600000000
19.Grabovský Lukáš000000000
brankáři z og zás min pr % so v vn r pn p
1.Tabášek Jan3353108194.64130000
2.Šlahorek Martin8171422822.1789.31230005
3.Tomaka David6131422042.391.61123010
4.Benko Vladimír86189182930222.2590.63104770725
5.Trávníček Radim7181282362.7587.67141011
6.Zavadil Lukáš132036386.96000001
7.Michel Bohumil7231552643.1487.08013012
hráči z g a b tm ppg shg vg rg
1.Tomeš Pavel104335992289062
2.Kozubek Pavel724036761641111
3.Šimko Tomáš109423274325080
4.Laryš Stanislav59294473183380
5.Kubovčík Petr53353166505021
6.Hluzák Jan107263056181321
7.Vaculík Radim45172946162101
8.Kusýn Miloš43242145204171
9.Miksa Marek4819254462041
10.Darivčák Jaroslav56122840186020
11.Rybička Jan29171734183140
12.Pavlíček Zdeněk1913183100020
13.Grabovský Lukáš36191231208042
14.Matocha Martin237202740011
15.Zavadil Lukáš3271724721000
16.Chovanec Martin6761521971000
17.Jelínek Miroslav145152080110
18.Janoš Josef3313619371011
19.Grabovský Kamil7851419701020
20.Krajča Petr2251318362010
21.Velčovský Roman318917221011
22.Macko Martin5541317531011
23.Kostelňák Radek10331215340010
24.Solarski Vít21381161010
25.Macko Tomáš11561160010
26.Svoboda Ondřej5461000010
27.Bystroň Kamil1433620001
28.Grebeníček Lukáš413420000
29.Velčovský Lukáš1722460000
30.Mareš Martin1831421000
31.Zápeca Petr1312380000
32.Toman Jakub312300000
33.Šnek Marek611220010
34.Ščurek Ondřej502200000
35.Šimek Petr110100000
36.Skýba Petr201100000
37.Sovík Michal100000000
38.Vavrečka Viktor100020000
39.Kijonka Michal300000000
40.Synek David100000000
41.Kubín Filip200000000
42.Popelíková Darja200000000
43.Kalina Jan500040000
44.Novák Martin200000000
vytvořeno ZK